Jurgitos pasikeitimai ir atradimai

Jurgita išklausė subalansuotos mitybos kursus ir dalyvavo 8-iose paskaitose degustacijose. Nuosekliai laikėsi mitybos, susitvarkė rūgštingumo, ir žarnyno problemas.


Atsiliepimas:

“Esu nepaprastai dėkinga Ritai ir Arūnui už žinias, už įkvėpimą, už palaikymą ir rūpinimąsi. Sužinojau daug ir įvairių dalykų. Sveikai maitintis visai nesunku, kai žinai, kaip tai daryti. Seminarų metu svorio nemečiau, bet jis nukrito- 10 kg. natūraliai. Jaučiuosi stulbinančiai gerai! Įvyko net tai, ko aš savo lūkesčiuose nebuvau numačius. Ko išmokau? Valgyti protingai. Suprantu, kodėl renkuosi vieną ar kitą produktą, ką maistas daro mano organizmui, kaip nuo mitybos priklauso savijauta ir išvaizda. Žinau, kad iš mano raciono nedings daržovės, maisto derinimas ir maisto režimas. Pasiekus tokių gerų ir džiuginančių rezultatų niekaip nesinori grįžti prie senų mitybos įpročių. Linkiu pasiryžimo ir kantrybės visiems, kurie pakeliui link sveikos gyvensenos.

Subalansuotas maistas yra skanus ir įvairus. Jį ruošiant virtuvėje sugaištu trumpesnį laiką. Išleidžiu mažiau pinigų. Išmokau daugybę receptų iš įvairių produktų, kada kas tinka, kada kas netinka ir kaip produktus derinti vienas su kitu. O svarbiausia, atsikračiau nereikalingų kilogramų be jokių pastangų. Sveikai gyventi nereikia pastangų, reikia tik noro ir planuoti savo meniu. Planavimas padeda išvengti spontaniško persivalgymo ir prisivalgymo bet ko. Tikrai galima pasigaminti patiekalų, kurie patenkins bet kokį skonį. Subalansuota mityba tai – gera savijauta ir sveikata, puiki išvaizda ir nuotaika, tai gyvenimo ir mitybos būdas! Vieni pliusai!”

 


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.