4 savaičių lieknėjimo ir sveikatinimosi programa internetu

4.86 out of 5 based on 7 customer ratings

Nori išmokti gyventi be dietų? Nori atrodyti patrauklaiu ir turėti daugiau energijos?

Taigi, būti gražiems ir sveikiems yra  ne susireikšminimas, o BŪTINYBĖ!

Kosmetika, stilistai, plastinė chirurgija suformuos tai, ko nedavė gamta, o mes Jus norime gražinti į tą būseną, kuri kažkada Jums teikė pasitenkinimą, kai Jūs buvote tokia ar toks…

Kursas specialiai  subalansuotas moterims, bet tinka ir vyrams.

Mėnesio subalansuotos mitybos programa išmokys jus gyventi skaniai, sočiai ir sveikai:

 • Padėsime susiformuoti tvirtiems teisingos mitybos įgūdžiams
 • Išmoksite, kaip visiems laikams atsikratyti nereikalingų kilogramų, neskaičiuojant kalorijų ir nugalėti negalavimus be vaistų.
 • jau programos metu “palengėsite”3-5 kg.

Visi 4 seminarai vyksta internetu.

Tik 4 seminarai, o pokyčiai garantuoti!

Seminarų trukmė -iki 1,5 valandos.

Pradžia:

2019 metais lapkričio 4 dieną, 20val. (pirmadienio vakaras)

1 paskaita – lapkričio 4 dieną

2 paskaita – lapkričio 11 dieną

3 paskaita – lapkričio 18 dieną

4 paskaita – lapkričio 25 dieną

 

1 paskaita – 45€

Visas ciklas – 140€. Tik 35 EUR per savaitę!

 

DOVANA-papildomas seminaras “Kaip išlaikyti svorį ir grįžti po nukrypimų” -NEMOKAMAI

Net ir didžiausi skeptikai patiki, kad skaniai valgant, lieknėjama ir sveikstama.:

140,00

Į KREPŠELĮ

Aprašymas

Subalansuotos mitybos akademijos 4 savaičių programos metu Jūsų laukia:

 • Subalansuotos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės paskaitos, praktinės užduotys savaitei, kasdieninė priežiūra, motyvacija ir palaikymas.
 • 4 seminarai poi 1,5 valandos internetu, gyvai-kartą per savaitę.
 • Mitybos žinovė atsakys į rūpimus klausimus.
 • gausite kas savaitę naują meniu su pilnais receptais ir foto – iš viso 84 receptai
 • išmoksite gaminti skaniausius patiekalus ir nereikės badauti.
 • suprasite kaip veikia jūsų kūnas ir išmoksite jį valdyti
 • atsikratysite įvairių negalavimų, 4-5 kilogramų, potraukio kažkokiems produktams jau kursų metu.

Apie ką kalbėsime?

 1. Maisto tinkamumas, maisto derinimas.
 2. Kaip maitintis, kad žarnynas veiktų kaip laikrodis
 3. Ką valgyti kelionėse, svčiuose
 4.  Kokie skysčiai, kada ir kiek reikalingi skirtingais metų laikais
 5. Iškrovų reikšmė ir vitaminai
 6. Produktai padedantys lieknėti
 7. Ar reikia, kiek ir kada sportuoti.
 8. Kokia sveikiausia mitybos rūšis ir kaip suprasti, kas jums labiausiai tinka
 9. Kaip išlaikyti svorį, kaip elgtis vakarėlių metu.

Ko reikės atsisakyti?

*Nieko, tik netinkamus produktus ar patiekalus išmoksite pakeisti sveikomis alternatyvomis.

Keletas iš mūsų bendruomenės transformacijų:

:

 

 

 

 

Atsiliepimai (7)

 1. Lina Sil

  Tik patys geriausi ir nuoširdžiausi žodžiai apie Rita ir jos vedamus seminarus. Begalo likau sužavėta receptų paprastumu. Patiekalai tokie lengvi ir skanūs. Esu dėkinga Ritai. Pasirodo galima sveikai ir skaniai maitintis. Ačiū

 2. Padėka

  Laba diena. Gyvenime nieko nebūna be reikalo… Ritą sutikau savo gyvenimo kelyje, kad gaučiau neįkainojamą dovaną – žinių bagažą, padrąsinimą, palaikymą ir tikėjimą, kad aš galiu pakeisti savo gyvenimą. Būtent susipažinome kaip tik prieš pat 4 savaičių sveikatinimo programą internetu. Po pokalbio su Rita suskubau užsirašyti į šią programą ir tikrai nesigailiu. Keturios savaitės prabėgo labai greitai. Likau sužavėta Ritos entuziazmu, noru išklausyti, pažinti žmogų, jam patarti, atsakyti į klausimus su dideliu dėmesingumu ir meile, neskaičiuojant savo laiko, net ir savo poilsio sąskaita. Jau po pirmų savaičių draugė pastebėjo pokyčius išvaizdoje. Džiaugiuosi ir aš pati pagerėjusia savijauta, pasikeitusiu mąstymu. Tvirtai žinau, kad visos problemos slypi mano viduje, prote. Keičiant savo mąstymą, įsisavinant gautas žinias, susidėliojus prioritetus ir tikslus, galiu ir siekiu pokyčių savo gyvenime. Tai tampa gyvenimo būdu.
  Nuoširdus ačiū Ritai už šiltą bendravimą, dėmesingumą, įsiklausymą, už nuoširdų rūpinimąsi, patarimus, padrąsinimą, žinutes, jautrius laiškus… Taip gera žinoti, kad kažkam rūpi tavo savijauta, tavo problemos.
  Noriu padrąsinti abejojančius savo galimybėmis, bet giliai viduje svajojančius apie geresnę savo savijautą, sveikatą – parašykite ar paskambinkite Ritai. Nuo tos akimirkos prasidės pokyčiai Jūsų gyvenime.
  Linkiu didelės SĖKMĖS! Tegul pokyčiai prasideda dabar, nuo pirmo sąmoningo šaukšto!

  • Rita Šilenskienė

   Ačiū, Rimute už gražius žodžius! Svarbiausia nepaslysti ir eiti toliau. Tikiu tvirtai, kad po metų skraidysite kaip drugelis:)

 3. Nijolė

  Laba diena, aš jau baiginėju seminarų ciklą. Noriu visiems patarti tai padaryti. Kodėl? o gi todėl kad tie keli mėnesiai iš esmės pakeitė mano supratimą apie mitybą ir jos įtaką sveikatai. Seminarai suformavo ir kitus maitinimosi įgūdžius, ko pasiekoje Iš esmės pasikeitė savijauta. Atsirado žymiai daugiau energijos, noras veikti. Pabandykite, tikrai nesigailėsite. o ir finansine prasme maitinantis “teisingai” kažkokio didelio skirtumo nepajaučiau.
  Ačiū Ritai už nuoširdumą ir rūpestį visiems dalyviams ir norą pakeisti mūsų netikusius įpročius.

 4. Kristina

  Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę man įrodinėjant kad aš galiu 🙂 Ačiu 😉
  Paskaitos buvo be galo įdomios, o patiekalai skanūs. Atradome daug naujų skonių ir įdomių receptų. Dabar mūsų namuose dažnai bus verdama “Tailandietiška sriuba”, kepami įvairūs omletai, daržovių blyneliai, kepami pyragai iš neįtikėtinų produktų, tokių kaip burokėliai ar dilgėlės.
  Dabar mes maitinamės daug sveikiau, jaučiamės geriau ir miegame saldžiau.
  Rita, aš Jums pažadu, kad prie senų įpročių nebegrįšime 😉

 5. Roma

  Sveiki,
  Ilgai ruošiausi parašyti. Apie seminarus sužinojau iš bendradarbės, kuri buvo sužavėta bendravimu seminarų metu, suderinto maisto gamyba bei pagerėjusia savo savijauta. Ji mane ir pakvietė. Susitikimai su Rita ir Arūnu – man buvo kaip geras atsipalaidavimas po darbo dienos, nes tai ypatingi žmonėmis, spinduliuojantys meile žmogui, dėmesingi ir labai profesionaliai pateikiantys seminarų medžiagą. Labai laukdavau kiekvieno seminaro, nes jų metu supratau, kas vyksta mano organizme, koks maisto poveikis viso kūno sistemoms. Patį didžiausią įspūdį padarė paskaita apie kviečius. Kai Arūnas pasakė, kad kviečius vartojant, žmogui atsiranda priklausomybė kviečiams, supratau, kad nenoriu būti priklausoma nuo jų.
  Atėjusi į pirmą seminarą užpildžiau anketą, kurioje nurodžiau savo sveikatos problemas. Rita su Arūnu pasiūlė padėti jas spręsti – pasiūlė mitybos gaires, kūno tobulinimui pratimus. El. paštu Rita siuntė pastabas ir pasiūlymus mano mitybai. Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, skiriamą savo laiką, už patarimus ir pamokymus. Jūsų žodžiai buvo labai reikalingi, nes šeimoje pradžioje skeptiškai žiūrėjo į mano sveiką maitinimąsi, o vėliau, pamačius rezultatus, požiūris pasikeitė, netgi šeimos nariams atsirado noras panašiai maitintis. Esu laiminga sutikusi Ritą ir Arūną. Laiminga, nes Ritos konsultacijų dėka maitinuosi sveikai, jaučiuosi lengvai, svoris krenta labai paprastai, be pastangų. O svarbiausia jau mėnuo kaip nevartoju vaistų nuo kraujospūdžio ir cukraligės. Kraujo spaudimas normalus, cukraus kiekis kraujyje normos ribose. Rita , Arūnai, AČIŪ Jums labai – dar vienas žmogus šiame pasaulyje tapo sveikesnis.
  Esu labai laiminga!
  Pradedu naują sveiką gyvenimą! Žengiu pirmyn!
  Linkiu didelės SĖKMĖS akademijai „Pirmasis šaukštas“!

 6. Veronika

  Žinios kurias įgyjau tiesiog neįkainojamos! Tačiau receptus truputėlį teko pritaikyti pagal savo skonį. Bet žinant pagrindus nebuvo sunku

 7. Gerda Vi.

  Sveiki,

  Norėjau pasidalinti. -6 kg per pirmą mėnesį mane gerokai nustebino ir tiesiog nužudė visą skepticizimą. Iš esmės kažko labai stebuklingo savo dienotvarkėje iš esmės nepakeičiau, tačiau išmokau derinti maistą ir kokių produktų vengti. Naujai išmoktos maisto gaminimo taisyklės padėjo įveikti moralines kančias, kas anksčiau spausdavo ir galiausiai išlysdavo išvirkščiai per visas dietas. O tai ko mane išmokė Rita su Arūnu – tapo ne dieta, o gyvenimo būdu. Ir paprasčiau įgyvendinamu nei galvojau. AČIŪ :*

Pridėti atsiliepimą