Kokteiliai juosmeniui ploninti

Geriausias būdas gauti mažiau kalorijų ir daug maistingų medžiagų – vakarienę pakeisti kokteiliais. Tokio kokteilio galima išgerti iki pusės litro per valandą. Visus ingredientus sudėkite į plakiklį, suplakite 2 minutes. Vandens skieskite iki malonaus tirštumo.

Morkų-apelsinų kokteilis:

2 vidutinės morkos,

1 apelsinas,

2 šaukštai mirkytų saulėgrąžų sėklų,

1/6 ananaso,

1 š. sėmenų aliejaus,

150-200 ml vandens.

Špinatų bomba: 

50 g špinatų,

1 avokadas,

3 š. kanapių sėklų,

1/2 citrinos,

1 apelsinas,

1 š. alyvuogių aliejaus.

Salierų-morkų-čija gėrimas

2 salierų stiebai,

1 didelė morka,

1 citrina,

1 šaukštas čija sėklų,

1/4 ananaso,

150 ml vandens.

Subalansuotos mitybos ekspertė

Rita Šilenskienė

Susiję produktai

6 komentarai po “Kokteiliai juosmeniui ploninti

 1. Jūratė P. komentuoja:

  O sakykit, miela Rita, kaip yra su vaisių ir daržovių maišymu kokteiliuose? Kitur sveikuoliai rašo, kad vaisių ir daržovių maišyti negalima. Kartais jau nebaišku, kaip geriau… Kokia jūsų nuomonė?

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Reda ir Jūrate, už klausimą. Tikėjausi antplūdžio tokių klausimų. Maistas iš organizmo pasišalina per 24-40val., nelygu kaip jis sukramtytas ir kokia mūsų mikrobiota. Vaisiai, uogos ir daržovės yra pagrindinis natūralus vitaminų ir skaidulinių medžiagų šaltinis. Kokteiliai- t.y. suplaktas maista-skystas maistas -yra šansas aprūpinti ląstelę natūraliais antioksidantais, o bakterijas maistu. Žarnyne susimaišo ir daržovės ir vaisiai. jei klausyti “tikslių n urodymų” vaisiai su daržvėmis -NE, agurkas su pomidoru-NE ir t.t.- tai reikėtų valgyti 1 produktą ir laukti 2 val iki kito, nes VISI produktai virškinami skirtingu laiku ir skirtingais fermentais. Yra bendri subalansuotos mitybos principai, kurių pagrindu gyvena sveikiausi Viduržemio jūros gyventojai, o aš mokau juos pritaikyti lietuvišykam skoniui ir galimybėms. Būkime sveiki ir likime išmintingi. Pajauskite ką sako jums Jūsų organizmas

 2. Rėda komentuoja:

  Kokteilia nuostabus ,bet kaip tas vaisiu ir darzoviu maisymas,juk sako jokiu budu negalima.,profesoriaus Ruoles teigimu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *