“Sąmoninga AŠ” liepos 10-12 dienomis gamtoje.

Dietų spąstai- milijonai už Jūsų sveikatą. Prekybininkų triukai- Jūsų sąmonės pinklės…

Kaip to išvengti??? Sužinosite atvykę į sąmoningo valgymo stovyklą liepos 10-12 dienomis.

Mūsų kūnas kaip kortų namelis… Jei ne taip pastatysi kortą arba ištrauksi ne iš eilės- viskas sugrius: savijauta, sveikata, emocijos ir visas gyvenimas.

Kaip būti tvirtoms, kaip išgirsti, ko reikia MANO kūnui? Kaip atsikratyti priklausomybių? Kaip švarinti savo kūną ir palaikyti jį jauną, aktyvų ir SVEIKĄ? Būtent dėl to verta dalyvauti Subalansuotos mitybos akademijos “Pirmas šaukštas” organizuojamose stovyklose.

AKTYVUS POILSIS VANDENYJE

Kodėl verta dalyvauti renginyje?

  • Puiki sodyba, gamta, aplinka, turiningai praleistas savaitgalis kaimo turizmo sodyboje.
  • Patys gaminsite skanų, subalansuotą maistą, kuris džiugins nauda, paprastumu ir skoniu.
  • Fizinio aktyvumo pratybos, mankštos, treniruotės lauke su gumomis.
  • Žinios apie mūsų organizmo poreikius ir sveikatos išsaugojimą iš ekspertų lūpų.
  • Pažintis su prieskoniais, vitaminų kaupimo šaltam sezonui pamokos, kurios padės išlaikyti organizmą sveiką visą sezoną.

DIENOTVARKĖ

Penktadienis- ORGANIZMO PAKROVIMO DIENA
16:00-17:30 Atvykimas ir įsikūrimas, žolelių arbata.
17:30-18:30 Vakarienės gaminimas.
18:30 Sąmoningas valgymas – mokomės kramtyti ir mėgautis maistu.
20:00 Žaisminga pažintis ir lūkesčių aptarimas.
21:00 Laisvas laikas.
22:00 Ramybė.

ŠeštadienisSPA DIENA-3 GLOTNUČIAI ARBA PILNA IŠKROVA
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Pusryčių gamyba.
9:30-10:00 Pusryčiai.
10:15-12:00 Mokomės kaupti vitaminus žiemai (arbatos, prieskoniai, traškučių gamyba, vaisių ir daržovių išsaugojimas). Kvapų aštrinimas.
12:00-13:30 Pokalbis kaip suvaldyti priklausomybes. Etikečių skaitymas.
13:30-14:00 Glotnučiai arba žolelių arbata.
14:30-16:00 Paskaita “Hormonų simfonija”-kaip valdyti savo organizmą.
16:30-19:00 Pirtis ir savimasažo bambukinėmis lazdelėmis malonumai. Odos jauninimo procedūros. Meditacija pirtyje.
20:00- Ląsteles maitinantis glotnutis arba detoks arbata.

20:30-22:00 Organizmo išvalymas kosmo garsuose.
22:00 -Tyla ir ramybė.

Sekmadienis JAUNYSTĖS DIENA
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Išėjimas iš SPA būsenos. Žarnyno plovimas.
9:30-10:00 Pusryčių gamyba. Pusryčiai.
10:30-12:00 Fizinis aktyvumas. Moters jaunystės paslaptys.
12:00-13:00 Pietų gamyba.
13:30-14:00 Pietūs. Aptarimas kaip maitintis kelionėse, svečiuose…
14:30-16:00 Desertų gaminimas ir aptarimas kokie desertai gali pakelti nuotaiką ir nekenkti kūnui.
16:00-17:00 Atsisveikinimo arbata ir pasimėgavimas savo rankų darbo vaisiais.
17:00 Išvykimas.

Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į grupės amžių, poreikius bei oro sąlygas.

Registracija: [email protected]

Laukiu Jūsų laiško su žodžiais :”NORIU BŪTI SVEIKA IR JAUNA”.

Stovykla bus: Molėtų rajone, 70 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 300 km nuo Klaipėdos. Laukiamos moterys ir paauglės dukros, kurios nori sekti mamos pėdomis.

Kur apsistosite: https://vilara.lt/

Kainos:

Visos stovyklos kaina su programa gyvenant keturviečiuose kambariuose – 140 Eur/asmeniui

Gyvenant dvivietyje kambaryje dviese –po 160Eur/asmeniui-atskiros lovos

Gyvenant dvivietyje kambaryje vienam asmeniui –220 Eur

Dviviečiuose šeimos narėms (dvigulė lova) – dviems asmenims 300 Eur

Dėmesio, vietų stovykloje skaičius ribotas, nes priimame tik iki 14 asmenų.

Dovana po stovyklos:

Savaitės subalansuotos mitybos planas su receptais ir foto!

ATSILIEPIMAI:

Daumantė komentuoja:

Grįžau po pasakiško savaitgalio namo, papasakojau šeimai ir sėdau rašyti apie nuostabiai praleistą savaitgalį sodyboje pas puikius, svetingus, draugiškus žmones – Ritą ir Arūną. Jei paklaustų kur buvau, tai pasakyčiau nieko nepagražindama – tūkstančio ir vienos nakties pasakoje, tik man pasisekė labiau- naktys ir dienos buvo dvi !!!
Ritą atradau po “Stiliaus” laidos sausio mėn. ir supratau, kad ši trapi, bet ryžtinga moteris yra tai, ko man šiandien reikia – kai kamuoja sąnarių, aukšto spaudimo na, žinoma, ir antsvorio problemos. Nieko nelaukdama užsirašiau į 6 savaičių kursus, kurių metu išmokau ir dar vis mokausi sveikai gyventi. Tačiau nuo jaunystės man ” nesiseka draugauti” su maisto gaminimu. Kai atsirado laisva vieta paskutinėje vasario mėn. savaitgalio stovykloje, labai apsidžiaugiau, nes, pamaniau, pildosi mano visos svajonės.
Savaitgalis buvo PA-SA-KIŠ-KAS !!! Tiesiog viskas sekėsi nuo pradžių- pasnigo, suvažiavo puikūs, humoro jausmą turintys bendraminčiai, apie šeimininkų žinių pasidalijimą, paskaitas, maisto ruošimą bei mankštas, galėčiau kalbėti nesustodama, tačiau apibūdinti užtektų dviejų žodžių – tai buvo labai NUOŠIRDU ir TIKRA.
Labai noriu padėkoti savo nuostabioms kambariokėms : vilnietėms Saulei ir Aušrai, su kuriomis praleidau visą laisvą laiką. Ačiū, merginos, jūs nuostabios.
Jei norite pradėti sveikai gyventi šiandien, atraskite laisvą minutę, parašykite, paklauskite ar paskambinkite šiems nuostabiems žmonėms – jie visada atras laiko, atrašys, patars. Bet geriausia, jei galite sau leisti – atvažiuokite pas šeimininkus į savaitgalio sveikatingumo paskaitas bei sveiko maisto ruošimo pamokas ir jūs tikrai atrasite, ne naują, bet primirštą sveikos gyvensenos pasaulį.

Ačiū, Rita ir Arūnai, norėčiau dar kartą pabūti su Jumis kitoje pasakoje.

DaumantėEDIT

Nijolė komentuoja:

Tik pačios nuostabiausios emocijos, tik patys gražiausi jausmai ir šilti prisiminimai po šio savaitgalio praleisto RA viloje pas nuostabius šeimininkus Ritą ir Arūną. Atrodo parvažiavai iš kažkur į jaukius šiltus namus, kur esi laukiamas ir mylimas. Nuoširdus ačiū jiems. Tai žmonės, kurie duoda ranką, renkantis eiti pokyčių keliu, dalinasi savo patirtimi, žiniomis, moko, pataria, priima tokius kokie esame. Geras ir lengvas jausmas buvo pajutus artumą su pirmą kartą sutiktais žmonėmis. Užteko ir romantikos prie žvakių, ir klegesio, juoko ir visko visko, nekalbant apie nuostabius patiekalus, atrastus derinius ir skonius, nepatirtus pojūčius , naujas ir primintas žinias, tiesas. Lieka tik žavėtis ir sekti tokiais žmonėmis.O kad pajusti tai ką skaitote atsiliepimuose ir neduok dieve pagalvoti, kad gal čia tik ditirambai, patariu visiems 1000 procentų pabūti su Rita ir Arūnu RA viloje, ar kartu keliaujant ar bet kur kitur juos sutikti savo gyvenimo kelyje. Pasaulis jau toks, kad karūnos paveldimos tik pasakose. Realybėje jos užsitarnaujamos tiek prieš save, tiek prieš aplink esančius žmones. Laimingi tie, kurie tai suvokia anksčiau. manau, kad Rita ir Arūnas tikrai jau yra karūnuoti. Kuo didžiausios sėkmės jiems ir didelis didelis AČIŪ. Ir dar… viską vakar gražią saulėtą pavasario popietę apvainikavo skrendančios gulbės. Juk tai kažkokia mistika…ir viskas tikrai ne veltui…EDIT

MOKYTOJAI:

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukto“ autorė. TV laidos „Klauskite daktaro“ mitybos ekspertė . Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose, „Maisto banko“ klientams.

Laukiame jūsų atvykstant ir pasiruošę pasidalinti su jumis savo žiniomis ir energija.

Vienas komentaras po ““Sąmoninga AŠ” liepos 10-12 dienomis gamtoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *