Dietoms, cukrui ir gliutenui sakau “NE!”-stovyklos gamtoje!

Dvi stovyklos gamtoje!!!

05.28-30d. Subalansuotos mitybos stovykla

06.11-13d. LIGHT Keto mitybos stovykla

Visus MYLINČIUS gamtą, sveiką maistą, ir SAVO GYVENIMĄ, kviečiame į savaitgalio trukmės savęs tobulinimo stovyklas.

Įkvėpta Jūsų atsiliepimų apie mano receptus ir pasiektus pokyčius net online programose karantino metu, noriu Jus pakviesti gyvai susitikti ir praleisti savaitgalį gamtoje mokantis, gaminant ir ragaujant subalansuoto kūnui maisto.

Pirma pokarantininė SUBALANSUOTOS MITYBOS stovykla vyks paskutinį pavasario savaitgalį-gegužės 28-30 dienomis. Jos metu išmoksite maitintis taisyklingai ir suprasite nuo ko auga svoris. Ieškosime ilgaamžiškumo paslapčių ir kaip atsikratyti potraukio netinkamiems produktams.

Antra stovykla startuos su LIGHT KETO programa birželio 11-13 dienomis. Jos metu rasite atsakymus kuo skiriasi keto mitybos. Ar didėja cholesterolis maitinantis riebiai, kiek laiko galima maitintis keto, sužinosite kokių susirgimų galime išvengti taip maitinantis.

Abiejų stovyklų metu vyks interaktyvus mokymasis, maisto gaminimas, ragavimas, vertinimas, naujų receptų kūrimas. Stovyklų tikslas: išmokyti Jus kaip paprastai pereiti prie sveikatą tausojančios ir išvaizdą gerinančios mitybos ir gyvenimo būdo.

Netoli Molėtų, ant ežero kranto įkurtoje sodyboje “VILA RA” praleisite puikų savaitgalį. Išvažiuosite su bagažu žinių ir įkvėpimu GYVENTI SVEIKAI.

Apie sodybą rasite informaciją čia: https://vilara.lt/

Mūsų tikslas –išmokyti jus pamilti save

STOVYKLOS METU JŪSŲ LAUKIA:

♥Kūno stiprinimo pratimai, kurie gerins koncentraciją, ištvermę ir atpalaiduos sąnarius.

♥ SVEIKOS MITYBOS MOKYMAI IR PRAKTIKOS, išmoksite daug naujų receptų, sužinosite, kaip maisto pagalba išlaikyti sveiką kūną ir natūralų grožį; susiesime mitybą ir kūno priežiūrą su natūraliomis priemonėmis.

♥ GAMTOS ARTUMA-medžio apkabinimas, praktikos gamtoje,meditacija, kvėpavimo praktikos.

Po stovyklos namo parsivešite: SUSTIPRĖJUSĮ IR PAILSĖJUSĮ KŪNĄ, NAUJŲ SVEIKŲ RECEPTŲ, EMOCINĮ BALANSĄ, RAMESNĮ PROTĄ, INSTRUKCIJĄ ILGAM IR PILNAVERČIAM GYVENIMUI.

REGISTRACIJA 
1. Parašome parašyti užklausą [email protected] su pageidavimu į kurią nors iš pasirinktų stovyklų “DIETOMS NE -05.28” arba “LIGHT KETO 06.11”
2. Atsiųsime registracijos formą ir duomenis avansui pervesti. Sumokėjus avansą 50 Eur. , būsite užregistruoti ir atsiųsime tolesnę informaciją apie stovyklą. Pratęsus karantiną, avanasa bus grąžintas arba perkeltas kitai stovyklai.

Visos stovyklos kaina gyvenant:

  • Trims-keturiems asmenims kambaryje- asmeniui 180 EUR.
  • Dviese dviviečiuose kambariuose (dvigulės lovos) – asmeniui 200 EUR.
  • Dviese dvivie kambariuose (atskiros lovos) – asmeniui 220 EUR.
  • Vienam asmeniui asmeniškas kambarys -250 EUR.

