Saladmaster

Išpardavimas!

Baldus ir automobilius keičiame dažniau negu puodus, tad vieną kartą protingai investavę į sveikus maisto ruošos indus SALADMASTER, galėsite BŪTI GARANTUOTI, kad pagaliau tai PUODAI VISAM GYVENIMUI IR JŪSŲ SVEIKATAI.

Galėsite mėgautis nerealiu patiekalų skoniu, džiaugtis  jų maistinės verte ir gyventi sveikiau.

 AKCIJA iki Šv.Velykų: PERKANT BET KURĮ SALADMASTER KOMPLEKTĄ,

ELEKTRINĖ KEPTUVĖ – “DIDYSIS ŠEFAS” už 1365 Eur.-  DOVANA!!! 

PRESENTATION SET – 4100 Eur.

Komplekte:  0,9 l puodelis su dangčiu. 2,8 l indas su dangčiu ir garo sietelis 2,8 l prie jo.

1,8l puodas su dangčiu. 2,5l troškintuvas-keptuvė su dangčiu. 

2 trumpos+2 ilgos rankelnėlės

Šveitimo milteliai, šepetėlis

Pagaminta JAV

 

 

4,100.00 3,600.00

Platesnis aprašymas

UAB Aroja yra oficialus įgaliotas Amerikos kompanijos “SALADMASTER” distributorius Pabaltijo šalyse. DIDŽIUOJAMĖ SUTEIKTA GALIMYBE SAVO ŽMONĖMS PADĖTI GYVENTI SVEIKIAU! Valgant maistą, gaminamą “SALADMASTER” sveikatos induose, būsite gražesni, sveikesni, lieknesni ir laimingesni.

Mes parsinešame daržoves, vaisius ir tikimės iš jų gauti kuo daugiau naudingų maistinių medžiagų. Tačiau realybė yra kita. Gaminant maistą, jį termiškai apodorojant, vyksta cheminiai procesai. Verdant vandenyje ar aukštoje temperatūroje, didžioji dalis naudingųjų medžiagų tiesiog žūsta. 100 ⁰C – sterilizacijos temperatūra. Tad, kas lieka naudingo ilgiau pavirus maistą? Kaip neatpažįstamai pasikeičia jo skonis!.. Spalva – tai vitaminai, skonis – mineralai ir mes akivaizdžiai matome, užuodžiame ir jaučiame skoniniais receptoriais, kaip keičiasi maisto sudėtis, išvaizda mūsų nenaudai.

Amerikos kompanija SALADMASTER panaudojo naujausius technologinius sprendimus ir suteikė galimybę žmonėms gauti naudos iš maisto tiek, už ką jie mokėjo ir ko tikėjosi – t.y. visas maistingas medžiagas.  „Saladmaster“ – tai sveikatinimo sistema, kuri gamina daržoves žemoje temperatūroje. Šie indai sukuria 86 ⁰C  temperatūrą, kurioje net po terminio maisto apdorojimo lieka beveik visos organizmui naudingos medžiagos, užtikrinamas optimalus vitaminų ir maistinių medžiagų kiekis, taip pat išsaugomas natūralus ingredientų skonis.

„Saladmaster“ induose galima gaminti be vandens ir riebalų! Neeilinis trijų sluoksnių lydinys, tuoj pat vienodai paskirsto visame puode karštį, todėl minimaliausia drėgmė iš daržovių sukuria pakankamai garų, gaminti maistą be vandens ir riebalų. Su šiais indais mes išmokome klientus gaminti sveikai ir skaniai. Riebalų suvartojimas sumažėja iki minimumo, o tai padeda numesti nereikalingus kilogramus ar pagerinti kraujo rodiklius. Riebalų mes vartojame ypač  daug ir dažnai jie būna “paslėpta forma”, supakuotuose maisto produktuose. O kepimui naudojami riebalai dažnai būna netinkami, gausiai pilama į keptuvę ir dar perkaitinami.

SALADMASTER induose  blynus kepsite be riebalų ir galėsite mėgautis nesudegintais produktais! Taip apsaugosite savo širdį ir kraujagysles. SALADMASTER keičia gyvenimą – žmonės, supratę vienkartinę investiciją į savo sveikatą, supranta tikro, naudingo maisto svarbą, o taip pat mėgaujasi natūraliu maisto skoniu, ryškiomis spalvomis. Svarbiausia, gaminant šiuose sveikatos induose pasikeis sveikata! Jei jus kamuoja viršsvoris, kraujo spaudimas, cholesterolis, rūgštingumas ir t.t., nedelsiant išmėginkite maisto gaminimo būdą su naujausios kartos indais.

MAISTINĖS MEDŽIAGOS PATIEKALUOSE

Viskonsino universiteto Maisto departamento mokslinis tyrimas parodė, kad „Saladmaster“ maisto ruošos sistema patiekaluose išsaugo iki 93 proc. maistinių medžiagų. Tai dvigubai daugiau negu gaminant tradiciniuose puoduose.

Saladmaster” sveikatos sistema suteikė galimybę tūkstančiams šeimų visame pasaulyje mėgautis vertingu ir pilnaverčiu maistu. Garo “Klik” sistema” įspėja garsu, kad laikas mažinti kaitrą!Kai tik temperatūra viduje puodo pakyla iki 86 C, garo vožtuvas ima kliksėti ir ragina saugoti vitaminus, elektrą ir pinigus.  Laikas mažinti UGNĮ! Nepaprastai sumažėją išlaidos elektrai, tauposi laikas ir pinigai produktams. Maistas yra sotesnis, nes lieka jame visos maistinės medžiagos. Skanesnis ir neriebus.  Ypač rekomenduojami šie indai žmonėms, sergantiems diabetu, širdies kraujagyslių ligomis ar kenčiantiems nuo sąnarių problemų. Šeimos su malonumu gamina juose savo mėgstamus patiekalus, nes atsiskleidžia nauji skoniai ir puikūs kvapai.


