ILGAAMŽIŠKUMO IR SVEIKATOS RECEPTŲ PAIEŠKOS RUDENINĖJE KRETOJE!

Tik 10-12 žmonių grupei NEPAMIRŠTAMA SAVAITĖ GRAŽIOJOJE KRETOJE SPALIO 16-23 DIENOMIS SU SVEIKOS MITYBOS SERTIFIKUOTAIS EKSPERTAIS!

Subalansuotos mitybos akademija „Pirmas šaukštas“ organizuoja unikalią programą pažinti ne tik salą, bet ir ilgaamžių mitybos įpročius, graikiško maisto gaminimo subtilybes ir geros kretiečių išvaizdos paslaptis.

Savaitės trukmės stovykloje Jūsų laukia:

*Saulės pasveikinimas ir rytinė mankšta.

*Dviejų kartų subalansuota mityba ir dienos degustacijos.

*dienos kelionės po salą.

* retai turistų lankomų vietų pažinimas

*Subalansuotos mitybos paskaitos ir praktinės maisto gaminimo pamokos

*mokymasis sąmoningo valgymo

*meditacija kalnuose ir prie 2000 metų senumo alyvmedžio

*alyvuogių rinkimas 300-400metų senumo kaime

*įvairių vietinių gardėsių degustacija

*maudynės, saulė, gera kompanija ir jokių rūpesčių

Dienos planas:

8 val. Mankšta

9.00 val pusryčių gamyba

9.30 val.-10val. pusryčiai

10.30-17.00 val kelionės vaisių, daržovių ir sūrių užkandis pietums –  kelionių metu

18 val. Subalansuota vakarienė, gaminat kartu ir mokantis sveikų receptų

20 val. Meditacija

Maitinimas: numatomas dviejų kartų su tarpiniu užkandžiu ar degustacija kelionėje. Bus visų maisto grupių produktai, išskyrus cukrus ir gliutenas. Turintiems specifinių poreikių, bus gaminamas maistas atskirai, todėl užsakant kelionę, nurodykite nevartojamus poroduktus.

Po praeitos stovyklos dalyviai liko labai patenkinti maistu ir pakankamu jo kiekiu.

Numeriuose yra puikiai įrengtos virtuvėlė (viryklė, indai, mikrobanginė, kavos virimo aparatas, įrankiai). Todėl galima pasigaminti savo kambariuose papildomą maistą, kavą, arbatą. Šalia vilos yra kelios vietinių ūkininkų parduotuvės, kuriuose kainos ne didesnės nei Lietuvoje. Yra dviratis, kuriuo nemokamai greitai pasieksite kaimelio parduotuves.

Mokytojai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukto“ autorė. TV laidos „Klauskite daktaro“ mitybos klausimais dalyvė . Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“, bendradarbiauja su „Valentis“kompanija,  parengiant sveikatos patarimus klientams. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus „Maisto banko“ klientams.

Galimos asmeninės mitybos konsultacijos svoriui, diabetui ar kitoms problemoms spręsti.

Ką dar veiksime:

Stovyklos metu taip pat bus organizuojamos pažintinės išvykos po įžymias Kretos salos vietoves.

DETALI STOVYKLOS PROGRAMA

1 diena
16:30 atvykstame į Chanijos oro uostą
20:30 atvykstame į vilą. Apgyvendinimas. Susipažinimas. Lengva vakarienė

2 diena

7:30 Stovyklos atidarymas (supažindinama su programa, dienotvarke ir t.t.)
8:00 Mankšta
10:00 Subalansuoti pusryčiai
11:00 Ekskursija arba laisvas laikas
18:00 Vakarienė (stovykloje) ir maisto gaminimo pamoka

19:00 Subalansuotos mitybos akademijos paskaita
20:00 Meditacija

21:00 pokalbiai, dalinimasis įspūdžiais
22:00 Poilsis

Visos kitos dienos panašiai

7 –paskutinė diena
7:00 Kėlimasis
7:30 Mankšta
10.00 pusryčiai
11:00 Stovyklos uždarymas
12:00 Išvykimas iš stovyklos
16:00 Kelionė namo

Eksursijos nemokamai:

  1. Ėjimas kalno skardžiu E4 keliu iki laukinio pležo (trukmė 4 val): Nuvežimas iki skardžio, ėjimas pėstute iki “Sweet water beach”-laukinio pležo 50min. 1-1,5 val pailsėjimas ir grįžimas atgal.
  2. Pasivaikščiojimas kalnais po dingusį senovinį kaimą ir 7 bažnytėles su viešbučio šeimininku. Žvilgsnis į įlanką iš paukščio skrydžio.
  3. Aplankome vienintelį salos gėlą ežerą Korn lake.
  4. Vietinės aliejaus spaudyklos ir/ar sūrių gamyklėlės, vyno gamyklos ir/ar kerobos-saldžiojo pupmedžio vaisių- fabriko aplankymas. Susipažinimas su vietinėmis gėrybėmis, jų degustacija.

