GURMANIŠKA SUBALANSUOTOS MITYBOS STOVYKLA RUDENINĖJE KRETOJE!

NEPAMIRŠTAMA SAVAITĖ GRAŽIOJOJE KRETOJE

SPALIO 13-20 DIENOMIS (VIETŲ JAU NĖRA)

SPALIO 20-27 DIENOMIS (VIETŲ JAU NĖRA) SU SVEIKOS MITYBOS EKSPERTAIS!

Nedidelei žmonių grupei yra organizuojamos 2 stovyklos po 7 dienas su ypatinga mitybos ir salos pažintine programa.

Subalansuotos mitybos akademija „Pirmas šaukštas“ organizuoja unikalią programą pažinti ne tik salą, bet ir ilgaamžių mitybos įpročius, graikiško maisto gaminimo subtilybes ir geros kretiečių išvaizdos paslaptis.

Savaitės trukmės stovykloje Jūsų laukia:

*Saulės pasveikinimas ir rytinė mankšta.

*Maudynės jūroje už kelių žingsnių nuo namų ir asmeniniai pležai.

*Dviejų kartų subalansuota mityba ir dienos degustacijos.

*Dienos kelionės po salą.

* Retai turistų lankomų vietų pažinimas

*Subalansuotos mitybos paskaitos ir praktinės maisto gaminimo pamokos

*Mokymasis sąmoningo valgymo

*Meditacija kalnuose ir prie 2000 metų senumo alyvmedžio

*Alyvuogių rinkimas 300-400metų senumo kaime

*Įvairių vietinių gardėsių degustacija

VALGYSIME IR LIEKNĖSIME, TINGIAI SPORTUOSIME, GRAŽIAI KELIAUSIME, SMAGIAI ŠOKSIME, MAŽUMĖLĘ MOKYSIMĖS. PO SAVAITĖS GRĮŠITE KUPINI RYŽTO KEISTI NETIKUSIUS GYVENIMO IR MITYBOS ĮPROČIUS!

Dienos planas:

8 val. Mankšta, maudynės jūroje

9.00 val pusryčių gamyba

9.30 val.-10val. pusryčiai

10.30-17.00 val kelionės po salą. vaisių/ daržovių ir sūrių užkandis pietums –  kelionių metu

18 val. Subalansuota vakarienė, gaminat kartu ir mokantis sveikų receptų

20 val. Kvėpavimo praktikos

21-8 val poilsis

Kelias į namus

Maitinimas: numatomas dviejų kartų su tarpiniu užkandžiu ar degustacija kelionėje. Bus visų maisto grupių produktai, išskyrus cukrus ir gliutenas. Turintiems specifinių poreikių, užsakant kelionę, prašome nurodyti nevartojamus poroduktus.

Gyvenimas:

Gyvensime visi kartu vienoje viloje, kuri yra atokiau nuo kaimelio ir tiesiai ant jūros kranto. Aplinkui nėra žmonių, todėl m ūsų ramybei niekas netrukdys. labai svetingas šeim ininkas padės mums visais klausimais, pasirūpins mūsų kelionėmis ir patogumais.Plačiau apie vilą galite rasti čia: https://www.kritamos.gr/

Vilonumeriuose yra puikiai įrengta virtuvėlė (viryklė, indai, mikrobanginė, kavos virimo aparatas, įrankiai). Todėl galima pasigaminti savo kambariuose papildomą maistą, kavą, arbatą. Tačiau važiuojantiems mesti svorį ar norintiems išmokti pilnavertės, sąmoningos mitybos, to nerekomenduojame, nes maisto tikrai pakaks.  Gyvensime po 2-3 žmones. Poros gyvens atskrai.

Šalia vilos yra kelios vietinių ūkininkų parduotuvės, kuriose kainos ne didesnės nei Lietuvoje. Yra dviratis, kuriuo nemokamai greitai pasieksite kaimelio parduotuves.

Mokytojai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, dietistės specialybė, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną.

Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus „Maisto banko“ klientams, Lietuvos rajonų sveikatos biurų organizuojamus renginius sveikos mitybos temomis.

Rita Šilenskienė yra subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygų „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukto“ autorė. TV laidos „Klauskite daktaro“ mitybos klausimais vedėja . Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“, bendradarbiauja su „Valentis“kompanija,  parengiant sveikatos patarimus klientams.

Galimos asmeninės mitybos konsultacijos svoriui, diabetui ar kitoms problemoms spręsti.

REGISTRACIJA

Prašome teirautis dėl vietų: [email protected]

PRAŠOME RAŠYTI: “NORIU VYKTI Į 1 STOVYKLĄ 10.13-20” arba “NORIU VYKTI Į 2 STOVYKLĄ 10.20-27”

Gavus užklausą, bus atsiųsta visa informacija ir pasikeista kontaktiniais duomenimis. Avansas 100 EUR sumokamas ir tvirtinama registracija. Apsigalvojus vykti, įmokama negrąžinama kaip netesybos. Atidėjus skrydį dėl Covid, pinigai bus grąžinti arba pasiūlyta pasinaudoti akademijos “Pirmas šaukštas” organizuojamais renginiais.

KAINOS:

Savaitės trukmės stovykla su apgyvendinimu, maitinimu ir visa programa, apsisprendus vykti iki 07 mėn kainuoja 650 EUR, vėliau (jei bus vietų) 690 EUR.

Į kainą neiįskaičiuotas draudimas, skrydžio bilietai ir laivo bilietai apie 25 EUR (jei sugalvosime plaukti laivu).

Bilietus į Chanija oro uostą perkame kiekvienas individualiai, pasirinkdami norimą bagažą. Paskelbus akciją , visi dalyviai gaus pranešimus ir paraginimą įsigyti lėktuvo bilietus.

ATSILIEPIMAI

  1. Onute RickevicieneLabai aciu uz Kreta. Uz galimybe ne tik pasimegauti nuostabia jura ir gamta, bet kartu igyti nauju ziniu sveiko maisto gamyboje. Per silpnai pasakyta..Nors seniai gaminu tarytum sveika maista , bet sitoje stovykloje gavau kertinius sveiko maisto gamybos pagrindus, uz ka esu labai dekinga Ritai ir Arunui. Ir tai veikia , cukru ir kvietinius miltus jau pakeiciau kitais dar skanesniai ingredientais ir labai megaujuosi naujais skoniais.
    Man 2 savaites prabego labai greitai , Kiekviena diena buvo turininga- ekskursijos, ypatingos pazintines keliones i kerobos , aliejaus , suriu gamyklas. Labai skanus Ritos gaminamas maistas (mes irgi padejome), maisto gaminimo pamokos ir paskaitos.
    Ir svarbiausia – labai silta bendravimo atmosfera, buvome seima , seserys ir as jau dabar visu pasiilgau…Och , ta korona grizus… Bet uztat Graikijoje ji apgavom.
  2. LaimaNoriu labai padėkoti Ritai ir Arūnui už įspūdingą kelionę į Kretą. Puiki atmosfera, puikus kolektyvas, jaukūs ant jūros kranto apartamentai, nepaprastai skanus, sotus ir kiekvieną dieną vis kitoks maistas. Ir, žinoma, ekskursijos po turistų mažai lankytas vietas. O kur dar gamta su daugybe avių ir ožkų kalnuose tarp čiobrelių ir šalavijų krūmelių! Ši kelionė pranoko visus mano lūkesčius. Ačiū visiems keliavusiems kartu už bendrai praleistą nuostabų laiką.

Daiva
teko DIDELĖ laimė būti Ritos ir Arūno ‘Pirmo šaukšto’ stovykloje Kretoje. Nerealu!!!!!!!!!!!!! Tiek daug visko per gan trumpą laiką – YPAČ skanus ir SVEIKAS maistas, žinios, supratimas , kaip tai veiksminga, jokio alkio, nuoširdus bendravimas, nepakartojamas Kretos gamtos grožis… Geras startas, pradedant maitintis sveikai, bet svarbiausia, kad nenuobodus ir labai skanus maistas!!!!! Tikrai NUOŠIRDUS ačiū Ritai ir Arūnui….tikimės tęsinio…

Dalė
Atslūgus euforijai,akys mato ryškiau,protas veikia aštriau.
Ne,ne! Mums niekas nesukeitė smegenų pusrutulių:kairė-dešinėj,dėšinė-kairėj.
Pusę savo baimių žmogus sukuria pats,sėdėdamas prie lango, krapštantis nosį ir keikiantis visą pasaulį,tik ne pats save.
Reikia žengti pirmą žingsnį…
Ir didžiulė loterija,jei tavo kelyje sutinki tokius ,,perliukus”,kaip Rita Šilenskienė ir,žinoma,Arūną Š.(tai ramybės ir pusiausvyros išraiška).
Man pasisekė!
Kreta-tai tik fonas,idėjos filosofijai skleisti.Jokios priverstinės nuomonės,jokių išankstinių nuostatų!
Eruducija ir išprusimas,išsilavinimas ir praktinė patirtis.Mokslu ,,paskaninti” teiginiai.
Nebijokite,ženkite į naujoves,ieškokite,,perliukų”.Su,,pirmu šaukštu”visos sriubos bus skanios!!!

bty

Kviečiame prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinamės 2-3 naujomis sveikų receptų idėjomis ir naudingais straipsniais apie teisingus mitybos įpročius bei produktų savybes


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Vienas komentaras po “GURMANIŠKA SUBALANSUOTOS MITYBOS STOVYKLA RUDENINĖJE KRETOJE!


  1. Janina komentuoja:

    Man labai pasisekė, kad galėjau išvykti į stovyklą Kretoje. Nerealu! Didelis AČIŪ stovyklos organizatoriams Ritai ir Arūnui už šią įspūdingą kelionę – už puikiai organizuotas nuostabias ekskursijas, už laimingas akimirkas įveikus sunkesnes trasas, už kvapą gniaužiančius gamtovaizdžius, už žavingus susitikimus su ožkomis ir avimis, už nepaprastai skanų maistą. Puikus kolektyvas, jaukūs ant jūros kranto apartamentai. Ačiū visiems keliavusiems kartu už gerą nuotaiką, už nuoširdumą.