Eritritolio ir stevijos rinkinys nr. 1

Stevija ir eirtritolio rinkinys
4.67 out of 5 based on 3 customer ratings

Populiariausių eritritolio ir stevijos produktų rinkinys.

 • 0 kalorijų
 • 0 angliavandenių
 • Glikeminis indeksas = 0
 • 100% natūralu
 • Eritritolis – 70% cukraus saldumo
 • Stevija lašai 40 kartų saldesni už cukrų

31,40 29,95

Aprašymas

Tai sveika cukraus alternatyva! JOKIŲ ANGLIAVANDENIŲ IR KALORIJŲ NETURINTIS NATŪRALUS CUKRAUS PAKAITALAS!

Eritritolio nauda sveikatai:

* gali pagerinti dantų būklę. Jis apsaugo jūsų dantis, stabdydamas bakterijų augimą burnoje, sumažina ėduonies poveikį.

*Veikia kaip antioksidantas. Tyrimai rodo, kad ERITRITOLIS gali kovoti organizme su laisvaisiais radikalais .

*Gali padėti apsaugoti kraujagysles nuo žalojančio perteklinės gliukozės ir jos svyravimų poveikio.

Jis  gaminamas iš natūralių, ne GMO produktų ir yra sertifikuojamas kaip maistas be gliuteno.

DEMESIO: didesnė negu 30g vienkartinė saldiklio dozė gali laisvinti vidurius.

 

Stevijos nauda sveikatai:

*stevija gali efektyviai sumažinti cukraus kiekį kraujyje, padėti sergant diabetu. Mokslininkų teigimu, stevija stimuliuoja kasą, palaiko optimalią jos funkciją ir veiklą. Žinia, būtent kasa atsakinga už insulino išskyrimą į kraują.

*Mažina kraujo spaudimą, normalizuoja širdies ritmą. 2000 m. dvigubai aklas tyrimas buvo atliktas su vyrais ir moterimis, kuriems nustatyta hipertenzija. Mokslininkai padarė išvadą, kad geriama steviozido forma yra gerai toleruojama ir ateityje galėtų būti vartojama kaip alternatyvi papildoma gydymo priemonė pacientams, sergantiems hipertenzija.

*Gerina odos būklę. Stevija nuo seno naudojama esant tokioms odos problemoms, kaip aknė, seborėja, dermatitai, egzema ir t.t. Dar daugiau, augalas padeda greičiau užgyti įpjovimams, žaizdelėms.

Todėl nenuostabu, kad dėl stevijos raminančio, šviesinančio, odą lyginančio poveikio odai bei antioksidantų gausos  kosmetikos gamintojai suskubo kurti produktus brandžiai odai būtent su stevija. Taip pat ir priemones burnos žaizdelėms gydyti.

*Pasižymi antimikrobiniu ir antivirusiniu poveikiu. Įrodyta, kad augalas užkertą kelią tokių bakterijų, kaip Streptococcus mutansPseudomonas aeruginosaProteus vulgaris,  augimui, dauginimuisi.

Dar daugiau, pagrįsta, jog saldžiosios stevijos ekstraktas inhibuoja rotavirusų replikaciją.

Antimikrobinį poveikį kol kas pritaiko tik burnos higienos priemonių gamintojai – jau  yra dantų pastų ir gaiviklių su stevija.

*Gerina virškinimą. Stevija vartojama virškinimo lengvinimui ir pagerinimui.

*Turi antioksidacinių savybių. Stevijos augalas kaupia sterolius ir antioksidantus triterpeną, flavonoidus, taninus. Keletas flavonoidų, pvz.: kempferolis, kvercetinas, chlorogeninė rūgštis ar izokvercetinas,  pasižymi itin ryškiu antioksidaciniu poveikiu. American journal of epidemiology paskelbta, kad kemferolis gali sumažinti kasos vėžio riziką iki 23 procentų. 2010 m. tyrinėjant augalo komponentų antioksidacinį poveikį nustatyta, kad parinkus tinkamą tirpiklį ir jo koncentraciją, saldžiosios stevijos lapų ekstraktas pasižymi stipriu natūraliu antioksidanciniu poveikiu.

Atsiliepimai (3)

 1. Margarita

  Gerb. Rita. Ypatingai džiaugiuosi suradusi Jūsų puslapį! Semiuosi idėjų sveikiems patiekalams ir jau išbandžiau stevija su eritritoliu. Vyras net nepajuto, pyrage nėra cukraus. Ačiū!!

 2. Dalia

  Sukrin patiko labiau nei stevija. Stevija turi keistą poskonį. Dukrai jaučiasi kartumas. Sukrin man labai panašus į cukrų, bet bijau jo padauginti, nes internete skaičiau, kad negalima daugiau nei 30 g per vieną kartą naudoti. Kadangi viską darau iš akies, nežinau kiek tie 30 g yra.

  • Virgilijus

   Džiaugiamės, kad patiko eritritolis. 🙂 6 pilni valgomieji šaukštai eritritolio būtų apie 30 g. Prie stevijos reikia pratintis po truputį. Jei dukrai jautėsi kartumas, reiškia buvo įdėta per daug stevijos. Iš pradžių dėkite vos po kelis lašus ir pajuskite ar reikia daugiau saldumo.

 3. Adelė

  Gaminau obuolių pyragą. steviją ir eritritolį naudojau vietoj cukraus. iš pirmo karto nesigavo, nes buvo per maža saldumo. Antrą kartą dėjau visko daugiau ir buvo skanu. ačiū.

Pridėti atsiliepimą