fbpx

“Atsispirkime senėjimui, storėjimui ir ligoms”-2 klasė nuo vasario 23 ir 24 dienos

Vietų nuo vasario 23 dienos jau nėra.

Registracija dar vyksta nuo vasario 24 dienos.

Visos ir visi, baigusieji akademijos “Pirmas šaukštas” subalansuotos mitybos ar Keto kursų 1 klasę , yra kviečiami ir laukiami antroje žinių apie Jūsų kūną pakopoje-2 klasėje!!!

Mokslininkai po daugelio tyrimų pripažįsta, kad teiginys “visos kalorijos vienodai veikia svorį ir medžiagų apykaitą” yra vienas iš labiausiai paplitusių maitinimosi rekomendacijų mitų. Kalorija kalorijai nelygu. Organizmas organizmui nelygu… Maistas maistui nelygu… O kas kam lygu-sužinosime kartu:).

Remdamasi naujausiais moksliniais straipsniais sukūriau 4 paskaitų ciklą, kurių metu išaiškinsiu, kaip išlaikyti kūną kuo ilgiau jauną, stangrų, lankstų; aktyvias, nenuvargusias smegenis; gerą emocinę būklę ir užtrenkti duris besiartinančioms sveikatos problemoms ir priešlaikiniam senėjimui. Niekas negali padėti labiau, nei savo paties organizmo analizė, kūno pažinimas, supratimas, kas jam kenkia, ko ir kiek jam reikia.

Mityba su nedideliu kiekiu angliavandenių, be gliuteno ir cukraus yra patikimiausias būdas sureguliuoti insulino kiekį kraujyje, sumažinti uždegimus ir pagerinti sveikatą.

4 PASKAITŲ TEMOS:

  • 4 MUS SENDINANTYS FAKTORIAI, JŲ APTYARIMAS, ANALIZĖ, SPRENDIMO BŪDAI
  • KUR SLYPI KŪNE ENERGIJOS IR SVEIKATOS ŠULINYS. LĄSTELĖS SVEIKATA-TAVO ILGAAMŽIŠKUMO RAKTAS
  • MAISTAS SMEGENIMS, KAIP SUSITVARKYTI SU PRIKLAUSOMYBĖMIS. KAIP IŠVENGTI NEURODEGENERACINIŲ LIGŲ, PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ
  • KŪNO PROBLEMŲ SPRENDIMAS BE VAISTŲ; SĄNARIAI, VIRŠSVORIS, KRAUJOSPŪDIS ,CD, VIRŠKINIMO PROBLEMOS.

Seminarų laikas- antradieniais vakare online:

  • 1 užsiėmimas VASARIO 23/24 dieną 19 val. SKYPE programa po 1,5 val
  • 2 užsiėmimas KOVO 2/3 dieną 19 val. SKYPE programa po 1,5 val
  • 3 užsiėmima KOVO 9/10 dieną 19 val. SKYPE programa po 1,5 val
  • 4 užsiėmimas KOVO 16/17 dieną 19 val. SKYPE programa po 1,5 val

Programos kaina: 140 Eur (35 Eur. savaitei)

Kodėl verta dalyvauti?

Sužinosite kaip sustabdyti senėjimo procesus-pašalinti rūgštines atliekas iš organizmo, sukurti jungtis tarp neuronų, pagerinti žarnyno mikrobiomą ir gautas žinias iš karto pritaikysite.

Išsiaiškinsime koks maistas yra patys stipriausi antioksidantai ir kaip kūrybiškai juos panaudoti. Gautus receptus išmėginsite ir paragausite.

Praskleisime papildų pasaulio užuolaidą-kam papildai reikalingi, o kokie žalingi.

Mokysimės kaip nesugadinti naudingų maisto produktų ir teisingai juos gaminti. 4 video maisto gaminimo pamokos.

Suprasite kaip veikia Jūsų kūnas ląstelės lygiu ir kas Jam kenkia.

Jums paruošiau 3 ketogeninės subalansuotos mitybos savaitės meniu su suskaičiuotais angliavandeniais, baltymais, riebalais. VISO 63 NAUJI RECEPTAI!!!

Programą paliksite palengvėje, pagražėję, susipažinę su savo kūnu ir geros nuotaikos.

REGISTRACIJA:

[email protected]

Rašykite “NORIU TOBULĖTI”

VIETŲ SKAIČIUS KAIP VISADA 10 MŽMONIŲ

Naujausi atsiliepimai:

Gintė

Tariu didelį ačiū Ritai,už online seminarą keto light .Tai seminaras ne tik apie mitybą,bet apie visą mūsų fizinį kūną,emocijas ir jų poveikį mums,viskas labai aiškiai ir konkrečiai išdėstyta .Rita labai chrazimatiška asmenybė,visada su gera nuotaika,visada palaikanti,žinanti atsakymus į visus klausimus.Nors nesu naujokė keto mityboje,bet sužinojau daug naudingos informacijos,daug kitokių skonių,įvairių receptų,meniu patarimų.Rekomenduoju ne tik naujokams ,bet ir pažengusiems.Labai ačiū ir iki pasimatymo 🙂 Pagarbiai Gintė Venclovė

Daiva

Labai noriu pasidžiaugti ir REKOMENDUOTI VISIEMS Ritos seminarus apie teisingą, tikslingą mitybą, kuri tiesiogine prasme, lengvai apverčia tavo supratimą apie tai, kuo ir kaip mes maitinamės…įsitikinau, niekada nevėlu būti sveikam ir patenkintu gyvenimu…reikia tik truputėlio noro ir…paragauti Ritos ruošiamo maisto…tai taip skanu ir paprasta…Rita spinduliuoja geras emocijas, supratingumą, motyvaciją, kiekvienas išgirstas ir suprastas, o žinių žinių kiek gauname mokymų metu… Norisi garsiai šaukti, NELAUKIM IR PAMILKIM SAVE…

Ilona

Miela Rita,
Nuoširdžiausiai norėčiau Jums padėkoti už gausybę informacijos,žinias,kantrybę,motyvaciją ir palaikymą!
Jūs esate ta TURBO MOTERIS,kurios dėka ir aš patikėjau,kad galiu ja (turbo moterimi) tapti!
Šie kursai-tai geriausias metų užbaigimas.
Jau dabar žinau,kad 2021 bus sveikesni,skanesni,linksmesni ir ,,lengvesni,,
AČIŪ!!!
Iki nauju susitikimu!

Jūsų sveikatingumo trenerė, subalansuotos mitybos ekspertė

Rita Šilenskienė


Kviečiu prisijungti prie kartu tobulėjančios bendruomenės. Kiekvieną savaitę dalinuosi 2-3 naujais ir sveikais receptais ir straipsniais apie įvairius mitybos ir geros savijautos aspektus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *