fbpx

FIBRE SYRUP GOLD

akcija

Sveikas sirupas – cukraus ir medaus pakaitalas

Fiber sirupas yra saldus kaip medus, pagamintas su naudinga probiotine ląsteliena. Jis yra ne tik puikaus skonio, bet ir nekenkia kūnui. Sirupas idealiai tinka  gaminti sausainius, nes kepant sudaro traškią plutelę. Fiber skaidrus sirupas yra tobulas ingredientas namuose gaminamiems saldiems duoniukams, batonėliams, nes jis suteikia saldumą, padaro puikią tešlos konsistenciją, o svarbiausia dar ir  idealus augalinės ląstelienos šaltinis

100 g produkto yra beveik 70 g skaidulų ir tik 5 g cukraus

Plastikinė pakuotė 450g

9,45 8,70

Liko 10

Aprašymas

Neįtikėtina! Sveikas sirupas!

Fiber sirupas yra saldus kaip medus, pagamintas su naudinga probiotine ląsteliena. Jis yra ne tik puikaus skonio, bet ir nekenkia kūnui. Fibre sirupas pagamintas iš augalinio pluošto, vadinamo isomaltoligosacharidu (IMO sirupu). Mes vadiname “Fibre Syrup”, o produktas yra dviejų rūšių:

“Fiber Syrup Clear” yra universalus ir tinkantis kepiniams ar kaip paprastas saldiklis, kurį galima naudoti  jau iškeptiems gaminiams pagaminti. Jis idealiai tinka  gaminti sausainius, nes kepant sudaro traškią plutelę. Fiber skaidrus sirupas yra tobulas ingredientas namuose gaminamiems saldiems duoniukams, batonėliams, nes jis suteikia saldumą, padaro puikią tešlos konsistenciją, o svarbiausia dar ir  idealus augalinės ląstelienos šaltinis. Fiber Sirup auksinis yra tik 40% mažiau saldus negu cukrus.

 100 g produkto yra beveik 70 g skaidulų ir tik 5 g cukraus
Sveikas sirupas – cukraus ir medaus pakaitalas

Energetinė vertė 100 g produkto: 161 kcal/ 675 kJ, riebalų – 0 g/ angliavandenių 5 g/ skaidulos 69 g/ baltymai 0 g/ druska 0,1 g.

Pagaminta Norvegijoje

Sudėtis, lyginant su kitais saldikliais

Per 100 g kcal baltymai angliavandeniai cukrus riebalai skaidulos
Fibre Sirupas skaidrus 165 0 7 6 0 68
Fibre Sirupas Auksinis 166 0 8 6 0 69
Yacon sirupas 217 2 33 33 0 38
Agavų sirupas 294 0 71 71 0 5
Medus 328 0 82 82 0 0

Privalumai:

*100 g beveik 70 g skaidulų ir tik 5 g cukraus
*Sveikas cukraus ir medaus pakaitalas
*Puikiai tinka kepiniams, pašlakstyti blynelius, gardinti gėrimus

Pastaba:

Saikingai vartoti viršsvorį turintiems žmonėms, sergantiems diabetu ar onkologiniams ligoniams, nes visgi yra 5g cukraus 100 g produkto. Žinoma, jo poveikis bus nepalyginamai silpnesnis, nei valgant produktus su medumi ar cukrumi, bet geriau vengti bet kokių produktų, kurie gali kelti gliukozės lygį kraujyje.

Atsiliepimai (0)

Būkite pirmoji parašius atsiliepimą!

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “FIBRE SYRUP GOLD”

You may also like…