SPA savaitgalis Druskininkuose vasario 4-5-6 d.

PROGRAMA : „SĖKMĖS IR SVEIKATOS FORMULĖ“

Druskininkai – unikalus Lietuvos kurortas, kuris vien savo oru, kurortą supančiais šimtamečiais pušynais, išpuoselėta aplinka įkvepia ir mus -vietinius, ir užsienio svečius būti geresniais ir sveikesniais. Nesvarbu koks metų laikas, visuomet randi ką ten nuveikti, kaip pasisveikatinti. Pabuvoję vieną žvarbų savaitgalį Druskininkuose labai jaukiame viešbutyje netoli gydyklų ir Nemuno, susidraugavę su mus šiltai priėmusiu jo šeimininku, nusprendėme būtinai pakviesti žmones, kurie NORI BŪTI SVEIKI IR LAIMINGI.

Pristatome unikalią SPA sveikatingumo programą, kurioje žingsnis po žingsnio susipažinsite su savo kūnu ir galimybėmis jį keisti. Sužinosite kaip  ir kada švarinti savo kūną, kaip atsikratyti skausmų, negalavimų ir palaikyti jį jauną, aktyvų ir SVEIKĄ.

Nuo penktadienio iki sekmadienio pavakarės profesionalūs lektoriai suteiks Jums maksimalų kiekį žinių, kurias galėsite įgyvendinti toliau savarankiškai ir džiaugtis gerais kūno pokyčiais.

Jūsų laukia:

 1. Apgyvendinimas prabangiuose kambariuose Druskininkų viešbutyje “Galia”. Apžiūrėti galite čia: https://www.galia.lt/
 2. Maitinimas. Detox meniu sukurtas pagal dietistės Ritos Šilenskienės pasiūlytą meniu 3kartus/per dieną. Tai daug vitaminų, skaidulinių medžiagų turintis maistas, kuris bus sotus, bet jausitės lengvai. Detox meniu (be badavimo), privers jūsų žarnyną veikti aktyviai.
 3. Savaitgalio SPA programos tikslas:
 • Atsikratyti žarnyno sutrikimų, suprasti svorio augimo mechanizmą, išsiaiškinti ligų atsiradimo priežastis, žarnyno “užvedimo” mechanizmus ir rasti konkrečiai jums rūpimus atsakymus. Taip pat išmoksite pašalinti kūno įtampą, raumenų spazmus, skausmus sprando, juosmens ir kitų vietų srityje. Įsisavinsite pratimus, kurie suaktyvins kapiliarinę kraujotaką ir limfos tekėjimą organizme. Turintys sąstingį žarnyne, išmoks jį išjudinti.
 • Išmoksite su psichologe Neringa per savaitgalį išgirstas žinias paversti naujais gerais įpročiais ir neišklysti iš kelio, siekiant tikslų.

KŪNO DETOX programa:

Šeštadienio vakare Jūsų laukia skirtingos pirtys, baseinas, kur išgarinsime toksinus, pakvėpuosime aromatiniais aliejais, suaktyvinsime limfą, žarnyną specialiais masažais, atgaivinsime odą aliejais, nuraminsime protą ir ataušinsime įtampą baseine. Pirties metu gurkšnosime žolelių DETOX arbatą.

P.S. norintys galės papildomai užsisakyti masažo procedūras.

AKTYVI VEIKLA:

Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai. Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa, todėl BŪTINAI ŽINGSNIUOSIME ŠIAIS TAKAIS. Rekomenduojama turėti šiaurietiško ėjimo lazdas.

DOVANA: kad nenutrūktų mokymų nauda, išvykstant gausite savaitės meniu su receptais, pritaikytais šaltajam sezonui, užimtiems žmonėms. Paruošėme net produktų sąrašą meniu įgyvendinimui!

Data. 2022 metų vasario 4-5-6 dienomis (penktadienis-sekmadienis) pačiuose Druskininkuose esančiame viešbutyje GALIA.

Lektoriai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas Šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas, praktinius mokymus ir sveikatingumo stovyklas. Arūnas baigęs netradicinės kinų medicinos mokymus, sertifikuotas QiQong meistras, neseniai baigęs pasaulio Qigong meistro Danila Susak (Danila Susak yra pasaulio Čigong sveikatingumo sistemos čempionas, osteopatas) mokymus.

Rita turi sveikos gyvensenos bakalaurą, dietetikos mokslų bakalaurą, daugybę užsienio universitetų rengiamų mokymų sertifikatus. Rita yra subalansuotos mitybos patarimų bei receptų knygų autorė: jos knygos „Pirmas šaukštas“, „Sveikata nuo pirmo šaukto“, “Keto meniu”. Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose.

Neringa Thariani – psichologė, asmeninio tobulėjimo trenerė

Neringa turi  14 metų darbo patirtį su vadovais ir jų komandomis organizacijų vystymo bei personalo strategijos kūrimo ir mokymų vedimo srityje. Nuo 2009 m. Neringa dirba TLEX Institute. Jos vedami mokymai pasižymi įdomiu turiniu, patyriminiu pobūdžiu, kupini procesų, praktinių technikų ir metodų, kuriuos galite išmokti ir taikyti savarankiškai. Iš daugybės sąmonės lavinimo technikų Neringa yra parinkusi efektyviausias ir patvirtintas naujausiais moksliniais tyrimais.

Neringos gyvenimo tikslas yra padėti, kiekvienam sutiktam žmogui sutikti save, stiprinti pačias nuostabiausias savybes ir talentus, paleisti sunkumų naštą, turėti netrikdomą vidinę stiprybę, pusiausvyrą, pasitikėjimą savimi, jausti savo buvimo prasmę ir leisti gyvenimo didingumui skleistis.

STOVYKLOS PROGRAMA:

Penktadienis 

 • 15:00-17:00 Atvykimas ir įsikūrimas, pasitikimo DETOX KOKTEILIS.
 • 17:00-17:30 Susipažinkime! PROGRAMOS PRISTATYMAS. Savaitgalio lūkesčių aptarimas.
 • 17:30-18:30 vakarienė – sąmoningas valgymas, susipažinimas su receptoriais ir VT.
 • 18:30-20:00 Fizinis aktyvumas: šiaurietiškas ėjimas.
 • 20:00-22:00 Paskaita: “Mitai ir tikrovė apie maisto poveikį žmogui”. Lektorius  A.Šilenskis
 • 22:00 Ramybės laikas.

Šeštadienis

 • 7:00-8:00 Rytinės procedūros
 • 8:15-9:00 Qi Gongo mankšta. Veda Arūnas Šilenskis
 • 9:15-10:00 Sveiki ir sotūs pusryčiai
 • 10:00-10:15 Pasiruošimas paskaitai
 • 10:15-12:00 Paskaita ” Mikrobiotos ir smegenų ryšys” Veda Rita Šilenskienė.
 • 12:00-13:00 Arbata. Laisvas laikas: poilsis ar papildomos procedūros
 • 13:00-14:15 Paskaita: Kada, nuo ko ir kaip valyti organizmą”. Veda Rita Šilenskienė
 • 14:30-15:00 Sotūs pietūs ir sąmoningas valgymas
 • 15:15-17:00 Fizinis aktyvumas – šiaurietiškas ėjimas arba papildomos procedūros.
 • 17:00-18:00 Biologiškai aktyvūs taškai ir masažo technikos nuimti raumenų spazmus. Veda Arūnas Šilenskis
 • 18:00-18:45 Vakarienė
 • 18:45-19:00 Laisvas laikas
 • 19:30-22:00 Pirties malonumai, DETOX arbata. Po pirties dienos aptarimas
 • 22:30  Ramybė

Sekmadienis 

 • 7:00-8:00 Rytinės procedūros
 • 8:15-9:00 Qi Gongo mankšta. Veda Arūnas Šilenskis
 • 9:15-10:00 Sveiki ir sotūs pusryčiai
 • 10:00-10:15 Pasiruošimas paskaitai
 • 10:15-12:00 Interaktyvi paskaita ”Sėkmės formulė – įgūdžių formavimas” Veda Neringa Thariani.
 • 12:00-13:00  Arbata. Laisvas laikas: poilsis ar papildomos procedūros.
  13:00 -14:30  Paskaita: “Biologinio laikrodžio pristabdymas”. Veda Rita Šilenskienė
 • 14:30-15:45  Pietūs ir savaitgalio aptarimas
 • 15:45-16:00 Išvykimas.

Programa gali būti koreguojama dėl oro sąlygų.

Papildoma informacija:

– Atvykimas penktadienio pavakare (15-17val.), išvykimas sekmadienį 16 val.
– Reikia turėti Galimybių pasą arba 24val neigiamą tyrimą.
– Gyvensime po vieną arba du asmenis.
– Vaikus palikite seneliams, kompiuterius ir rūpesčius palikite namie taip pat, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti nuo rūpesčių, darbų ir skirti visą laiką tik SAU.
–. Telefonus rekomenduojama naudoti tik laisvu laiku.
– DETOX stovyklos metu rekomenduojame susilaikyti nuo alkoholio bei cigarečių vartojimo.

Jei turite alergijų, netoleruojate kokių nors produktų ar yra rimtų sveikatos sutrikimų bei judėjimo apribojimų, prašysime paminėti registruojantis, kad galėtume atsižvelgti į tai ir pasiūlyti geriausią Jums variantą.

SPA DETOX SAVAITGALIO IŠANKSTINĖS KAINOS (iki 2022.01.10) su maitinimu ir visa programa priklauso nuo pasirinkto kambario:

Vienvietis – 3 kambariai: gyvenant po 1 asmenį visame kambaryje – 300EUR. VISI UŽIMTI

Standartinis dvivietis – 5 kambariai: 230 EUR/ asmeniui, gyvenant dviese. Šeimyninei porai ar šeimos nariams (mama, dukra/vyras, žmona) 420EUR dviems asmenims(210EUR/žmogui). VIETŲ NEBELIKO.

Karalių dydžio kambariai -12 kambarių: 250 EUR/ asmeniui, gyvenant dviese (dvi moterys/ du vyrai). Šeimyninei porai ar šeimos nariams (mama, dukra/ vyras, žmona ir pan.) 450EUR dviems asmenims (425 EUR/žmogui). Liko 4 kambariai.

Galingi kambariai – 2 apartamentai: 280 EUR/asmeniui, gyvenant dviese (dvi moterys/ du vyrai). Šeimyninei porai ar šeimos nariams (mama, dukra/ vyras, žmona ir pan.) 500EUR dviems asmenims (250EUR/žmogui);

Registruojantis iki nurodytos datos, sumokamas garantinis* mokestis (avansas). Likutis – stovyklos metu, atvykus į vietą. Apsigalvojus, ar neatvykus, rezervacijos mokestis negrąžinamas. Esant karantino ribojimams ir neįvykus renginiui, avansas bus grąžinamas.

Kainos artėjant renginiui kils, jei liks vietų.

REGISTRACIJA[email protected]. Pasiteiravimui tel. +370698 37554. Rita

Parašius užklausą dėl dalyvavimo, bus Jums atsiųsta registracijos anketa ir mokėjimo duomenys.

Kodėl verta dalyvauti renginyje?

 • Moksliniais tyrimais paremtos naujausios mitybos žinios, išdėstytos paprasta kalba ir lengvai pritaikomos gyvenime. Žinios apie mūsų organizmo poreikius ir sveikatos išsaugojimą iš ekspertų lūpų.
 • Patikrinti kineziterapijos metodai, kuriuos kasdien atliekant išsivaduosite nuo kūną stingdančių skausmų. Juos įvaldę galite sutaupyti daug pinigų, nebevarstant masažistų durų.
 • Psichologiniai metodai, kurie išaiškins sėkmės formulės dedamąsias: MOTYVAI, VALIA IR ĮPROČIAI. Kaip gautas žinias paversti geraisiais įpročiais.
 • Puikus viešbutis, gamta, aplinka, turiningai praleistas savaitgalis, naujos pažintys.
 • KIEKVIENOS kūno ląstelės DETOXAS: subalansuotas maistas, judėjimas, pirtys, badeinas, proto nuraminimas, geros emocijos. Visa tai atneš juntamų sveikatos rezultatų net per tokį trumpą laiką.
 • DOVANA: Paruoštas savaitės meniu su receptais, pritaikytas šaltajam sezonui, užimtiems žmonėms. Planavimo pamokos, produktų sąrašas meniu įgyvendinimui.

Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *