Paslaugos

 

Maistas – tai žmogaus ląstelių statybinė medžiaga. Kaip ir namai būna skirtingi: mediniai, mūriniai, ekologiški, švarūs, nešvarūs, šilti, šalti, dideli, maži ir t.t. Kokius norime matyti savo atvaizdą veidrodyje, priklauso nuo šaukšto turinio, gyvenimo būdo ir minčių… Deja, kartais protingojo sutvėrimo – žmogaus- sąmonė pasilieka darbe ar paskęsta emocijų jūroje, bet apie savo sielos namus -KŪNĄ – pamiršta ir prisimena, kai suriečia ligos. Mes sakome NE bet kokiai dietai, mes sakome, kad nereikia atsisakyti skaniai valgyti, mes sakome, kad Jūs pamiršite stresą, sėsdami prie stalo. Mes siekiame, kad žmonės džiaugtųsi ir būtų laimingi. O laimingas gali būti tik sveikas žmogus. Būti nelaimingam, ligotam šiais laikas yra labai paparasta, o taip pat brangu arba labai brangu. Tačiau gyventi sveikai reikia pasistengti, bet tai vienas malonumas! Štai to mes ir mokome.

IMG_1295

MES JUS VĖL IŠMOKYSIME PAMATYTI SAVE TOKĮ, KOKĮ NORITE!

laikosi-dietu

Paslaugos:

  1. Mokomieji teoriniai seminarai apie subalansuotą maistą arba teoriniai ir praktiniai seminarai-degustacijos kartą per savaitę. Bilietą galite įsigyti čia:   https://pirmassaukstas.lt/shop/seminarai/kaledine-dovana-seminaru-ciklas-2019-metais/
  2. individualūs teoriniai ar seminarai-degustacijos žmonių grupei biure arba Jūsų patalpose
  3. savaitgalio stovyklos-mokymai gamtoje, prie ežero ar užsienyje. Artimiausia mitybos ir jogos stovykla Kretoje, 2019 m. balandžio 3-10dienomis. Visa programa čia:
  4. individualūs meniu pagal sveikatos problemas – savaitės meniu 20Eur su receptais ir foto.
  5. 4 savaičių programa online svoriui sureguliuoti su grupe 110-140 EUR. Visa informacija čia:
  6. įvairių sveikatos problemų sprendimas, svorio metimo programa ir 4 seminarai interneru pagal individualų planą 160Eur. (40 eur. savaitei). Daugiau info čia:
  7. ekologiškų produktų be cukraus ir gliuteno pasiūlymai mūsų elektroninėje parduotuvėje.
  8. Sveikiausios maisto gaminimo sistemos SALADMASTER demonstravimas biure ar kliento namuose. Gaminimas daržovių be vandens, kepimas blynelių be riebalų, pyragai ir visas maistas žemoje temperatūroje. Daugiau info:https://pirmassaukstas.lt/shop/maisto-gaminimo-iranga/saladmaster/