Vasaros stovykla – “MANO LENGVAS IR HARMONINGAS KŪNAS”. Liepos 02-04 d.

Kai žmonės kalba apie pusiausvyrą, jie dažnai kalba apie darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Nors tai yra svarbu, tačiau beveik neįmanoma to pasiekti, jei pirmiausia nerandate vidinės pusiausvyros, nepasirūpinate visu SAVUOJU AŠ. Jūsų fizinis „aš“ yra būtina dalis to, kas esate ir kaip jaučiatės. Labai svarbu jį puoselėti, maitinti kiekvieną dieną. Kaip pasirūpinti fiziniu kūnu, kuo jį pamaitinti esant stresui ar kitiems negalavimams, kaip rasti balanasą tarp skanu ir palanku mano kūnui mokysimės stovykloje. Sužinosite kaip suvaldyti savo hormonus ir kas mus gali padaryti laimingus.

Kaip nuraminti protą, kaip paleisti stresą taip pat suprasite pabuvoje stovyklos mokymuose. Kai surasite proto ir kūno harmoniją, atsivers visai kitos gyvenimo perspektyvos, o dienos taps spalvotos ir įdomios. Kaip to pasiekti, mokysime ypatingoje stovykloje! 18 LAIMINGŲJŲ GALI IŠGIRSTI UNIKALIUS MOKYMUS.

Tiems, kurie dalyvavo nors kartą Akademijos “Pirmas šaukštas” kokiame nors renginyje/mokymuose, šiai stovyklai taikoma 20 proc. nuolaida!!!

Harmoniją pasiekti padės:
www.9lotosai.lt ir www.pirmassaukstas.lt

Stovyklos data: 2021 m. liepos 02 – 04 d.

Stovyklos laikas:

atvykimas penktadienį :17.00 –18:00 val.
išvykimas sekmadienį : 17.00 val.

VIETA
Molėtų raj. Inturkė, Vila RA www.vilara.lt
Čia rasite patogias lovas su patalyne, muilą, šampūną, rankšluosčius, feną.
KAIP RASTI: http://vilara.lt/,

LEKTORIAI


Rita Šilenskienė – subalansuotos mitybos akademijos “Pirmas šaukštas” įkūrėja. Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigusi sveikos gyvensenos bei grožio verslo ir dietetikos bakalaurą, netradicinės kinų medicinos mokymus, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną daugiau nei 12metų. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukšto“autorė. TV laidos apie mitybą „Sveikatos kodas“, „Klauskite daktaro“, „Mes pačios“ vedėja/dalyvė. Plačiai dalyvauja sveikatos temomis kuriamose laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus „Maisto banko“ klientams. Rita Šilenskienė nuolat tobulina save įvairiuose mokymuose, yra įgijusi Stanforto universiteto, Australijos Open2Study -“Food, Nutrition & Your Health” sertifikatus, Ketogeninės mitybos sertifikatus. Visa info: https://pirmassaukstas.lt/

Eglė Tamulevičiūtė
• Džun Juan Qi Gong sertifikuota I, II ir III pakopų instruktorė, Qi Gong Vaizdinių terapieutė 4 ir 5 lygiai, asmeninė Meistro Xu Mintang mokinė. Qi Gongą praktikuoju daugiau kaip 12 metų, vedu visų pakopų seminarus ir asmeninius seancus.
2013/2014 metais baigiau specialius vaizdinių terapijos mokymus Kundawelio institute Pekine. Išlaikiusi egzaminus gavau 5 lygio Image Therapists diplomą. 2015 metais pakėliau Image Therapists kvalifikaciją į 4 lygį. Retritai su Meistru Xu Mingtang Shaoline – 2014, 2015, 2016, 2017 , 2019 Odessoje; Minske, Jurmaloje, Slovakijoje ir kitur;
Vaizdinių terapijos seminarai/ mokymai -2013, 2014 ir 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Pekine Kundawelio institute, Odesoje, Rygoje, Jurmaloje ir kitur. Nuolat mokausi ir gilinu žinias įvairiose pasaulio šalyse vykstančiuose mokymuose ir reatrituose;
• Astrologė – kinų astrologija Ba dzi, Feng shui konsultantė. Daugiau apie mane galite pasiskaityti mano svetainėje https://www.9lotosai.lt/apie-mane

