fbpx

Batonėlis su riešutais be cukraus, 40 g.

1.95 1.40

TINKA SERGANTIEMS DIABETU!
Batonėlis glaistytas skaniu pienišku šokoladu, kuriame nėra pridėtinio cukraus, o skonis beveik nesiskiria nuo visiems pažystamo “Snikers” batonėlio. Riešutiniame karamelės sluoksnyje jaučiasi skrudinti geriausios kokybės žemės riešutai.
Mažai angliavandenių turintis saldus užkandis, kuriame ne daugiau kaip 167 kcal ir tik 4,6 g neto angliavandenių viename vienete.Idealiai tinka jūsų “Keto” dietai ir saldumuo poreikiui patenkinti.

BE glitimo ir kviečių. Kviečiai greitai virsta cukrumi (gliukoze) jūsų kūne, o kai jūs valgote kitus “tuščius angliavandenius”, jūsų cukraus kiekis kraujyje greitai padidėja. Dažni ir ryškūs cukraus kiekio kraujyje svyravimai turi įtaką jūsų svoriui ir sveikatai.

Batonėlis be cukraus! Jamesaldūs skoniai gaminami iš saldžiųjų skaidulų, beržo cukraus (ksilitolio), eritritolio (slyvų ir kriaušių) ir ekstrakto iš stevia augalo. Štai kodėl mūsų batonėlius galima retkarčiais paskanauti ir nejausti kaltės.

Puikiai tinka pasiimti į kelionę kaip tinkamą energijos šaltinį, pasimėgauti su šeima, kolegomis biure, pasiimti į iškylą, padovanoti draugams, norintiems maitintis sveikiau. Tinka KETO mitybai.
Gamintoja- Švedija.
Svoris 40 g.

Turime

Batonėlis su riešutais be cukraus, 40 g.

1.95 1.40