Svorio mažinimo ir sveikatos pokyčių programa on-line nuo vasario 4 dienos

Sertifikuota mitybos specialistė Rita Šilenskienė, remdamasi 15 metų patirtimi mitybos srityje ir sukaupusi didžiulę patirtį dirbdama su viršsvorį ir sveikatos problemas turinčiais žmonėmis, kviečia į mitybos ir gyvenimo pasikeitimo programą internetu.

6 savaičių programa (vienos savitės meniu + kasdieninė priežiūra tik 30 Eur) skirta suprasti maisto poveikį kūnui, išsiugdyti naujus mitybos įpročius, pakeisite požiūrį į kūną ir maistą. Visos programos kaina 180EUR.

Naujos 6 savaičių programos metu palengvėsite 4-6kg, atsikratysite nuotaikų svyravimų ir atrasite save iš naujo. Paruošti meniu su receptais ir foto, leis jums nesukti galvos ką gaminti ir kaip. O kasdieninė priežiūra padės išvengti paslydimų ir nukrypimo nuo pasirinkto sveikos gyvensenos kelio.

Subalansuotos mitybos akademijos NAUJOS 6 savaičių online programos metu Jūsų laukia:

 • Subalansuotos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės paskaitos internetu Skype programa, praktinės savaitės užduotys, kasdieninė priežiūra, motyvacija, mitybos planai ir palaikymas.
 • 6 seminarai po 1,5 val. internetu, gyvai pirmadienio vakarais – nuo 20 valandos. Mitybos žinovė atsakys į rūpimus klausimus.
 • gausite kas savaitę naują meniu visai savaitei su receptais, gaminimo eiga ir foto.

Apie ką kalbėsitės seminarų metu

 1. dietos-kelias į niekur.. Suvaldykime hormonus ir suvaldysime svorį.
 2. Žudantis maistas – kelias į blogą savijautą.
 3. Kokie maisto produktai tinkami viso gyvenimo mitybai.
 4. Kaip atsikratyti priklausomybės tam tikriems produktams.
 5. Maisto derinimas, teisingas maisto gaminimas ir fermentai.
 6. Skaidulinės medžiagos, žarnyno švara ir iškrovos.
 7. Kaip elgtis svečiuose, ar reikia ko nors atsisakyti, alkoholis ir kiti „malonumai“.
 8. Subalansuota mityba – tai sveikatos ir geros išvaizdos garantas.

Ko reikės atsisakyti?

*Nieko!!! Tik netinkamus produktus ar patiekalus išmoksite pakeisti sveikomis alternatyvomis.

PRIVALUMAI:
*patogiai, savo namuose išklausysite internetu daug metų sukauptą, koncentruotą ir išgrynintą medžiagą apie tinkamą mitybą.

*lengvai detoksikuosite organizmą jau 6 savaičių metu ir pajusite kūno pokyčius:geresnė išvaizda, daugiau energijos, kokybiškesnis miegas, rūgštingumo sumažėjimas, svorio korekcija ir cukraus kiekio kraujyje sumažėjimas.

*išmoksite taupyti laiką virtuvėje, pagerinti valgomo maisto kokybę, sužinosite kaip rinktis produktus parduotuvėje ir sumažinti išlaidas maistui, bet ne sveikatos sąskaita. 

*Atrasite neįprastus , bet teisingus derinius, kitokius desertus, o svarbiausia – skanų, įvairų maistą!

* Kasdieninė motyvacija, palaikymas ir patarimai lengvai leis Jums įgyvendinti savo svajones.

Nors išleista šimtai knygų apie dietą, visokių receptų, bet, pasirinkę ORGANIZMO PERPROGRAVIMO PER 6 SAVAITES MOKYMUS, gausite koncentruotas žinias, daug receptų, paragausite apie 100 naujų patiekalų ir suprasite, kad nereikia laikytis jokių dietų!

REGISTRACIJA : [email protected]

Parašykite: „Noriu dalyvauti ON line pokyčių programoje nuo vasario 3 dienos

Mes Jums atsiųsime mokėjimo sąskaitą ir užregistruosime.

DALYVIŲ SKAIČIUS TIK 10!!!

SEMINARŲ LAIKAS:

1 užsiėmimas vasario 4 dieną 20 val. SKYPE programa

2 užsiėmimas vasario 11 dieną 20 val. SKYPE programa

3 užsiėmimas vasario 18 dieną 20 val. SKYPE programa

4 užsiėmimas vasario 25 dieną 20 val. SKYPE programa

5 užsiėmimas kovo 3 dieną 20 val. SKYPE programa

6 užsiėmimas kovo 10 dieną 20 val. SKYPE programa

KELI PASKUTINIAI ATSILIEPIMAI:

Laima komentuoja:

