GURMANIŠKOS SVEIKATINGUMO STOVYKLOS MALTOS SALOJE – GOZE pavasarį ir rudenį

Maltos Gozo saloje 2022 spalio mėnesį pirmą kartą vyko 3 sveikatingumo stovyklos. Nors jas organizuojame jau 13 metų, bet tokių laimingų veidų dar nebuvome matę. Nespėję grįžti namo, dalyviai suskubo registruotis antrą kartą vėl “kartoti kurso” jau su savo draugais ir namiškiais. Taigi, esame laimingi, kad pateisinome su kaupu dalyvių lūkesčius ir vėl 2023-iems metams kviečiame kartu keliauti, tobulėti, mokytis, pažinti.

DATOS:


PAVASARIS

1. Balandžio 22-29 diena               “Sėkmės” grupė

RUDUO

1. Rugsėjo 30 – spalio 7 diena          “Laimės” grupė

2. Spalio 7 –spalio 14 diena           “Sveikatos” grupė

3. Spalio 14 –spalio 21 diena         “Šypsenos” grupė

Jei esate:

 • Žingeidūs
 • Norite išmokti maitintis sveikai, skaniai ir sočiai
 • Domitės gastronominėmis kelionėmis
 • Mėgstate ne tik pagulėti ir patingėti, bet gyventi aktyviai
 • Norite pažinti šalį ir neturėti jokių rūpesčių
 • Ieškote bendraminčių ir įdomių pažinčių
 • Rūpinatės savo sveikata,

keliaukite į maltos salą GOZO, kur 7 dienos prabėgs kaip akimirka, o įspūdžiai liks ilgam.

Atsiliepimas po kelionės:

Jolanta:

Sekmadienį grįžau iš nuostabiausios kelionės maistu, vaizdais, jūra ir svajonėmis….Yra žmonių, kurie tai nuoširdžiai dovanoja….tau ….tik imk, dalyvauk, džiaukis ir padėkok!!!
Ritai ir Arūnui 
Su didžiausiais linkėjimais,
Jolanta Kaušpėdaitė

2022 25 SPALIO 

Rita Šilenskienė

Savaitės trukmės kelionės metu gyvensime kaip darni šeima. Mūsų įlanka vadinasi Marsalforn. Tai nedidelis kurortinis miestelis su keliomis parduotuvėmis ir kavinukėmis.

stovykla

Pro kambario langą rytinė saulė apšviečia Jėzų.

stovykla

Palaiminti einame į rytinę mankštą ir maudomės jūroje.

stovykla
stovykla

Toliau gaminame pusryčius ir mėgaujamės saulės nubučiuotomis daržovėmis, šviežia žuvimi ir kitomis gėrybėmis.

stovykla
omletas
omletas

Dieną keliaujame po salą ir tyrinėjame gražiausius kampelius.

stovykla
stovykla
stovykla
stovykla
stovykla
stovykla
stovykla

Susipažįstame su salos maisto tradicijomis ir tautiniais patiekalais.

stovykla
stovykla

Labai visiems patinka duonos kepimo pamoka. Grįžę jau moka išsikepti duoną be glitimo, raugo ir didelio vargo…

Neapsieiname ir be desertų bei teisingų desertų gaminimo pamokos…J

Vakarais vyksta dienos aptarimas, pasidalinimas įspūdžiais ir paskaitos apie ligų prevenciją, ilgaamžiškumo recepto paieškos.

Atsiliepimas:

Laima:

Stovykloje jau dalyvauju trečią kartą. Labai patiko. Dėkoju Ritai ir Arūnui už naudingą laiką, už šypsenas, už “tuščią galvą”, už sukurtą gerą ir draugišką nuotaiką per visą stovyklavimo laiką. Maistas buvo labai skanus ir sotus, o svarbiausia sveikas. Patiko viskas, nuo rytinių mankštų su maudynėmis, ekskursijų iki labai įdomių ir naudingų vakarinių paskaitų. Rekomenduoju visiems besidomintiems.

Po kelionės grįšite motyvuoti gyventi sveikai, kupini idėjų, palieknėję, geriau besijausdami, pasisėmę naujų vaizdų, įspūdžių ir suradę naujų bendraminčių.

ATSILIEPIMAS:

Laimutė:

Dėkui Jums, mieli savosios veiklos entuziastai bei profesionalai-Rita ir Arūnai, už Gozo saloje spalio mėnesio viduryje leistas dienas bei naktis. Kokios tai buvo valandos, minutės? Tai – holistinis savijautos stiprinimas: mankšta, maudymasis jūroje, tinkami mūsų savijautai pusryčiai su šypseninga atmosfera bei komentaru: kas ir kodėl mūsų lėkštėje,o po to pažintinės veiklos bei vėl pagal fizinį aktyvumą matinimasis ir …maudymasis ar kita mus įtraukianti veikla bei subalansuota, įvairi ir saikinga vakarienė. O jau pokalbiai apie dieną- tai ,kaip ir šeimoje, pasitarimai, aptarimai…kartais su dainomis ir šokiais. Dėkui už teorines žinias: tai ir paskaitos, įtraukiančios ir mažiau, ir daugiau apie mitybą dėl sveikatos žinančius, tai ir patiekalų gaminimo pamokos. Dėkui už sukurtą darbingai žasimingą aplinką, dėkui už produktus,kuriuos naudojote maisto gamybai. Geriausias įvertinimas Jūsų darbo- vėl noriu su Jumis, su Jūsų idėjų realizuotojais bei puoselėtojais atostogauti. Noriu ir taip darau- skleidžiu Jūsų stovyklos bei veiklos idėjas Kitiems. Linkiu Jums Dievo palaimos.

2022 19 SPALIO 

SVEIKATINGUMO STOVYKLOS TIKSLAS:

 • Išmokyti maitintis teisingai visam gyvenimui: gaminti kasdien paprastai, bet ne prastai, rinktis maistą kelionėje,.
 • Praplėsti žinias apie žmogaus kūną.
 • Suteikti informacijos kaip išvengti sąnarių skausmų, aukšto kraujospūdžio, diabeto ir kitų lėtinių ligų.
 • Pateikti mitybos ir judesio sistemą, kuri tausoja kūną ir leidžia atitolinti senatvę bei ligas.
 • Pažinti salos grožį, vietinių tradicijas, maistą, papročius

VIETA:

MALTA. Gozo sala, Marsalforn įlanka.

4 butų namas, kuriame gyvens tik mūsų komanda. Visi butai vienodi – po 105 kv.m., 3 kambariai ir kiekvienas kambarys turi savo san.mazgą

Kaip ir normaliame bute, yra bendra erdvė – salonėlis su virtuve.

Butas Nr.1 ir Nr.2: salonėlis su virtuve ir

1 kambarys: dvigulė lova+ san mazgas, 

2 kambarys: dvi atskiros lovos+ san mazgas,  

3 kambarys: dvi atskiros lovos+ san mazgas

Butas Nr.3 ir Nr.4:  salonėlis su virtuve ir

1 kambarys: dvigulė lova+ san mazgas, 

2 kambarys: dvigulė lova+ san mazgas, 

3 kambarys: dvi atskiros lovos+ san mazgas

Kur yra ir kaip atrodo galite čia:

http://www.booking.com/Share-aqSYHM

STOVYKLOS METU JŪSŲ LAUKIA:

♥Ryte – kūno stiprinimo pratimai, kurie gerins koncentraciją, ištvermę ir atpalaiduos sąnarius, po to – maudynės jūroje.

♥ TEISINGO MAITINIMOSI MOKYMAI PAGAL VIDURŽEMIO JŪROS DIETĄ. išmoksite daug naujų receptų, sužinosite, kaip maisto pagalba išlaikyti sveiką kūną ir natūralų grožį;

♥ KELIONĖS PO SALĄ IR ASMENINIU LAIVU.

REGISTRACIJA: 
1. Prašome parašyti užklausą [email protected] . “Noriu į ….grupę” (nurodyti grupės data ar pavadinimą)

2. Atsiųsime mokėjimo nuorodą ir lauksime registracijos mokesčio – 190 Eur (sumokėti reikia per 2 dienas), registracija vyks iki kovo 1 dienos – pavasarinei kelionei ir iki liepos 1 dienos – rudens kelionei.

Dėmesio, vietų stovykloje skaičius ribotas (18 žmonių). Kai kurie dalyviai jau registravosi, todėl realiai grupėse likę po 10 vietų…. Be to, perkant iš anksto, lėktuvo bilietus galima įsigyti pigiau.

Taigi rekomenduoju REGISTRUOTIS ilgai nedelsiant.

Pasiteirauti dėl kelionės: +37069837554. Rita

STOVYKLOS KAINA

Stovyklos kaina asmeniui:

690 EUR – gyvenant kambaryje dviviese.

790 EUR. – gyvenant kambaryje vienam asmeniui.

PASTABA:

 • Į kainą įskaičiuotas pervežimai iki gyvenamosios vietos/oro uosto (taksi)
 • Visa stovyklos programa su maitinimu.
 • Ekskursijos po salą (išskyrus plaukimas laivais ir mokami pasirenkamieji objektai). Papildomai gali kainuoti 45-60Eur.

