STEVIJA BRAŠKIŲ KVAPO

akcija

Stevija lašai yra 50ml  buteliuke su pipete – tai labai patogu dozuoti.

Stevia daugiau nei 200 kartų saldesnė už cukrų. Rekomenduojama naudoti 5-8 lašus į 150 ml skysčio.

Kiekis: 50ml

5,95 5,50

Liko 31

Aprašymas

Vartojimas:

Stevia skysto saldiklio panaudojimo galimybės neribotos! Jo galima lašinti į rankų darbo saldainius, ledus, gardinti varškę, blynelių tešlą, dėti į bet kokių kepinių tešlą, gaminant granolą, duonos tešlą, padažus, bet kokius gėrimus ir t.t.

Lyginant saldumą – 6–7 lašai stevijos atitinka vieną valgomąjį šaukštą cukraus (5 g). Kiekvieno žmogaus saldumo pojūtis skirtingas, tačiau stevijos tikrai reikia labai mažai, norint gauti puikų skonį. Gamindami maistą, palaipsniui didinkite stevijos dozę po vieną lašelį, kol gausite jums malonų skonį.

Privalumai:

*100%  natūralus.

*Nėra angliavandenių ir be kalorijų!

*Palankus sveikatai

*Antioksidantas

*Nesukelia gliukozės šuolių kraujyje

* Glikemijos indeksas (GI) = O

Sudėtis: steviolio glikozidas -tai natūralus stevijos lapų ekstraktas, distiliuotas vanduo, braškių kvapas.

Kilmės šalis : Švedija,  Lub Foods AB kompanija

 

Apie stevia:

80 metų tyrinėjant šį augalą mokslininkų laboratorijose, ne tik nustatyta kiekybinė ir kokybinė augalo kaupiamų medžiagų sudėtis (saldieji glikozidai steviozidai ir rebaudiozidai, flavonoidai apigeninas bei kvercetinas, augalinis sterolis betasitosterolis, chlorogeninė rūgštis, chlorofilas ir kt.), saugumas, bet, remiantis naujesniais tyrimais, – ir augalo teigiamas poveikis sveikatai.

*stevija gali efektyviai sumažinti cukraus kiekį kraujyje, padėti sergant diabetu. Mokslininkų teigimu, stevija stimuliuoja kasą, palaiko optimalią jos funkciją ir veiklą. Žinia, būtent kasa atsakinga už insulino išskyrimą į kraują.

*Mažina kraujo spaudimą, normalizuoja širdies ritmą. 2000 m. dvigubai aklas tyrimas buvo atliktas su vyrais ir moterimis, kuriems nustatyta hipertenzija. Mokslininkai padarė išvadą, kad geriama steviozido forma yra gerai toleruojama ir ateityje galėtų būti vartojama kaip alternatyvi papildoma gydymo priemonė pacientams, sergantiems hipertenzija.

*Gerina odos būklę. Stevija nuo seno naudojama esant tokioms odos problemoms, kaip aknė, seborėja, dermatitai, egzema ir t.t. Dar daugiau, augalas padeda greičiau užgyti įpjovimams, žaizdelėms.

Todėl nenuostabu, kad dėl stevijos raminančio, šviesinančio, odą lyginančio poveikio odai bei antioksidantų gausos  kosmetikos gamintojai suskubo kurti produktus brandžiai odai būtent su stevija. Taip pat ir priemones burnos žaizdelėms gydyti.

*Pasižymi antimikrobiniu ir antivirusiniu poveikiu. Įrodyta, kad augalas užkertą kelią tokių bakterijų, kaip Streptococcus mutansPseudomonas aeruginosaProteus vulgaris,  augimui, dauginimuisi.

Dar daugiau, pagrįsta, jog saldžiosios stevijos ekstraktas inhibuoja rotavirusų replikaciją.

Antimikrobinį poveikį kol kas pritaiko tik burnos higienos priemonių gamintojai – jau  yra dantų pastų ir gaiviklių su stevija.

*Gerina virškinimą. Stevia vartojama virškinimo lengvinimui ir pagerinimui.

*Turi antioksidacinių savybių. Stevijos augalas kaupia sterolius ir antioksidantus triterpeną, flavonoidus, taninus. Keletas flavonoidų, pvz.: kempferolis, kvercetinas, chlorogeninė rūgštis ar izokvercetinas,  pasižymi itin ryškiu antioksidaciniu poveikiu. American journal of epidemiology paskelbta, kad kemferolis gali sumažinti kasos vėžio riziką iki 23 procentų. 2010 m. tyrinėjant augalo komponentų antioksidacinį poveikį nustatyta, kad parinkus tinkamą tirpiklį ir jo koncentraciją, saldžiosios stevijos lapų ekstraktas pasižymi stipriu natūraliu antioksidanciniu poveikiu.

PASIDOMĖKITE MŪSŲ PARDUOTUVĖJE IR KITAIS PRODUKTAIS, KURIE PALANKŪS  SVEIKATAI!

Atsiliepimai (0)

Būkite pirmoji parašius atsiliepimą!

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “STEVIJA BRAŠKIŲ KVAPO”

You may also like…