PLIENAS

Ypač svarbu tai, kad indai gaminami iš ypatingo, brangaus plieno lydinio, kuris neleidžia maistui oksiduotis.

“Saladmaster” virtuvės reikmenys gaminami JAV, naudojant kruopščiai parinktą Amerikos ir Šveicarijos nerūdijantį plieną –titaną Ti 316, kuris naudojamas ir medicinoje:implantai, kūno varžtai ir t.t. Šis metalas neskleidžia taršos į maistą (skirtingai nei kiti puodai) ir nesikeičia maisto skonis.

Juk žinome, kad daugelis virtuvės reikmenų išimami iš apyvartos, dėl kenksmingų medžiagų patekimo į maistą. Teflonas ir kitos medžiagos nuodija mūsų organizmą ir gamina laisvuosius radikalus, kurie galiausiai sukelia vėžinius susirgimus.

 

Atlikite namuose taršos testą:

1 stiklinę vandens įpilkite į savo puodą, įberkite šaukštelį sodos ir pavirkite be dangčio 5 min. Paragaukite vandens su soda prieš virimą ir po… Paklyginkite skonį ir suprasite, kurį puodą tuoj pat būtina išmesti, nes jis kenkia jūsų sveikatai ir gadina maistą.


GARANTIJA

Gamindami maistą SALADMASTER sveikatos induose, būsite GARANTUOTI, kad išliks visos produktų maistinės savybės ir negausite metalų taršos bei valgysite neoksiduotus produktus.

Visiems indams suteikiama neribotos trukmės-“PIRKĖJO GYVENIMO” garantija, todėl jūs galite mėgautis savo sveikiausiais pasaulyje indais dešimtmečiais.

 

 

 

 

Rekomenduoju pamatyti, paragauti, užuosti kitokį tų pačių patiekalų skonį, pasidžiaugti ryškiomis produktų spalvomis ir gauti visą jų naudą.

Registracija : rita@pirmassaukstas.lt  arba +37069837554 Rita

http://www.saladmaster.com

PUODŲ GALIMYBĖS

 • virti be vandens
 • gaminti patiekalus be riebalų
 • troškinti daržoves žemoje temperatūroje -86C
 • kepti pyragus ant viryklės bet kuriame puodelyje, net ir dviems žmonėms
 • kepti blynus be riebalų
 • grilinti mėsą be riebalų
 • nukrakmolinti bulves, jas virti be vandens
 • nuriebalinti sūrį
 • nugarinti mėsos teršalus
 • gaminti garuose bet kokius patiekalus
 • šildyti maistą be papildomo vandens ar riebalų

Beje, puoduose galima pjaustyti peiliu, nes metalo savybės nuo to nesikeičia. Menkus susibraižybus panaikina neabrazyviniai, ekologiški šveitimo milteliai Saladmaster kompanijos.

Elektrinė keptuvė- “Didysis šefas”. Kaina 1365 EUR   

Elektrinė keptuvė – mobili virtuvė, kuri pakeis jums grilių, puodą, viryklę, orkaitę. Jos diametras 30,5cm. Keptuvėje galima kepti pyragus, grilinti mėsą be riebalų, gaminti daržoves žemoje temperatūroje, virti troškinius ir t.t. Jos vidus užpildytas alyva ir,išjungus temperatūrą, maistas joje lieka šiltas kelias valandas.”Alyvos šerdies” konstrukcija tolygiai paskirsto šilumą visame inde, todėl patiekalai būna tobuli.   Elektrinė keptuvė turi elektrinį pultą “Versa Touch ™”, kurio temperatūra prasideda nuo 65C iki 230C. Pultas turi dvi ryžių virimo programas, laiko nustatymo režimą, šildymo režimą.

“Šefo keptuvė” taip saugiai pagaminta, kad galima plauti net indų plovimo mašinoje!

Pyragai, troškiniai, žuvis ir kiti patiekalai patenkins išrankiausio gurmano gomurį.

 

   KOMPLEKTAI:

 1. PERSONAL SET -3200 Eur

Komplekte: 0,9 l puodelis su dangčiu. 2,8 l indas su dangčiu ir garo sietelis 2,8 l prie jo.

 1,8 l troškintuvas-keptuvė su dangčiu.    2 trumpos+2 ilgos rankelnėlės

Šveitimo milteliai, šepetėlis

2 . CLASSIC SET – 3960 Eur

Komplekte:  1,8 l puodelis su dangčiu. 1,8 l puodukas su dangčiu.

3,8l puodas su dangčiu. 4,7 l puodas su dangčiu.

4 trumpos+2 ilgos rankelnėlės

Šveitimo milteliai

 

3. PRESENTATION SET – 4100 Eur.

Komplekte:  0,9 l puodelis su dangčiu. 2,8 l indas su dangčiu ir garo sietelis 2,8 l prie jo.

1,8l puodas su dangčiu. 2,5l troškintuvas-keptuvė su dangčiu. 

2 trumpos+2 ilgos rankelnėlės

Šveitimo milteliai, šepetėlis

 

4. PROFESSIONAL SET -5100 Eur

Komplekte:  

0,9 l puodelis su dangčiu. 2,8 l indas su dangčiu ir garo sietelis 2,8 l prie jo.

1,8l puodas su dangčiu. 2,5l troškintuvas-keptuvė su dangčiu. 

6,6 l puodas. 25,4 cm skersmens keptuvė be dangčio

4 trumpos+3 ilgos rankelnėlės

Šveitimo milteliai, šepetėlis