Džuan Juan Qi Gong – tai Shaolino cigūnas. Qi Gongo (dažnai vadinama Ciguno ) sistema – tai žinios, kurios suteikia mums galimybę pažadinti ir paskatinti veikti vidinius užsnūdusius organizmo procesus. Naujai suvokti save ir savo naujus gebėjimus. Lengi pratimai kasdieną padeda jaustis ramiai ir stabiliai. Išmokus pailsėti, žinant kaip pasisemti jėgų daug lengviau dirbti ir būti naudingu kitiems ir gyventi pilnavertį gyvenimą kasdien.

PROGRAMA

Penktadienis

17.00 – 18.00 ATVYKIMAS IR SUSIPAŽINIMAS

18.00 – 19.00 VAKARIENĖ IR POKALBIS “Kodėl žmogui reikalingas maistas”(Veda R.Šilenskienė)

20:00 -21:30 – PRAKTIKA – Kvėpavimas per taškus; Meditacija vidiniam balansui pajusti – sugrįžimas į Save į Savo pirminias harmoningas vibracijas. Tai lengvos ir malonios, giliai atpalaiduojančios praktikos.

21.30 – 22.00 Individualios R.Šilenskienės, E. Tamulevičiūtės konsultacijos.

Šeštadienis

08.00 – 09.00 Qi Gongo mankšta su energetinio savimasažo pamoka

(Veda E. Tamulevičiūtė)

9.00 – 10.30 PUSRYČIŲ GAMYBA IR IŠMINTINGAS VALGYMAS

10:30-11:00 pertrauka-WC, laisvas laikas

11.00 – 12.30 Paskaita „Kodėl vieni už kitus sensta greičiau“ (Veda R.Šilenskienė)

13:30 – 14:30 – PRAKTIKOS (Veda E. Tamulevičiūtė)

 1. PASKAITA. 5 elementai ir mūsų 5 organai (skonis, emocijos, spalva, laikas)– I dalis.
 2. Meditacija – Gydanti muzika organams

14.00-15.00 DETOX maisto pertrauka- pokalbis apie arbatų fermentavimą ir organizmo valymą.

15.00-18.00 PRAKTIKOS (Veda E. Tamulevičiūtė),

 1. PASKAITA. Tęsinys – 5 elementai ir mūsų 5 organai – II dalis (organų poros);
 2. Meditacija – Gydanti muzika organams
 3. Laisvieji judesiai – tai technika kaip išgirsti ir suprasti savo kūną. Informaciją mes skaitome kūnu ir kūnas niekada mums nemeluoja. Technika kaip kūno pagalba gauti atsakymą į rūpimus klausimus.

18.00 lengva vakarienė

19:00-21.00 VALANTI ORGANIZMĄ PIRTIS su bambukų savimasažu arba/ir individualios R.Šilenskienės, E.Tamulevičiūtės konsultacijos

22:00- poilsis

Sekmadienis

08.00 – 09.00 Qi Gongo mankšta. Masažas žarnynui, Energijos kaupimo praktika gamtoje;

09.00 – 10.30 PUSRYČIŲ GAMYBA ir valgymas

10:30-11:00 pertrauka-WC, laisvas laikas

11.00 – 13.30 PRAKTIKOS(Veda E. Tamulevičiūtė)

 1. PRAKTIKA. Širdies praktika vidiniams balansui atstatyti ir intuicijai sustiprinti; Mudros
 2.  MEDITACINĖ TECHNIKA – Qi Gon-as einant, laisvieji judesiai ir savigyda.

13.30 – 14.00 LAISVAS LAIKAS

14:00 -15:30 – PIETŲ GAMYBA IR MAITINIMASIS

15:30-16:30 –MEDITACINĖ TECHNIKA – Sausas Tibetietiškas masažas, rato technika;

17.00  STOVYKLOS APTARIMAS, UŽDARYMAS IR IŠVYKIMAS

STOVYKLOS METU BUS SUBALANSUOTAS MAISTAS, RAMUS GYVENIMAS, VERTINGOS PASKAITOS, ŠILTAS BENDRAVIMAS, NUOŠIRDI ATMOSFERA IR VISKO, KO REIKIA HARMONINGAM PROTUI IR KŪNUI.

