Saldainiai “Paveikslas”

Laukiam svečių… Desertui nieko nėra… Stengiamės nelaikyti jokių pagundų namuose, juo labiau nieko neperkame nuo saldžiųjų parduotuvės lentynų. Išeitis yra! Saldainiai per 15 min!

Reikės tik pasirausti po spinteles:) O jose visad yra sėklų ir džiovintų produktų.

Sveiki saldainiai gaminami iš:

Gaminimo eiga:

  1. Sumalami anakardžio riešutai, supilti į dubenį.
  2. Sumalami graikiniai riešutai ir kokoso drožles, supilti į dubenį.
  3. Sumalamos čija sėklos ir sėmenys, supilama į dubenį.
  4. Visus gautus sausus produktus gerai sumaišyti tarpusavyje.
  5. Sudėti į mikserį visus likusius ingredientus, dar įpilti 80 ml vandens ir sutrinti iki košelės apie minutę. Ją iškrėsti į dubenį ir suminkyti su sausais ingredientais. Kabinti po šaukštelį, suvolioti į rutuliuką. Juos sudėti į platų dubenį į kurį išpilta kakava ir pajudinti dubenį kaip sijojant miltus- taip jie gražiai apkibs ir nereikės vargti.
  6. Dėti į šaldytuvą ir valgyti po poros valandų. Aš įmečiau su lėkšte į kamerą ir mėgavomės po 20 min. Oi, kaip skanu! Dėl pikantiškumo ( jei tai skirta ne vaikams, vietoj vandens galite įpilti romo ir įberti žiupsnelį čili), bet čia jau tik šventėms.

sėklų ir riešutų masė

 

sveiki saldainiai

Daugiau sveikų saldainių ir desertų receptų rasite: https://pirmassaukstas.lt/receptu-kategorijos/desertai/

O vis dėl to neturintiems laiko gaminti, sveiki saldainiai – batonėliai iš riešutų yra ir elektroninėje parduotuvėje: https://pirmassaukstas.lt/parduotuve/saldumynai-uzkandziai/saldumynai-be-pridetinio-cukraus/batonelis-su-riesutais-40-g/

 

 


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.