Miela Rita,
Didžiausias dėkui už pastangas padaryti žmones laimingesnius. Galiu drąsiai pasakyti kad mitybos programa tik per vieną mėnesį pakoregavo mano gyvenimo kryptį sveikesniu keliu visam laikui. Žinoma tai priklauso nuo mano noro ir valios pastangų. Tik per vieną mėnesį buvo gražu žiūrėti į save veidrodyje (numečiau keturis kilogramus),atsisakiau cukraus ir baltų miltų ir visko pasiekiau su Jūsų pagalba lengvai,paprastai ir labai skaniai. Atradau naujų skonių, ko anksčiau nevalgiau tas pasirodė labai skanu. Galybė naujų nesudėtingų receptų pagilino mano žinias kaip sveikiau maitinti savo šeimą. Atradau kad galima valgyti mažiau mėsos nes yra kuo ją pakeisti. Žodžiu,man šie kursai tai investicija į ateitį – savo ir mano šeimos. Tai labai lengvas būdas tapti sveikesniu, geresniu ir perduoti šias vertybes savo vaikams. Ačiū Jums už tai.2020-01-06 AT 19:35EDIT

Daiva komentuoja:

Pirma pažintis su Rita įvyko 2017-12-11, kuomet Molėtuose vyko pirmosios knygos pristatymas „Pirmas šaukštas“. Pavartydavau knygą ir galvodavau, kad vienai matyt žengti teisingu mitybos keliu nepavyks, reikia palaikymo ir patarimo. Draugių tarpe pamačiau dailėjančias figūras, linksmėjančius jų veidus. Pasiteiravusi supratau – priežastis subalansuota mityba, į kurios kelią veda Rita. 2019 metų žiemos pabaigoje atsidūriau Ritos sodyboje, keturių ketvirtadienių paskaitose apie subalansuotą mitybą. Mane sužavėjo patiekalų paprastumas, skonis, grožis ir jų teikiama nauda. Pasiryžau keturių savaičių lieknėjimo ir sveikatingumo kursams online , kuriuos veda Rita. Pamesti kilogramai tik aisbergo viršūnė, iš gautos naudos, ir tai ne pabaiga. Pasikeitus mitybos įpročiams, aš valgau skaniau, sveikiau, jaučiuosi ne tik kūnu lengvesnė, bet ir mintyse. Supratau, kad žodis „dieta“ mano gyvenime neegzistuos. Jei anksčiau maniau, kad vienokio ar kitokio patiekalo valgyti negalima, norint sulieknėti (o draudžiamas vaisius juk skanesnis, ane?), dabar aš TIESIOG suvokiu, kad tų patiekalų aš tiesioj nevalgau. Jie ne man. Ir save pamilau iš naujo. Rita puiki psichologė. REKOMENDUOJU į savo sveikos gyvensenos kelią pasikviesti Ritą ir drąsiai žengti klausant jos patarimų ir rekomendacijų.2019-06-03 AT 17:49EDIT

Dovilė komentuoja:

Miela Rita!

Drąsiai Jus galiu vadinti, mano naujo gyvenimo būdo mokytoja ir įkvėpėja! Labai džiaugiuosi, kad buvo lemta Jus atrasti ir pasirįžti tokiai gyvenimo permainai! Mane tikrai pradžiugino Jūsų nuoširdus rūpinimasis ir laiko atradimas įvairiems iškylantiems klausimams kasdienybėje atsakyti. Įsivaizduoju, kad gali būti sudėtinga visiems skirti tiek laiko kiek norėtųsi, bet Jūs tikrai to laiko atrandate ir nagailite mums jo. Per 4 savaičių mokymo seminarus sužinojau daug naudingo. Teko į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Gera pradžia – pusė darbo! Jūsų tolesnis palaikymas ir motyvacija tikrai priverčia nepaleisti Jūsų meškerės ir tikėtis pagauti auksinę žuvelę, kaip Jūs ir minėjote!!!  Man tie Jūsų žodžiai įstrigo į atmintį ir aš to labai tikiuosi! Aišku, norėtųsi ir toliau tęsti draugystę ir semtis žinių iš nuostabaus ir nuoširdaus bei rūpestingo žmogaus! Ačiū Jums dar kartelį iš visos širdies! Sėkmės Jums vykdant tokį prasmingą gyvenimo uždavinį! Jūsų pavyzdys tikrai užkrečiantis! Smagu, kad yra žmonių, kuriems ne visvien kaip jaučiasi kiti…2019-03-06 AT 11:13EDIT

Danguolė komentuoja:

Baigėsi keturių savaičių seminarų ciklas. Nuoširdus ačiū Ritai už puikiai perteiktas žinias, kantrybę, nuoseklumą ir nuoširdumą. Tikras savo srities specialistas. :)Motyvacija, labai lengvai pagaminamas maistas iš Ritos sukurtų receptų daro stebuklus. Jei sugalvojai labiau pamilti save, geriau atrodyti ir geriau jaustis, raktą rasi čia. Niekad negalvojau ,kad galima taip nejučia susidraugauti su įvairiausiom daržovėm, sėklom , riešutais ir kruopom. Ritos dėka puikiai atsisakiau nesveikų saldumynų, cukrų ir visokių bandelių. Puiki savijauta, pagerėjusi miego kokybė, o kur dar pagražėjusios kūno linijos. Dar kartą nuoširdus ačiū Ritai . Svarbiausia judėjimas, tikėjimas, darymas ir meilė sau. Iki sekančių kartų.:)2019-03-05 AT 16:55EDIT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *