Mūsų prekių galima įsigyti: PirmasŠaukštas.lt internetinėje parduotuvėje;


Prekių pristatymas į namus: Po užsakymo produktai Jus pasieks per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos nuo 8 iki 18 val. Darbo dienomis. Produktų pristatymo dieną jums paskambins kurjeris ir suderins tikslų pristatymo laiką.


Pristatymas paštomatu: Siuntinį išsiųsime per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Kurjeriui pristačius prekes į paštomatą gausite paštomato kodą. Kodą panaudosite atidarant paštomato dureles. Prekės paštomate yra saugomos 5 dienas nuo žinutės išsiuntimo į užsakyme nurodytą numerį. Mes neatsakome už lauko temperatūrų įtaką produktui paštomate.


Produktai į Kuršių Neriją nepristatomos.
Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.


Greitasis pristatymas Vilniuje. Pasirinkus greitajį pristatymą, produktus galite gauti tą pačią dieną. Užsakymo metu nurodykite laiko intervalą kada norite gauti siuntinį. Prekes kurjeris pristatys prie Jūsų namų (Reikia atsiimti lauke iš automobilio. Prie namų durų nepristatoma)


Prekių grąžinimas: Jeigu Jūsų netenkina pristatytų produktų kokybė ir norite juos pakeisti, grąžinti arba gavote ne tuos ar ne visus produktus, kuriuos užsisakėte, prašome kreiptis šiais kontaktais: [email protected] arba +370 670 71380. Jei kreipiatės dėl abejotinos produkto kokybės, privalote nufotografuoti ir pateikti produkto nuotrauką. Už nepristatytus ar nekokybiškus produktus pinigus pervedame į Jūsų banko sąskaitą iš kurios apmokėjote užsakymą per 5 darbo dienas nuo pastabų pareiškimo. Nurodytais atvejais produktų grąžinti negalima:

  • Jei produktas yra kokybiškas ir tinkamo galiojimo
  • Netyčia užsakėte ne tą prekę
  • Jei atidarėte/praplėšėte kokybišką produktą
  • Jei nepatiko skonis ar tekstūra
  • Kitais LR teisės aktų numatytais atvjejais

Bendrais klausimais kreipkitės: +370 670 71380 (darbo laikas: i–iv – 10–19 val.; v – 10–19 val.; savaitgaliais nedirbame.).