Teisingame kelyje

Subalansuotos mitybos tikslas: pakeisti jūsų santykį su maistu.  O maistas yra jūsų gyvybės šaltinis. Įsiklausykite: gyvybės ir sveikatos. Kai einate prie stalo, valgydamos turite galvoti kiek naudos gausiu iš to ką valgau ir kaip jausiuosi. Negali būti griežtų instrukcijų kiek kada ir ką suvalgyti, bet turi atsirasti supratimas : ALKANA, SOTI, SKANU, MAISTINGA, VERTINGA, SVEIKA, NUODINGA. Negali būti gėdos jausmas kaip aš atrodau, o turi atsirasti gėdos jausmas :kodėl aš šiukšlinu ir nepagarbiai jaučiuosi su savo kūnu. Juk kaip aš elgiuosi su savimi, taip elgiasi kiti su manimi. Kodėl aš taip savęs nekenčiu ir už ką baudžiu, kad dedu tai, kas man kenkia- tokios mintys turi atsirasti jūsų galvoje imant šaukštą:)))

 

 


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Vienas komentaras po “Teisingame kelyje


  1. Violeta komentuoja:

    Dovanokit, dar pamiršau savo ilgame laiške parašyti, kad nesu nejudanti. Per dieną stengiuosi suvaikščioti tuos 6000 t.žingsnių ( taip paskaičiavo mano išmanioji programėlė tekefone), nueinu 8 ar dar daugiau. Namie darau pratimus su hanteliukais, nesu išplerusi močiutė.
    Violeta