Vasariškas kokteilis gražioms linijoms

Pats braškių metas… Tiesiog griekas būtų valgyti kažkokį sausą maistą, kai braškių derlius šiemet džiugina ir gausa ir kaina.

Vietoj pusryčių ar pietų, svilinant saulei, rekomenduoju maistingą, sotų kokteilį, kuris ir atgaivins ir pamaitins kiekvieną Jūsų kūno ląstelę.

Pirmas ingredientas: 2-3 saliero stiebai. 95 proc. salierų masės sudaro vanduo, o likusi dalis – elektrolitai. Taigi vartodami šių daržovių suteikiate organizmui taip reikalingos drėgmės. Rekomenduoju vienam asmeniui imti 1,5 saliero stiebo, nes viename dideliame saliero stiebe tėra 10 kcal, tačiau jį suvartojus, organizmas aprūpinamas itin sveikatai naudingomis medžiagomis. Jų sudėtyje esančios skaidulos padeda geraI VEIKTI ŽARNYNUI, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir gerina maistingųjų medžiagų įsisavinimą.

Braškių naudą ir apie kitas uogas rasite čia: https://pirmassaukstas.lt/naujienos/braskes/

Ananasai šiame kokteilyje suteiks malonios rūgštelės ir saldumo tuo pačiu metu. Antioksidantai, ląsteliena ir fermentai – tai puikiai detoksikuojantys komponentai. Jie apvalys organizmą nuo toksinių medžiagų ir sunkiųjų metalų. Tad net jei nemėgstate šio vaisiaus, šiamer kokteilyje viską nugalės braškių aistringas dominavimas. Taip pat ananasas gerina virškinimą.

Vasarą toks kokteilis ypač naudingas – mat organizme nesikaups skysčiai.

Sėmenys ar saujelė riešutų suteiks taip reikalinbgos ląstelienos, riebiųjų rūgščių ir sotumo.

SKANAUS

Braškės-žurnale-SAVAITĖ-1dalis

Braškės-žrnale-SAVAITĖ-2-dalis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *