Kečupas be cukraus

Kečupas, saldintas 100% natūraliu cukraus pakaitalu — tagatoze. Tagatozė yra funkcinis saldiklis, išgaunamas iš galaktozės, esančios piene. Tagatose turi žemą glikeminį indeksą (<10), todėl cukraus kiekis kraujyje nedidėja.

Šiame kečupe yra mažiau kalorijų ir angliavandenių negu įprastame.

Atidarius laikyti šaldytuve.

Daugiau suvartoju, gali laisvinti vidurius.

Svoris: 350 ml

Sudėtis: pomidorų pasta (148 g pomidorų 100 g kečupo), tagatozė (15,3%), spirito actas, krakmolas, druska, prieskoniai, natūralios kvapiosios medžiagos.

Sudėtyje yra natūralių cukrų.

Gamintojas: Damhert NV (Belgija).

3.50

Neturime

Platesnis aprašymas

100 g produkto maistingumas:

Energinė vertė: 67 kcal / 285 kJ

Riebalai: 0.2 g

  • iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0.1 g

Angliavandeniai: 22.8 g

  • iš kurių cukrų*: 50 g (*tagatozė: 15.3 g)

Skaidulos: 1.2 g

Baltymai: 1.3 g

Druska: 1.6 g

Tagatozė yra natūralus saldiklis, gamtoje mažais kiekiais randamas tokiose vaisiuose kaip obuoliai, ananasai, apelsinai, taip pat – kai kuriose arbatžolėse ir mums gerai pažįstamame  piene. Patentuotos gamybos proceso metu, galaktozė perdirbama, kol galiausiai gaunama tagatozė. Ji yra labai panašaus skonio ir saldumo į įprastą mums cukrų. Ekvivalentinio saldumo testo metu yra nustatyta, kad tagatozė turi net 92 proc. sacharozės saldumo. Pabrėžtina, kad tagatozė savo sudėtyje turi tik 1.5 kcal/g, kalorijų, kaip tuo tarpu įprastas maistinis cukrus turi net 4 kcal/g. Tagatozė yra balti smulkūs kristaliniai milteliai, kurių molekulinė formulė C6 H12 O6.

Tagatozės teigiamas poveikis sveikatai įrodytas eilės tyrimų skirtingose pasaulio universitetuose ir laboratorijose. Ji padeda spręsti vieną aktualiausių šių dienų žmonijos problemų – vis didėjantį cukraus kraujyje svyravimą, ją vartojant teigiamai veikiama žarnyno mikroflora, ji yra draugiška dantims, be to, su tagatoze gaminant maistą aukštoje temperatūroje išlieka jos savybės ir net stiprina ir gerina produkto skonį ir aromatą.

Atsiliepimai (0)

Būkite pirmoji parašius atsiliepimą!

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Kečupas be cukraus”