STOVYKLOS KAINA

Visos stovyklos kaina gyvenant:
Trims-keturiems asmenims kambaryje- asmeniui 180 EUR.
Dviese dviviečiuose kambariuose (dvigulės lovos) – asmeniui 200 EUR.
Dviese dvivie kambariuose (atskiros lovos) – asmeniui 220 EUR.
Vienam asmeniui asmeniškas kambarys -250 EUR.

REGISTRACIJA

Pervedus avansą –100 EUR iki 06.25 dienos, tvirtinamas dalyvavimas. Vietų skaičius TIK 18!

Dėl REKVIZITŲ teirautis: [email protected] Tel.: +370698 37554

STOVYKLOJE GALITE GAUTI ASMENINES KONSULTACIJAS

KONSULTACIJOS – Qi Gongas, Kinų astrologija Ba dzi – E. Tamulevičiūtė

 1. Qi Gongo vaizdinių terapijos konsultacija – E. Tamulevičiūtė

Tai diagnostinė konsultacija kurios metu nustatomas Jūsų kūno pralaidumas energijai ir įvardijamos blokuotos vietos. Blokai gali būti fiziniai – tai yra įtakoti kažkokios senos traumos ar ligos, energetiniai ir informaciniai. Informaciniai blokai dažnai susieti su emocijomis, su senias įvykiais ar net gi giminės perduodama informacija.

Subalanduojamas energetinis laukas. Norintiems sudaroma asmeninė meditacijų ir qi gongo pratimų sistema darbui savarankiškai namuose.

KONSULTACIJOS (30 min.) KAINA- 30 EUR.

 1. Qi Gongo vaizdinių terapijos individualus gydomasis seancas

KONSULTACIJOS KAINA (45 min.) KAINA- 60 EUR

 • Astrologijos Ba dzi konsultacija – Sveikata sielos programoje:

Sužinosite kokie organai ir kiek energijos gavo gimimo metu, kurie organai yra jautriausi stresui, koks Jūsų asmeninis elementas ir su kokiais organais susietas.

Gyvenimo periodai kada reikia būti atidiems, karminės žvaigždės pranašaujančios laiką kai reikia labiau rūpintis savimi. Koreakcijos per spalvas, formas, maitinimasi.

KONSULTACIJOS KAINA (30 min.) – 30 EUR.

 • Astrologijos Ba dzi konsultacija 2021 metų ir einamojo periodo analizė.

Sužinosite ar palankios Jaučio metų energijos, kurias gyvenimo sritis tai palies.Kokios sėkmės galima tikėtis ir kaip koreaguoti jeigu metų elementai nepalankūs.

KONSULTACIJOS (30 min.) KAINA- 30 EUR.

 • Astrologijos Ba dzi konsultacija – santuokų skaičius, laikas ir santuokos sėkmė, kokio žmogaus ieškote ir kur ir kada jį galima sutikti;

KONSULTACIJOS (30 min.) KAINA- 30 EUR.

 • Astrologijos Ba dzi konsultacija – pinigų elementas ir piniginės spalva, kokios veiklos tinka ir kada galima tikėtis finasinės sėkmės. Ar tinka dirbti komandoje ar geriau indiviadualiai. Perspektyvos/klestėjimo žvaigždė horoskope;

KONSULTACIJOS KAINA (30 min.) – 30 EUR.

Daugiau apie galimas konsultacijas galite paskaityti

https://www.9lotosai.lt/konsultacijos

MAITINIMOSI KOREKCIJOS  KONSULTACIJOS (30 min.) – R.Šilenskienė

https://pirmassaukstas.lt/asmenines-konsultacijos/

KONSULTACIJOS KAINA STOVYKLOJE – 25 EUR.

ATSILIEPIMAI APIE ĮVYKUSIAS STOVYKLAS:https://pirmassaukstas.lt/atsiliepimai/


Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *