Esu mama, močiutė, uošvienė ir žmona. Šeimoje yra sūnus – sportininkas, mažylė- anūkė, gurmanas vyras, išrankus žentas ir alergiška dukra. Taip pat, diabetu sergantys artimieji bei antsvorį turintys draugai. Savo šeimoje išmėginome visus mitybos būdus-nuo žaliavalgystės iki Paleo mitybos.

Pagalvojau – nejaugi po 50 metų moterys jau gali atrodyti bet kaip? NE!

Įsteigti subalansuoto maisto akademiją “Pirmas šaukštas” paskatino mano pačios pasiekti puikūs savijautos, išvaizdos ir sveikatos rezultatai, sukaupta didžiulė žinių bazė ir praktinių maisto gaminimo seminarų ilgametė  patirtis.

Esu laiminga, kad šeima sveika, patenkinta, valgo skaniai ir giria mane už jiems gaminamus nepakartojamus patiekalus! O aš turiu laiko knygai, jogai ir sau. Visuose receptuose nėra ir nebus tik dviejų produktų- gliuteno ir cukraus… Noriu, kad ir kitos šeimos atrastų džiaugsmą gaminant atrodytų iš tų pačių produktų, bet sveikai ir suprastų, kad pramonė rūpinasi tik savo nauda – kaip uždirbti daugiau pelno, o ne, kad būtumėte sveikesni mes.

Savo sukaupta patirtimi, žiniomis, išmone ruošiant subalansuotą maistą šeimai, siekiu pasidalinti su Jumis. Noriu, kad ir JŪS bei JŪSŲ brangiausi žmonės taip pat būtų SVEIKI, LINKSMI, DŽIAUGTŲSI KIEKVIENA DIENA IR NESIKANKINTŲ VIS NAUJOMIS DIETOMIS.


Rita Šilenskienė virš 10 metų veda subalansuotos mitybos seminarus, moko gaminti sveikus patiekalus, veda maisto gaminimo seminarus-degustacijas. Pripažinta maisto ekspertė-praktikė, sukūrusi unikalią programą “8 arba 4 savaičių lieknėjimo ir sveikatinimosi programa”, kurios užsiėmimai vyksta gyvai arba online. Šios programos metu ne tik atsikratoma nereikalingų kilogramų, bet ir išugdomas naujas požiūris į maistą, save, įgyjami nauji mitybos ir gaminimo įpročiai.

Rita dalyvauja įvairiose TV laidose, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra” ir kitose. Rašo straipsnius į įvairius žurnalus.

https://www.lzinios.lt/Sveikata/netinkamai-valgydamas-saukstu-gali-issikasti-duobe/263257

2017 metų gruodį  išleido labai populiarią subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygą “Pirmas šaukštas”.

Po metų išleista dar viena knyga “Sveikata nuo pirmo šaukšto” apie trijų kartų mitybą. Ji parašyta kartu su dviem patyrusiomis gydytojomis-onkologe Edita Juodžbaliene ir gastroenterologe Birute Čijunskiene. Šios knygos tikslas, kad ji taptų per gyvenimą kiekvienai šeimai tarsi vedlys, pasakojantis  kaip ir kodėl bei ką valgyti. Antroje knygoje Rita pateikė ne tik gausybę patarimų, bet ir virš 100 paprastų receptų.

Rita Šilenskienė nuolat tobulina save įvairiuose mokymuose, yra įgijusi sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauro diplomą, turi Stanforto universiteto, Australijos Open2Study -“Food, Nutrition & Your Health” sertifikatus, Ketogeninės mitybos sertifikatus

Mano savijautos ir kūno transformacija!

Kviečiu visus kartu su sveika mityba atrasti naujus skonius, judėjimo džiaugsmą ir gerą nuotaiką!