Konjako miltų makaronai

makaronai

Konijako šaknies miltų makaronai su daržovėmis, 2 porcijos:

EIGA:
1. Užkaiskite puodą su vandeniu. Kol užvirs vanduo, susismulkinkite vienodo dydžio gabaliukais visas daržoves, česnaką sukapoti smulkiau.
2. Į verdantį vandenį supilti pakuotę makaronų (vienai porcijai pusę pakuotės) ir virti 2 minutes. Nukošti, vandenį išpilti (galima palikti 40ml).
3. Į tą patį puodą su paliktu šlakeliu skysčio nuo makaronų įpilti 2 v.š. aliejaus, suberti visas daržoves ir 1 min pakaitinti maišant. Ant daržovių sudedami nuvarvinti makaronai, pabarstyti viską prieskoniais, pašlakstyti alyvuogių aliejumi ir uždengti. Pakaitinti dar 2 minutes.
4. Makaronai patiekiami su mocarella rutuliukais arba tarkuotu parmezano sūriu.

Video receptą žiūrėkite:

makaronai
Skanaus Jums linki

Rita Šilenskienė

Subalansuotos mitybos ekspertė "Pirmo Šaukšto" įkūrėja.

Daugiau informacijos rasite: www.silenskiene.lt


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


4 komentarai po “Konjako miltų makaronai


  1. Janina Žiogelienė komentuoja:

    Ponia Rita, ačiū! Labai patiko šis patiekalas. Buvau išsiilgusi makaronų 🙂 . Dariau tiksliai pagal receptą, tik panaudojau konjako makaronus su špinatais.

  2. Aušra komentuoja:

    Gamindama konijako makaronus minėjote, kad patiekalą galima papuošti žiedais. Parašysiu, kokius žiedus rinkau šią vasarą. Ogi darže priaugo galybė rukolų (gražgatsčių). Antroje vasaros pusėje kad pradėjo žydėti.. ! Buvo daugiametės ir vienmetės, o žiedai-geltoni arba balti su gražiais dryžiukais. Tuos žiedus laikas nuo laiko skindavau (nugalėdavau tinginį) ,viskas juk dėl grožio!
    Tada sudėdavau į stiklainius arba švarias skardines nuo kavos (jokių plastikinių vienkartinių : ))) ir-į šaldiklį. Gink dieve, negalima jų suspausti. Tiesiog nuplauni, apdžiovini ir dedi. Dėžutę pridėdavau per tris kartus. Žiemą šiuos gražuolius žiedelius galima dėti: į salotas, makaronus,na, kur tik norisi ar reikia tiesiog papuošti.Galima prisivalgyti daug-kiek norisi šių žiedų. Skonis-kaip gražgarstės lapelių. Skanaus ir-būkite sveikos, laimingos.