Nuaidėjus fejerverkams, išklausius dešimtis linkėjimų, gavus gausias dovanas, suvalgius n kg maisto, išgėrus taures visko(ar viskio), vėl tikimės pradėti Naujus- geresnius, sėkmingesnius metus… Bet geresniais, sėkmingesniais juos galime padaryti tik PATYS! Sėkmę, laimę ir geras emocijas galime pasiekti tik būdami puikios sveikatos!Kaip tai padaryti? MES JUS IŠMOKYSIME!

img_5047

Kaip teisingai maitintis, kad pagerintume savo gyvenimo kokybę? Kaip maitintis , kad nežinotume kelio į vaistines? Ką valgyti, kad būtume sveiki ir energingi? Kuo maitinti vaikus, kad užaugę neturėtų nei psichologinių, nei finansinių problemų? Jūs paklausite prie ko čia psichologija ir finansai? O juk darbdaviai apie darbuotoją jau sprendžia apie išvaizdą! Juk šimtai antsvorį turi čių vaikų susiduria su smurtu ir patyčiomis… O juk genai čia vaidina laaaaabai mažą vaidmenį! Tėveliai, seneliai ir mokytojai, šaukšto galia yra milžiniška! Sukaupę per 10 metų žinias apie subalansuotą mitybą, jas perduosime Jums skaniausiu būdu:

*antradieniais subalansuoto maisto seminarai-degustacijos  Vilniuje, M. Katkaus 5, 18 val. Trukmė 2,30 val.

*paskelbtu laiku tokie pat seminarai-degustacijos Molėtų bendruomenei Jaunimo 1, progimnazijos kulinarinėje klasėje. Artimiausias seminaras 2017.01.12 17 val.

Kviečiame prisijungti į sveikų ir laimingų žmonių klubą!

img_5302

Teorija ir skani praktika.

img_5233