4 seminarų-degustacijų ciklas vasario mėnesiui

5.00 out of 5 based on 1 customer rating

Noriu pasidalinti su Jumis paprastais, bet naudingais sveikatai ir skaniais receptais, sukauptomis dešimtmečiais žiniomis. Atėję pas mane į svečius, paragausite, išmoksite ir išsiugdysite naujus maisto gaminimo įgūdžius.     

 4 VASARIO MĖNESIO SEMINARŲ CIKLAS:

  • VASARIO 5 d.    Tema:  “Maistas smegenims ir ilgaamžiškumui”
  • VASARIO 12 d.  Tema:  ” Sportas ir maistas. Kaip greičiau sudeginti kalorijas”
  • VASARIO 19  d.  Tema:  “Salierai ir sąnariai”
  • VASARIO 26  d.  Tema:  “Bulvės gerai ar blogai ir kuo jas pakeisti?”

Visi seminarai vyks antradienio vakarais, 18 val., Akademijos “Pirmas šaukštas” studijoje, Žirmūnų rajone, M.Katkaus 5, UAB AROJA .    

Kviečiu į skanius ir naudingus susitikimus!

 

30.0099.00

Panaikinti pasirinkimą

Platesnis aprašymas

97 Shares

Vasario mėnesio subalansuotos mitybos keturių seminarų metu ne tik gaminsime po 3-4 įdomius patiekalus, bet ir pasakosime apie įvairių produktų naudą,  panaudojimo būdus, kaip ir kur pirkti, gaminti ir patiekti.

Juk ne paslaptis, kad 80 proc. savęs galima pakeisti pakeitus mitybą ir mąstymą. Šaukšto galia didžiulė, o kaip jį suvaldyti, sužinosite antradieniais, apsilankę įdomiuose, turininguose mokymuose apie paprastą, bet vertingą maistą.

Juk niekada ne vėlu pradėti gyventi sveikiau.

Keturių seminarų ciklas ar net viena paskaita-degustacija gali būti nuostabi paskata išmokti planuoti savo mitybą, teisingai pagaminti maistą ir pradėti keistis.

Subalansuotos mitybos ekspertė

Rita Šilenskienė

 

 

 

97 Shares

Atsiliepimai (1)

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Renata

    Įdomūs ir naudingi Ritos vedami kursai mane nuolat motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo būdo, todėl esu didelė Pirmo šaukšto gerbėja ir pasekėja. Jau keletą metų džiaugiuosi, kad Pirmo šaukšto akademijoje radau neišsenkantį receptų, sveikų produktų, naudingos informacijos ir naujų įdomių pažinčių šaltinį. Esu labai dėkinga Ritai už tai, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas, tapus sąmoningesniais vartotojais ir už visas žinias bei draugystę, kuri tikiuosi, tęsis ilgai ir laimingai. Didelis ačiū 🙂

Pridėti atsiliepimą