DETOX SAVAITGALIS VILOJE “RA” BIRŽELIO 16-18 DIENOMIS

Šaltuoju periodu sukaupę apsauginio sluoksnio bei toksinų, pavasarį puolame ieškoti stebuklingų detox dietų. Labai svarbu viską daryti kompleksiškai ir kvalifikuotai. DETOX programa suprantama kaip žalių kokteilių pagėrimas ar panašiai. Tačiau tai tik mitai, kuriuos sugriausime stovykloje. Atsitiktinės priemonės nepakeis organizmo būklės iš esmės, reikalinga SISTEMA!

 Šį savaitgalį pasinaudokite puikia galimybe dalyvauti unikalioje DETOX sveikatingumo programoje, kurioje susipažinsite, kaip ir nuo ko reikia švarinti kūną, kokie metodai tinkami ir netinkami. Išsiaiškinsime iš kur atsiranda kūno skausmai ir negalavimai, patyrinėsime kaip veikia kūno sistemos. Sužinosite kaip atsikratyti skausmų, negalavimų, kaip palaikyti savo kūną jauną, aktyvų ir SVEIKĄ. Išmokysime nesudėtingų QiQong mankštų, kurios buvo naudojamos per tūkstantmečius palaikyti lankstų, subalansuotą kūną. 

Nuo penktadienio iki sekmadienio pavakarės, remiantis naujausiomis mokslinėmis  metodikomis, profesionalūs lektoriai suteiks Jums maksimalų kiekį žinių, kurias galėsite įgyvendinti toliau savarankiškai ir džiaugtis gerais kūno pokyčiais.

vila ra

Jūsų laukia:

1. Apgyvendinimas 

Kaimo turizmo sodyba Vila RA , Molėtų raj. Inturkė, www.vilara.lt  

Čia rasite patogias lovas su patalyne, muilą, šampūną, rankšluosčius, feną.

KAIP RASTI: http://vilara.lt/,

GPS koordinatės:

55.162392, 25.548341 (WGS)

55° 9′ 44.61″, 25° 32′ 54.03″ (WGS)

2. Maitinimas. 

Badauti tikri nereikės! Maistas, kurį ruošime kartu su jumis, privers jūsų žarnyną veikti aktyviai. Tai bus puiki proga dalyvauti tiesiogiai mokantis planuoti ir gaminti subalansuotą maistą. Detox meniu sukurtas pagal dietistės Ritos Šilenskienės receptus 3kartus/per dieną. Tai daug vitaminų, skaidulinių medžiagų turintis maistas, kuris bus sotus, bet jausitės lengvai. 

3. Savaitgalio SPA programos tikslas:

  • Atsikratyti žarnyno sutrikimų, suprasti svorio augimo mechanizmą, išsiaiškinti ligų atsiradimo priežastis, žarnyno “užvedimo” mechanizmus ir rasti konkrečiai jums rūpimus atsakymus.
  • Išmokyti jus patiems pašalinti kūno įtampą, raumenų spazmus, skausmus sprando, juosmens ir kitų vietų srityje. Įsisavinsite pratimus, kurie suaktyvins kapiliarinę kraujotaką ir limfos tekėjimą organizme. Turintys sąstingį žarnyne, išmoks jį išjudinti.
  • Pateikti sistemą subalansuotos mitybos, kuri turėtų būti viso gyvenimo mityba.

4. KOKIA NAUDA BUS PO PROGRAMOS

✔️ Išmoksite taktikos, kaip palaikyti optimalią virškinimo trakto sveikatą, ir sužinokite, kad laimė prasideda žarnyne. 

✔️ Padėsite pagrindą sveikiems mitybos įpročiams palaikyti 

✔️ Išmoksite gaminti ir planuoti sveikatai palankų maistą, po programos galėsite mesti iššūkį geriausiems sveiko maisto šefams!

✔️ Išmoksite išsivaduosite nuo kūną stingdančių skausmų, įsisavinę patikrintus kineziterapijos metodus. Juos įvaldę galėsite sutaupyti daug pinigų, nebevarstant masažistų durų.

 ✔️ Sužinosite kūno palsptis ir kaip jaustis 100% gerai! 

Jūsų laukia draugiški bendraminčiai , pavasario gamta ir midų dėmesys.

5. KŪNO DETOX programa:

Maistas paskatins valytis žarnyną, šeštadienio vakare Jūsų laukia pirtis, kur išgarinsime toksinus, pakvėpuosime aromatiniais aliejais, suaktyvinsime limfą, žarnyną specialiais masažais, atgaivinsime odą aliejais, nuraminsime protą ir ataušinsime įtampą baseine. Pirties metu gurkšnosime žolelių DETOX arbatą. 

6. DOVANA

 kad nenutrūktų mokymų nauda, išvykstant gausite savaitės meniu su šiltojo sezono receptais. 

Lektoriai:

1. Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas, praktinius mokymus ir sveikatingumo stovyklas. Arūnas baigęs netradicinės kinų medicinos mokymus, sertifikuotas QiQong meistras, neseniai baigęs pasaulio Qigong meistro Danila Susak (Danila Susak yra pasaulio  Čigong sveikatingumo sistemos čempionas, osteopatas) mokymus. 

Rita turi sveikos gyvensenos bakalaurą, dietetikos mokslų bakalaurą, daugybę užsienio universitetų rengiamų mokymų sertifikatus. Rita yra subalansuotos mitybos patarimų bei receptų knygų autorė: jos knygos „Pirmas šaukštas“, „Sveikata nuo pirmo šaukto“, “Keto meniu”. Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose.

STOVYKLOS KAINA

Stovyklos kaina asmeniui:

180 EUR. -gyvenant keturviečiuose kambariuose (viengulės lovos-3kambariai).

200 EUR. – gyvenant dviviečiuose kambariuose (dvigulės lovos-3 kambariai). Šeimos nariams po 180Eur.

220 EUR – gyvenant dviviečiuose kambariuose (atskiros lovos-3 kambariai).

250 EUR – gyvenant vienam asmeniui dviviečiuose kambariuose (dvigulės lovos-3 kambariai).

REGISTRACIJA 
1. Prašome parašyti užklausą [email protected] . “Noriu dalyvauti DETOX stovykloje”


2. Atsiųsime mokėjimo nuorodą ir lauksime registracijos mokesčio – 100 Eur (sumokėti reikia per 2 dienas), registracija vyks iki balandžio 30 dienos

Užsiregistravusius į stovyklą paprašysiu užpildyti anketą apie mitybą, sveikatos būklę ir tikslus.  Taip galėsiu labiau jus pažinti ir padėti greičiau pereiti prie teisingų pokyčių. Noriu, kad namo grįžtumėte įsikvėpusios pokyčiui, pajutusios subalansuotos mitybos naudą.

Dėmesio, vietų stovykloje skaičius ribotas, nes dalis dalyvių jau registravosi iš anksto. Taigi rekomenduoju REGISTRUOTIS ilgai nedelsiant.

PROGRAMA:

Penktadienis
16:00-17:00 atvykimas ir įsikūrimas.
17:00-17:30 Subalansuotos vakarienės gaminimas.
17:30-18:30.Vakarienė. Išmintingas valgymas
18:30-19:00 susipažinkime! Savaitgalio lūkesčių aptarimas
19:30-21:30 Paskaita: “Mitai ir tikrovė apie maisto poveikį žmogui”. Lektorius  A. Šilenskis
22:00-7.00 poilsio laikas

Šeštadienis

13:00-14:30 DETOX maisto gamyba, skystas maistas
14:30-16:00 Duonos gaminimo pamoka. Begliutenės mitybos paslaptys. Veda Rita Šilenskienė
16:00-17:00 laisvas laikas
17:00-18:00 Vakarienės gaminimas ir  vakarienė
19:00-22:00 ritualinė pirtis su kvapų terapija ir savimasažo technika.
22:00-7:15 poilsis

Sekmadienis 

7:15 Rytinės procedūros
7:30-8:30 Qi Gongo gydomoji mankšta. Veda Arūnas Šilenskis
9:00-10:30 Pusryčių gamyba, pusryčiai
10:30-12:00 Paskaita ”Detox kasdien- neišvengiama būtinybė?” Veda Rita Šilenskienė
12:00-13:00 laisvas laikas arba desertų gamybos pamoka
13:00 -14:30  Paskaita: “Tinkamas maitinimasis visam gyvenimui”. Veda Rita Šilenskienė
14:30-15:45   Pietų gaminimas, valgymas ir
16:00-17:00  Desertai, savaitgalio aptarimas Išvykimas.

