VIP pasiūlymas tik 14-kai personų: švęsk sveikai šv.Velykas laimės šalyje- Kretoje! 04/08-15dienomis

Čia susitinka 3 jūros… Čia savo medaus savaitę praleido ir princesė Diana…
Čia ir mes galime susitikti per Šv.Velykas!

Neralus potyris nuostabią metų šventę-Kristaus prisikėlimo ir Šv.Velykas sutikti pavasariu kvepiančioje Kretos saloje. Jau du kartus teko tai patirti, o trečias kartas turi būti pats įspūdingiausias, nes sutampa su magiškomis 12 ir 13 diena.

AR TU NORI KARTU SU MUMIS PATIRTI TOKIĄ LAIMĘ?

Tokiu laiku sala skęsta gėlių žieduose ir galva sukasi nuo kvapų

Subalansuotos mitybos akademija „Pirmas šaukštas“ organizuoja PAPILDOMĄ, ŠVENTINĘ programą – sutikti šv. Velykas ilgaamžių ir laimingų žmonių saloje!!! Mes dalyvausime gražiausios pavasario šventės pasiruošimo renginiuose, maisto gaminimo pamokose, pažinsime salos gyventojų papročius ir maitinimosi įpročius. 

IŠVYKIMAS BALANDŽIO 8 d. SU PIRMU RYANAIR REISU, todėl bilietai skrydžiui būna patys pigiausi – iki 120 Eur į abi puses. Grįžimas 14d., atšventus Žemės pabudimo dieną.

Nuprausime sielą šventintu vandeniu, kuris bėga iš kalno, įskelto kryžiumi.

Savaitės trukmės (balandžio 8-15 dienomis) stovykloje Jūsų laukia:

  • Saulės pasveikinimo mankšta.
  • Subalansuota mityba be cukraus ir gliuteno.
  • Įvairios Kretos gardumynų degustacijos
  • Nepamirštamos kelionės po saląretai turistų lankomų vietų pažinimas
  • Subalansuotos mitybos paskaitos ir praktinės maisto gaminimo pamokos
  • Akių mankšta ir kvėpavimas kalnuose prie 2000 metų senumo alyvmedžio
  • Maudynės, pasivaikščiojimas pajūriu, saulė, gera kompanija ir jokių rūpesčių
  • Šv.VELYKŲ sutiktuvės gurmaniško maisto restorane ir tautiniai šokiai su geriausia KRETOS SALOS ŠOKĖJA!
  • Vietinių sūrių, vynų, medaus ir kitų gėrybių degustacijos
Kretos žmonių nuoširdumas, gamtos grožis, mažųjų ūkių šeimos istorijos abejingais nepaliks nei vienos dalyvio širdies…

Mielas mūsų vilos šeimininkas Valantis rūpinsis, kad pamatytume tai, ko nemato atvykę turistai, paragautume tai, kuo vaišinamas Kretos premjeras!

Velykinė vakarienė bus su ėriena, gaminta kalnų žolelių debesėlyje, ir šviežiausiomis salos daržovėmis. Maistas tiks išrankiausiems gurmanams. Bet nežiūrint tai, kad dalyviai valgo sočiai, grįžtą iš kelionės „lengvesni“ keliais kilogramais.

Maisto skonis sprogsta burnoje, nes viskas užaugę karštoje saulėje ir laistant kalnų vandeniu.
Gniaužiantys kvapą kalnų tarpekliai, juose pasislėpusios mažos, jaukios graikiškos bažnytėlės. Jų durys visada atviros žmogui, norinčiam prisiminti, koks laikinas jis šioje žemėje.
Kojas paminklinsime žaliausiu Kretos tarpekliu, kur už kiekvieno posūkio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas.
Kalnų pavasarinė upės vanduo tokio žydrumo, kad rodos teka iš Jėzaus akių ašaros…
O citrinas salotų pagardinimui ir rytiniams kokteiliams skiname tiesiai nuo medžio. Beje, paskutinį kartą parsivežėme jų pilną kuprinę ir visą žiemą traukėme iš šaldiklio bei grįždavome mintimis į laimės šalį…
Keli žiupsneliai kalnų čiobrelių vakare virsdavo kvapnia arbata arba lauktuvėmis draugams į Lietuvą.
Tik vos savaitę pavalgius Kretos salos maisto, supranti-kiek nedaug žmogui reikia…, jei tai TIKRAS MAISTAS… Jogurtas molinėse puodynėse pagal senovinį metodą iš nepasterizuoto avių ir ožkų pieno!
Keliausim po salą lėtai, nes ten niekas niekur neskuba. Ten tu išmoksi atsipalaiduoti ir valdyti stresą.
Kas rytą teks savo kūną merkti į šventą jūros vandenį, kad nupraustume neigiamas emocijas ir blogas mintis. Plaukimas laivu sustiprins norą vis grįžti ir grįžti į šį Rojaus kapelį.
Pavasarį tu pamatysi ir žiemos pabaigą – snieguotas kalnų viršūnes ir žydinčias pievas
Norėčiau būti Undinėle, kuri vis sėdėtų ant akmenėlio ir negalėtų atsidžiaugti kiekviena akimirka praleista Žemėje…
Dažysime kiaušinius su vietinėmis žolelėmis ir vietinėmis tradicijomis.
AR NORI SUŽINOTI KIENO KIAUŠINIS BUS NUGALĖTOJAS?
kiaušinius marginsime vietinėmis žolelėmis ir Kretos metodu
TAI MŪSŲ NAMAS. Gyvensime patogiuose apartamentuose su vaizdu į jūrą.