Papildomos išlaidos:

 • Sveikatos draudimas (rekomenduojame turėti)
 • Lėktuvo bilietai (apie 60-70 Eur. Į vieną pusę, nes kainos kinta kiekvieną dieną)
 • Ekskursijos laivu (50Eur), muziejai apie 10Eur
 • Asmeninės išlaidos (0-….Eur)
 • Geriamas vanduo, kava.

ATSILIEPIMAI:

Izolda:

Nuoširdus AČIŪ. Kaip sakoma, “ tai jums ir nesisapnavo“ . Atsiprašau už netikslų lietuvišką išsireiškimą, bet tai tiesa. Be galo džiaugiuosi tuo, ką pamačiau ir tuo, ką valgiau, su kuo susipažinau. Įspūdis neišdildomas. Sėkmės Jūsų darbuose ir neblėstančios energijos.

2022 18 SPALIO

Edita:

Labai džiaugiuosi priėmusi sprendima dalyvauti stovykloje. Žinios, patirtys, gaminimo pamokeles- viskas buvo tobula, nes Rita spinduliuoja meilę savo darbui, ir to nepaslėpsi! Tikrai kartosiU.

2022 17 SPALIO

Vida:

Ačiū už savaitę laiko pabuvimą Gozo saloje su didele 22 nuoširdžių žmonių šeima, su „Viskas įskaičiuota“ sveiku maistu, su naujais įspūdžiais susipažįstant su sala. Jei atvykai su nuostata-nepatinka sportas, susidomėsi, jei nepatinka gaminti- susižavėsi gaminimo paprastumu, jei manai neįveiksi kliūčių lipant į kalną-dar kaip įveiksi…. Labai linksma, draugiška, šilta, SKANI KELIONĖ! Ačiū Ritai, Arūnui ir kelionės draugams, as Jus myliu nuoširdžiai Vida

2022 17 SPALIO

Vilma:

Didžiausias dėkui Ritai ir Arūnui už organizuojamas stovyklas🙏🥰 Pasirūpinta viskuo- jie net orą sugeba užsakyt😄
Buvo visko- paskaitų, maisto gaminimo, rytinių mankštų, ilgų pasivaikščiojimų, ekskursijų, maudynių, dainų, juoko.Tai tobulos atostogos su didžiule nauda sau.Kiekvieną kartą iš Ritos išgirstu kažką naujo. Į kiekvieną klausimą yra atsakymas pagal poreikį- pagrįsta moksliniais tyrimais arba paprastai, praktiškai. Labai labai patiko. Ir prašymas- nepraraskit ryšio su Angelais, kurie sureguliuoja keliaujančius kartu🙏Grupė buvo nepakartojama!💫
AČIŪŪŪŪŪ ir iki kitų kartų🙏🤗😘

2022 17 SPALIO

Audronė:

Naudingai maloni kelionė. Mūsų maitinimosi kultūroje patirtis šioje išvykoje turi įtakos. Ir įgytomis žiniomis dalinamės su šeimos nariais, bendradarbiais, draugais… Ir patys keičiame kai kuriuos įpročius. Ačiū už jūsų teigiamą energiją ir profesionalumą

2022 16 SPALIO

Dalia:

Nuostabus laikas, praleistas stovykoje Maltoje!
Tai ne tik sveikas ir skanus maistas, tai gera energija, supratingumas, organizuotumas ir gėris viename!


Mokytojai ir organizatoriai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai –  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas, praktinius mokymus ir sveikatingumo stovyklas. Arūnas baigęs netradicinės kinų medicinos mokymus, sertifikuotas QiQong meistras, neseniai baigęs pasaulio Qigong meistro Danila Susak (Danila Susak yra pasaulio  Čigong sveikatingumo sistemos čempionas, osteopatas) mokymus.

Rita turi sveikos gyvensenos bakalaurą, dietetikos mokslų bakalaurą, daugybę užsienio universitetų sertifikatus. Rita yra subalansuotos mitybos patarimų bei receptų knygų autorė. Jos knygos: „Pirmas šaukštas“, „Sveikata nuo pirmo šaukto“, “Keto meniu”. Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose.

Apie mane spaudoje:

https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1546286/mitybos-specialiste-rita-silenskiene-is-pradziu-siurpau-matydama-ka-valgo-keto-dietos-besilaikantis-sunus

Stilius LRT laidoje:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000090108/mitybos-guru-rita-silenskiene-liaukites-vaikytis-internetiniu-dietu-visa-esme-slypi-maisto-balanse

“Klauskite daktaro” laidose:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000090108/mitybos-guru-rita-silenskiene-liaukites-vaikytis-internetiniu-dietu-visa-esme-slypi-maisto-balanse

KVIEČIAME JUNGTIS!

Rita ir Arūnas

Rita Šilenskienė

Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.