Panaši programa jau buvo realizuota šių metų vasario pradžioje Druskininkuose. Žmonės liko labai patenkinti, todėl dalinuosi keliais atsiliepimais.

Atsiliepimai:

Irena says:

DETOX savaitgalis Inturkėje, maloni pažintis su Rita ir Arūnu, kurie užleido savo namų erdvę mums dar ieškantiems ir norintiems pažinti savo kūną, norintiems matyti priežastis, keisti situaciją. Į visus klausimus man buvo atsakyta, gavau daug informacijos. Praktinių įgūdžių ne tik ruošiant įvairiaspalvį, sotų sveiką maistą, bet ir rytinėse mankštose su Arūnu. Jūs abu padėjote pamatą formuoti gerus įpročius. Ir tikrai vyksiu į stovyklą , kurią organizuojate Graikijoje, beliko laukti man tinkančių datų . Kompaniją jau turiu.
Dėkinga labai

2022 17 GEGUŽĖS AT 5:40

Kęstutis:

Stovykloje gavau labai daug informacijos apie mitybą. Kaip reikia derinti produktus tarpusavyje kad gaučiau kuo didesnią naudą savo organizmui ( ląstelei). Ir kaip pačiam pasigaminti.
Taip pat labai naudingos žinios buvo kaip teisingai atlikti tempimo pratimus, išjudinti kraujotaką. Ačiū labai už suteiktas žinias ir šiltą atmosferą.

Daiva:

Detokso savaitgalis man buvo koncentruotas patirčių ir atradimų savaitgalis. Maloniai nuteikė savaitgalio šeimininkai, kurie nuoširdžiai ir dosniai dalinosi savo žiniomis, patirtimi ir širdies šiluma 

  1. aldonija says:

Vykau į stovyklą su mintimi gerai praleisti laiką, atitrūkti nuo kasdienybės, net neturėjau minčių kad keisiu savo gyvenimo būdą , pabuvusi stovykloje – pagalvojau, kad jei bent 10% to ką čia išgirdau įgyvendinsiu – bus labai gerai (pakeisiu mitybą, požiūrį į save ),bet tik gryžusi namo, peržiūrėjau spinteles ir pamačiau, kad sveikų produktų – nerasta. Nutariau, čia ir dabar, jokių kitų savaičių, sekančią dieną šturmavau parduotuves ieškodama sveikų produktų. Ačiū jums, Rita, Arūnai ir Neringa už motyvaciją, tikiuosi susitiksime rudenį Kretos stovykloje 

2022 8 VASARIO AT 12:03

  1. Janina says:

Arūnas ir Rita Šilenskiai – tai žmonės, šalia kurių norisi būti, jausti jų šilumą, imti iš jų pavyzdį ir mokytis gyventi pilnavertį gyvenimą. Jie visa širdim atsidavę savo veiklai padėti žmonėms, mielai dalinasi savo patirtim, duoda patarimus įvairiais mitybos ir sveikatos klausimais. Į seminaruose ir mokymus kviečiami skaityti paskaitas įvairių sričių specialistai – psihologai, kinezeterapeutai, terapeutai, Kiekvienas susitikimas man padeda palypėti laipteliu, ar netgi keliais laipteliais aukštyn sveiko gyvenimo link. Arūno puikios mankštos prideda energijos ir moko teisingai atlikti mankštą taip, kad nepakenktum savo sveikatai. Didelis AČIŪ, mieli Arūnai ir Rita!

2022 7 VASARIO AT 10:18

  1. Laima says:

Viena iš geriausių stovyklų! Vadovai nuostabūs, maistas sveikas, labai skanus ir sotus. Visos dienos puikiai suplanuotos, įdomios paskaitos + žvalumą ir energiją suteikiančios mankštos. Dar kartą įsitikinau, kad daugelis ligų priklauso nuo to, ką dedame į burną ir kiek judame. Ačiū visiems, kurie buvote kartu.
Labai dėkinga jums, Rita ir Arūnai, kad organizuojate tokias stovyklas.


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


4 komentarai po “DETOX SAVAITGALIS VILOJE “RA” BIRŽELIO 16-18 DIENOMIS