Eksursijos mokamos:

  1. Leidimasis pėsčiomis Impros žaliuoju tarpekliu (trukmė 4val) Nuvežimas iki Impros tarpeklio pradžios ir leidimasis žemyn. 3 Eurai įėjimo bilietas – ekologinis mokestis. Turėti gerą avalynę.
  2. Ekskursija į Prevelio vienuolyno kompleksą (trukmė 5val), 4 Eurai įėjimas.
  3. Gali būti visa diena arba 3-4 val plaukiojimas laivu pietine pakrante iš Shora Sfakia miestelio aplankant nepakartojamo grožio uždarą kurortą Loutro arba plaukti iki Poleochoiros ir atgal visai dienai. – kaina pirmyn atgal 15-25Eur

P.S. ekskursijos gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Nenorintys keliauti, gali pasilikti viloje, maudytis pleže ar degintis.

 VIETA

Stovykla vyks pietinėje Kretos dalyje, atokioje nuo turistų 7 apartamentų  privačioje viloje “Kritamos apartment”, Fragkokastello kaimelyje. Viloje puikiai įrengti erdvūs kambariai su dideliais balkonais į jūrą, virtuvėmis, vonios kambariai su rankšluosčiais, dažnai keičiama patalyne. Netoliese smėlėtas pležas, laukinės įlankos. Nuo vėjų saugos mus Baltieji kalnai, kurie net vasarą būna su sniego kepurėmis.

Šeimininkas – nepaprastai svetingas graikas, kuris rūpinsis mūsų patogumu ir nemokamomis ekskursijomis pas vietinius ūkininkus.

Fragkokastello – tai nedidelė pajūrio gyvenvietė su gražiais paplūdimiais, keliomis vietinėmis parduotuvėlėmis ir kavinukėmis. Ši gyvenvientė garsėja gerai išlikusia Venecijos tvirtove ir „Drosoulites“ – vaiduokliais, kurie, kaip manoma, pasirodo gegužės mėn. Tvirtovę galima kasdien aplankyti pėsčiomis.

„Fragokastello“ visų pirma yra puiki vieta atsipalaiduoti, išsivaduoti nuo streso, pasidžiaugti kalnais, pasimėgauti jūra, maistu ir ramybe.

Tai tobuliausia vieta susirinkti norintiems sužinoti apie sveikiausią Kretos salos virtuvę, subalansuotą mitybą, pamedituoti, pajudėti ir smagiai pakeliauti.

Apie viešbutį daugiau informacijos:

https://www.kritamos.gr/

KAINOS:

Visos 7 dienų stovyklos kaina su apgyvendinimu, numatytu maitinimu, pervežimais iš ir į oro uostą, po ekskursijas kainuoja sumokant iki gegužės 10 dienos, – 585Eur.

640Eur. – nuo gegužės 10 dienos iki išvykimo (jei liks vietų)

Į kainą neįskaičiuoti skrydžio bilietai ir asmens draudimas.

Ryanair bilietas gali kainuoti 154-180EUR. (priklausomai nuo pasirinkto bagažo ir dienos akcijų). Bilietus įsigyti savarankiškai ir atsiųsti patvirtinimą.

Atvykimas spalio 16 d. 16.30 į Chanija oro uostą.

Išvykimas spalio 23 d 16.00 taip pat iš Chanija oro uosto

Kreta (Chanija) FR5337Vilnius – Kreta (Chanija) 16/10/2019 Išvykimas – 12:15 Atvykimas – 15:30 (VNO) – (CHQ)
Vilnius FR5338Kreta (Chanija) – Vilnius 23/10/2019 Išvykimas – 15:55 Atvykimas – 19:10 (CHQ) – (VNO)

Rezervacija  50 Eur., pervedant į nurodytą sąskaitą.

Kelionei pasiimti tik asmeninius daiktus, gerą nuotaiką ir asmens dokumentą.

KREIPTIS:

rita@pirmassaukstas.lt

tel. 869837554