Justės pokyčiai

Atsiklaususi Justės-mano klientės, kuri baigė kovo mėnesį kursus internetu, publikuoju jos laiškelį ir foto. Džiaugiuosi, kad tuoj baigsis metai, o tikslai pasiekti ir tvirtai laikomi saujoje.

Va taip mes pradėjome žygį į savo svajonę…

    

Laba ryta, Rita,
Nutariau parašyti ir pasidžiaugti savo pasiekimais! Taip,Jūs teisi, pasibaigus kursams,mūsų daugelis pamiršta apie Jus. Kitos gal ir net grįžta prie savo senų įpročių..Manau,būna visaip.
Aš taip pat pasinėrus į savo kasdienį gyvenimą,rutina ir rūpesčius, bet patikėkit Jūsų nepamirštu. Jūs man taip ir likot tuo geru “užtaisu” su kuriuo ir pradėjau savo “naująjį” aš
Ir dar prikabinu foto, aišku jos “buitinės” .Viena buvo sausio 15d, pradėjau nuo 103 kg, o šiuo metu 78 kg.
Stengiuosi nenuvilti savęs ir Jūsų.
Laikau tvirtai Jūsų meškerę 😉

 

O dabar mes atrodome taip:

Lėkštėje žaidžia spalvos, veide-džiaugsmas ir savivertė


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Vienas komentaras po “Justės pokyčiai


  1. Raimonda komentuoja:

    Gyvenimas tikriausia yra nuostabus tuo, kad nežinai kas gali laukti pravėrus naujas duris:). Taip atsitiko man, kai smalsumo vedama, nutariau dalyvauti KETO LIGHT mokymuose. Esu jauna 43 metų, intensyviai sportuojanti moteris, bet turinti šiokį tokį gyvenimo bagažą:). Tad čia atėjau vedama smalsumo, o gavau naują GYVENIMĄ!! Ir nė trupučio neperdedu!!! Pamiršau pilvo pūtimą, tuštinimosi problemas, alkio priepuolius, pagerėjo miego kokybė. Susipažinau su naujais ,man visai negirdėtais produktais. Dar kartą įsitikinau, kad tinkamas maistas yra draugas, malonumas ir vaistas!!!