Atspari krakmolinga ląsteliena Fiberfin

“FiberFin” sudėtyje yra atsparaus krakmolo, ypatingai  naudingo sveikatai ląstelienos rūšis. PSO (Pasaulinė Sveikatos Organizacija) atsparios formos krakmolą laiko didžiausiu pastarųjų 20 metų angliavandenių tyrimų atradimu. Jis ne tik padidina organizmo gebėjimą deginti riebalus, bet ir suteikia sotumo, užpildo skrandį ir sumažina alkio jausmą.

Svoris: 400g

9,50

Liko 21

Aprašymas

Ląsteliena arba skaidulos yra ne tik svarbios virškinimui, bet taip pat gali padėti jums likti sveikiems ir liekniems. “FiberFin” sudėtyje yra atsparaus krakmolo, ypatingai  naudingo sveikatai ląstelienos rūšis. PSO (Pasaulinė Sveikatos Organizacija) atsparios formos krakmolą laiko didžiausiu pastarųjų 20 metų angliavandenių tyrimų atradimu. Atsparus krakmolas iš esmės  skiriasi nuo kitų rūšių skaidulų pluošto ir yra galingas veiksnys sveikatai ir svoriui kontroliuoti. Jis ne tik padidina organizmo gebėjimą deginti riebalus, bet ir suteikia sotumo, užpildo skrandį ir sumažina alkio jausmą. Tyrimai taip pat rodo, kad atsparus krakmolas gerina cukraus kiekio kraujyje kontrolę, yra naudingas imuninei sistemai ir netgi gali sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir kai kurių vėžio formų riziką.

Naudos:

*Paspartina riebalų deginimą

*Stiprina imuninę sistemą

*Yra be gliuteno

*Naudingas skrandžiui , palaiko sotumo jausmą

*Palaiko normalų cukraus kiekį kraujyje ir suteikia energijos

*Ląstelienos šaltinis

Šalis: Norvegija

 

Su FiberFin cukraus kiekis kraujyje stabilizuojasi, net jei valgysite maisto produktus, kuriuose yra greitų angliavandenių. FiberFin prisotina organizmą naudinga baltymine ląsteliena, kuri stiprina imuninę sistemą. Šis krakmolas taip pat suteikia sotumo jausmą, energijos ir gerina nuotaiką.

Kepimas su FiberFin FiberFin

Jūs galite pakeisti 10–20% visų recepto miltų ir jau pajausite naudą, nes kepiniai bus su didesniu kiekiu ląstelienos, sotesni, jų mažiau suvalgysite. Tai neturės įtakos skoniui ir konsistencijai.

Dietinis papildas

Jūs galite įdėti FiberFin į dribsnius ar košę arba ištirpinti sultyse arba piene. Valgomasis šaukštas FiberFin – puiki priemonė svoriui kontroliuoti, palaiko stabilų energijos lygį.

 

Sudėtis: atsparus kukurūzų krakmolas su ląsteliena

 100 g produkto:

Energija: 1029 kJ/246 kcal  |  riebalų: 1 g  |  Angliavandenių: 31 g
-iš kurių cukrų: 0 g  |  skaidulų: 56 g  |  Baltymų: 1 g

Atsiliepimai (0)

Būkite pirmoji parašius atsiliepimą!

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Atspari krakmolinga ląsteliena Fiberfin”