Riešutiniai sausainiukai kąsniukai

Pirmas receptas 2018 metais – šie sausainiukai saldūs, paprasti, nebrangūs, sotūs ir įdomus. Toks, koks ir turėtų būti gyvenimas. Taigi, visus apkabinu ir linkiu ramiai gyventi taip, kad galėtumėte ramia sąžine sėsti praėjus metams vėl prie naujametinio stalo ir ramiu tonu pasakyti:”taip, ką planavau, tas ir įvyko”. Juk už viską esame atsakingi patys. SU NAUJAIS DARBAIS, DŽIAUGSMAIS, LAIME IR SĖKME!
O kad metų pradžia būtų tokia pat lengva kaip ir pabaiga, dalinuosi greičiausiu metų receptu gyvenimo pasaldinimui:

RIEŠUTINIAI SAUSAINIUKAI gaminami:

1.  300 g lazdyno riešutų, sumalti 10 sek iki miltų. Išpilti į dubenį.

2.  3  (XL) kiaušinio trynius, 2 š (40g)palmių žiedų cukraus arba agavų syrupo, 2 a.š. cinamono, 1 a.š. imbiero miltelių ar 1 š. žviežio imbiero išplakti su 100 ml natūralaus jogurto ir išmaišyti su riešutais.

3.  3 kiaušinio baltymus su žiupsniu druskos išplakti iki purumo. Išdėti į dubenį prie riešutų masės. Išmaišyti pamažu, kabinant su mentele iš apačios į viršų.

4.  Ant skardos, išklotos kepimo popieriumi, dėti po graikinio riešuto dydžio masės šaukštelį ir į vidurį įspausti raziną ar riešutą. Kepti 15min./180C/be oro pūtimo, įkaitintoje orkaitėje. Prieš patiekiant sausainiukai atvėsinami  ir galima  mėgautis su gera kompanija.

sausainiukai

Daugiau sveikų receptų rasite: https://pirmassaukstas.lt/sveiki-receptai/

Rita Šilenskienė

Subalansuotos mitybos ekspertė "Pirmo Šaukšto" įkūrėja.

Daugiau informacijos rasite: www.silenskiene.lt


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.