VIETA

Stovykla vyks pietinėje Kretos dalyje, atokioje nuo turistų 7 apartamentų  privačioje viloje “Kritamos apartment”, Fragkokastello kaimelyje. Viloje puikiai įrengti erdvūs kambariai su dideliais balkonais su vaizdu į jūrą, virtuvėmis, vonios kambariai su rankšluosčiais, dažnai keičiama patalyne. Netoliese smėlėtas pležas, laukinės įlankos. Nuo vėjų saugos mus Baltieji kalnai, kurie net vasarą būna su sniego kepurėmis.

Šeimininkas – nepaprastai svetingas graikas, kuris rūpinsis mūsų patogumu ir nemokamomis ekskursijomis pas vietinius ūkininkus.

Vilonumeriuose yra puikiai įrengta virtuvėlė (viryklė, indai, kavos virimo aparatas, įrankiai). Todėl galima pasigaminti savo kambariuose papildomą maistą, kavą, arbatą. Tačiau važiuojantiems mesti svorį ar norintiems išmokti pilnavertės, sąmoningos mitybos, to nerekomenduojame. Gyvensime po 2-3 žmones.

Šalia vilos yra kelios vietinių ūkininkų parduotuvės, kuriose kainos ne didesnės nei Lietuvoje. Yra dviratis, kuriuo nemokamai greitai pasieksite kaimelio parduotuves.

PROGRAMOS KAINA BE SKRYDŽIO BILIETO:

Visos 7 dienų stovyklos kaina su apgyvendinimu, numatytu maitinimu, pervežimais iš ir į oro uostą, mokymo programa ir numatytomis nemokamomis ekskursijomis kainuoja – 595Eur. Rezervacijos mokestį 100Eur reikės sumokėti į nurodytą sąskaitą. Apsigalvojus, rezervacijos mkokestis negražinamas kaip susitarimo netesybos. Visos detalės el. paštu.

Priimame tik 14 dalyvių!!!

Į kainą neįskaičiuoti skrydžio bilietai, bagažas ir asmens draudimas.

Ryanair bilietas gali kainuoti iki 120EUR. (priklausomai nuo pasirinkto bagažo ir dienos akcijų). Bilietus įsigyti savarankiškai ir atsiųsti patvirtinimą.

Išvykimas iš Vilniaus oro uosto balandžio 8 d. 6:35val.

Atvykimas į Chanija oro uostą 9:50 val..

Išvykimas iš Chanija oro uosto balandžio 15 d. 10:15val

Nusileidimas Vilniaus oro uoste 13:30val

2000 metų alyvmedis atnešė visiems dalyviams sugalvotų norų išsipildymo džiaugsmą.

Pasiteirauti dėl laisvų vietų:

[email protected] arba +370 698 37554

Mokytojai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukto“ autorė. TV laidos „Klauskite daktaro“ mitybos klausimais dalyvė . Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“, bendradarbiauja su „Valentis“kompanija,  parengiant sveikatos patarimus klientams. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus „Maisto banko“ klientams.

Laukiame mielos kompanijos nepamirštamai kelionei

Papildomos išlaidos gali būti 30-50Eur

KOMENTARAI

Smila komentuoja:

Prieš kelias dienas grįžau iš Ritos ir Arūno organizuotos kelionės po Kretą. Įspūdžiai ir prisiminimai iš šios saulėtos, svetingos salos tiek mane užvaldė, kad būtinai noriu jais pasidalinti su visais, kurie mėgsta aktyvų poilsį, kuriems patinka bendrauti, pažinti, mokytis, kurie ieško naujų patirčių ar svajoja keisti savo gyvenimo būdą. Visos savaitės programa apgalvota iki smulkmenų. Spėjome ir mankštintis, ir maudytis, ir keliauti į alyvuogių aliejaus spaudyklą, vyno gamyklą, ėjome kalnų tarpekliu, ragavome vietos gėrybių – avių ir ožkų sūrių, dieviško jogurto su kalnuose bičių surinktu medumi. Nors seniai domiuosi sveika mityba, tačiau Ritos ir Arūno paskaitos iš naujo įkvėpė dar labiau domėtis ir gilintis, kaip maistas veikia visų mūsų sveikatą, energiją ir emocijas. Be galo smagu buvo susipažinti su vietiniais gyventojais, patirti jų svetingumą ir nuoširdų norą bendrauti, pasakoti apie savo gimtąją salą. Žaviuosi jų darbštumu ir gebėjimu džiaugtis gyvenimu. Kreta užbūrė mane kalnų didybe, šilta Viduržemio jūra ir sveikatą stiprinančiomis gamtos gėrybėmis. Pasiilgsiu jos…2019-10-26 AT 23:29EDIT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *