Subalansuotos mitybos akademija “Pirmas šaukštas” ir sertifikuota mitybos specialistė Rita Šilenskienė, remdamasi 10 metų patirtimi mitybos srityje, sudarė lengvai įgyvendinamas programas, kurios Jums duos:

 • jau po 4 būsite atsikratę kelių kilogramų ir pradės formuotis nauji gyvenimo įpročiai.
 • išmoksite valgyti sočiai, skaniai ir sveikai.
 • pasikeis savijauta ir sustiprės imuninė sistema.
 • gali palengvinti alergines reakcijas ar net atsikratyti alergijų, lėtinių uždegimų.
 • tapsite energingesni.
 • pagerės miego kokybė.
 • atsikratysite potraukio tam tikriems maisto produktams, ypač cukrui, paprastiesiems angliavandeniams.
 • sužinosite kaip valdyti stresą
 • išmoksite daug naujų, sveikų receptų.

MES JUS VĖL IŠMOKYSIME PAMATYTI SAVE TOKĮ, KOKĮ NORITE!

Paslaugos:

  1. Mokomieji teoriniai ir praktiniai seminarai-degustacijos kartą per savaitę, 18 val. biure Vilniuje, antradieniais nuo rugsėjo iki kovo mėnesio.
  2. Seminarai-degustacijos žmonių grupei biure arba Jūsų patalpose pagal susitarimą.
  3. Savaitgalio stovyklos-mokymai gamtoje, prie ežero, akademijos “Pirmas šaukštas” įkurtoje stovykloje.
  4. Kretoje, išvykstamosios savaitės stovyklos. Programa ir datos skelbiamos skiltyje “RENGINIAI”.
  5. Individualūs meniu pagal sveikatos problemas – savaitės meniu 30Eur su receptais ir foto. Susisiekti asmeniškai: [email protected]
  6. 4 savaičių programa “KETO light” online svoriui sureguliuoti su grupe 160 EUR. 
  7. Individuali mėnesio mitybos ir priežiūros sitema, kuri leis išspręsti ne tik įvairias sveikatos problemas, bet atsikratyti svorio. 4 seminarai interneru, 4 savaičių  meniu su receptais- 230Eur. (57.7 eur. savaitei). Daugiau info čia:
   6 savaitės kasdieninės asmeninės mitybos ir gyvenimo priežiūros planas- 260EUR. ir 8 savaičių programa 320Eur.(40Eur savaitei)
  8. Ekologiškų produktų be cukraus ir gliuteno pasiūlymai mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Maistas – tai žmogaus ląstelių statybinė medžiaga. Kaip ir namai būna skirtingi: mediniai, mūriniai, ekologiški, švarūs, nešvarūs, šilti, šalti, dideli, maži ir t.t. Kokius norime matyti savo atvaizdą veidrodyje, priklauso nuo šaukšto turinio, gyvenimo būdo ir minčių… Deja, kartais protingojo sutvėrimo – žmogaus- sąmonė pasilieka darbe ar paskęsta emocijų jūroje, bet apie savo sielos namus -KŪNĄ – pamiršta ir prisimena, kai suriečia ligos. Mes sakome NE bet kokiai dietai, mes sakome, kad nereikia atsisakyti skaniai valgyti, mes sakome, kad Jūs pamiršite stresą, sėsdami prie stalo. Mes siekiame, kad žmonės džiaugtųsi ir būtų laimingi. O laimingas gali būti tik sveikas žmogus. Būti nelaimingam, ligotam šiais laikas yra labai paparasta, o taip pat brangu arba labai brangu. Tačiau gyventi sveikai reikia pasistengti, bet tai – vienas malonumas! Štai to mes ir mokome.