Mūsų prekių galima įsigyti: Subalansuotos mitybos akademijos ,,Pirmas šaukštas“ internetinėje parduotuvėje;


Prekių pristatymas ir atsiėmimas: Po užsakymo produktai Jus pasieks per 1-2 darbo dienas. Prekės pristatomos nuo 8 iki 18 val. Darbo dienomis. Produktų pristatymo dieną jums paskambins kurjeris ir suderins tikslų pristatymo laiką.
Jei pasirinkote DPD paštomatų pristatymą, per 1-2 darbo dienas gausite žinutę su PIN kodu. Kodą panaudosite atidarant paštomato dureles. Prekės paštomate yra saugomos 7 dienas nuo žinutės išsiuntimo į užsakyme nurodytą numerį.
Produktai į Kuršių Neriją nepristatomos.
Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.
Ziticity pristatymas Vilniuje. Pasirinkus ziticity pristatymą, produktus galite gauti tą pačią dieną. Užsakymo metu nurodykite laiko intervalą kada norite gauti siuntinį. Vos išsiuntus Jūsų prekes, gausite tekstinę žinutę su sekimo nuoroda. Galėsite gyvai stebėti kur yra Jūsų produktai bei susisiekti su kurjeriu. Produktus siunčiame tik darbo dienomis 10-18 val.


Prekių grąžinimas: Jeigu Jūsų netenkina pristatytų produktų kokybė ir norite juos pakeisti, grąžinti arba gavote ne tuos ar ne visus produktus, kuriuos užsisakėte, prašome kreiptis šiais kontaktais: [email protected] arba +370 670 71380. Jei kreipiatės dėl abejotinos produkto kokybės, privalote nufotografuoti ir pateikti produkto nuotrauką. Už nepristatytus ar nekokybiškus produktus pinigus pervedame į Jūsų banko sąskaitą iš kurios apmokėjote užsakymą per 5 darbo dienas nuo pastabų pareiškimo. Nurodytais atvejais produktų grąžinti negalima:

  • Jei produktas yra kokybiškas ir tinkamo galiojimo
  • Netyčia užsakėte ne tą prekę
  • Jei atidarėte/praplėšėte kokybišką produktą
  • Jei nepatiko skonis ar tekstūra
  • Kitais LR teisės aktų numatytais atvjejais

Atsiskaitymas elektroninėje parduotuvėje www.pirmassaukstas.lt: galimi šie atsiskaitymo būdai: 1) Banko pavedimu per OPAY sistemą. 2) Grynaisiais pingais Maxima, Lietuvos paštas kasose arba Perlo terminaluose. 3) Grynaisiais pinigais arba kortele gavus prekę į namus. 4) Mokėjimo kortele gavus prekę į DPD paštomatą.


Bendrais klausimais kreipkitės: +370 601 55277 (darbo laikas: i–iv – 9–18 val.; v – 9–17 val.; savaitgaliais nedirbame.).


Mes griežtai saugome klientų informaciją. Jūsų pateiktos informacijos neperduodame ir neparduodame trečiosioms šalims. Internetinėje parduotuvėje užtikrindami jos tinkamą veikimą naudojame tradicines technines priemones, tačiau nerenkame jokios informacijos apie apsilankymus kuri galėtų lankytoją asmeniškai identifikuoti.