Atsiliepimai po stovyklos:

Sesės Roma ir Rasa

Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Graži aplinka, aktyvi mankšta, sveikas maistas ir subalansuotos mitybos pamokos. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

Vida (kalba netaisyta)

Noriu vel ir vel pasidziaugti, kad siais dviem nuostabiais zmobemis kaip Rita ir Arunas, Žaviuosi tokiais žmonemis , kurie myli tai ka daro, turi kantrybės ir padeda zmobems ne tik suprasti kas yra sveika ir subalansuota mityba, bet ir padeda susitvarkyti su savo vidiniais demonais. Po sios savaitgalines stovyklos supratau, kad nuekada neverta nuleisti ranku, nereikia pataikauti savo netikriems troskimams, o susirasti savu tikslu, dziaugtis gyvenimu ir gyventi cia ir dabar, o kaip mes tai igyvendinsim priklausys tik nuo musu. Dar karta dekui Ritai uz jos jumora ir paprastuma na ir zinoma visai kompanijai su kuria praleidau puiku savaitgali sitame nuostabiame rojaus kampelyja. Su meile Vida Kaunas

Dėmesio, vietų stovykloje skaičius ribotas, nes dalis jau mano klienčių paprašė pasitobulinti, taigi rekomenduoju REGISTRUOTIS ilgai nedelsiant.

Rasita

Ačiū, Rita, stovykla labai patiko. Džiaugiuosi, kad ryžausi sudalyvauti ir tikrai rekomenduoju visiems, ypač tiems, kurie nuolat užkandžiauja ir taip žaloja savo sveikatą. Ši kelių dienų Jūsų organizuojama ir vedama stovykla, tai vienas iš geriausių būdų sužinoti apie subanansuotą mitybą ir sveiką bei pilnavertį gyvenimo būdą. Dėkui už seminarus ir maisto gaminimo pamokas!

Daiva

Labai noriu pasidžiaugti ir REKOMENDUOTI VISIEMS Ritos seminarus apie teisingą, tikslingą mitybą, kuri tiesiogine prasme, lengvai apverčia tavo supratimą apie tai, kuo ir kaip mes maitinamės…įsitikinau, niekada nevėlu būti sveikam ir patenkintu gyvenimu…reikia tik truputėlio noro ir…paragauti Ritos ruošiamo maisto…tai taip skanu ir paprasta…Rita spinduliuoja geras emocijas, supratingumą, motyvaciją, kiekvienas išgirstas ir suprastas, o žinių žinių kiek gauname mokymų metu… Norisi garsiai šaukti, NELAUKIM IR PAMILKIM SAVE…

PROGRAMA:

Penktadienis
16:00-17:30 atvykimas ir įsikūrimas.
17:30-18:30 susipažinkime! Savaitgalio lūkesčių aptarimas bei pasidalinimas
18:30 Subalansuota vakarienė. Išmintingas valgymas.
20:00-21:00 Paskaita apie dietas, mitybos principai
22:00-7.00 poilsio laikas

Šeštadienis
7:30 Rytinės procedūros
8:00-8:40 mankšta visam kūnui
9:00-10:00 Pusryčių gamyba ir išmintingas valgymas
10:30-12:00 Duonos gamyba. Miltai, tikami produktai, prieskoniai
12:00-13:30 laisvas laikas
13:30-14:30 Užkandžio gaminimas. Sėklų ir riešutų nauda, panaudojimo būdai
14:30-16:00 Paskaita “Nuo ko mes tunkame”
16:00-17:00 Laisvas laikas
17:00-18:00 Vakarienės gamyba, lengva vakarienė
19:00-22:00 ritualinė pirtis su kvapų terapija.
22:00-7:00 poilsis

Sekmadienis
8:15 Rytinės procedūros
8:00-8:40 mankšta visam kūnui
9:00-10:30 Pusryčių gamyba, sąmoningas pasirinkimas
10:30-12:00 Desertų pamoka, cukraus pakaitalai, užkandžavimo problemos
12:00-13:00 laisvas laikas.
13:30-14:00 Pietų gamyba
14:00-14:30 Pietūs
14:30-16:00 Paskaita “Mitybos klaidos ir kaip susiplanuoti mitybą”

16:00-17:00 Deserto ragavimas ir atsisveikinimas iki kitų kartų

Ką reikėtų žinoti?
– Gyvenantiems netoliese, galima atvykti be nakvynės. Šeštadienio dienos programos kaina 90Eur, sekmadienio -60Eur.
– Maistas subalansuotas, be gliuteno. Jei turite specialių poreikių ar netoleruojate kažkokio maisto, būtinai parašykite.

REGISTRACIJA el. paštu: [email protected]

Rekomenduojame nesivežti kompiuterių, darbo, o laiką skirti sau.

*Avansas nėra grąžinamas, apsigalvojus atvykti ir dėl “Ne pandemijos” priežasčių. Likusi suma sumokama stovykloje, registracijos metu.


Kviečiu prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinuosi 2-3 naujais ir sveikais receptais ir straipsniais apie įvairius mitybos ir geros savijautos aspektus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *