LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

Išstudijavus mokslinę literatūrą, sukūriau sveikatai palankios mitybos planą- LIGHT KETO, mažai angliavandenių turintis maistas, vertingas maistinėmis savybėmis ir greitai pasotinantis kūną. LIGHT KETO MITYBOS esmė- NE MĖSOS VALGYMAS, o supratimas, kaip veikia kūnas ir koks maistas greičiausiai virsta kūno riebalais. Nuo pavasario vedu LIGHT KETO online kursus, kurie pasiteisino 100 proc.!!! Dalyvių rezultatų lentelė:

LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

Moterys kas savaitę sėkmingai “tirpo”, valgydamos subalansuotą, pilnavertį, mažai angliavandenių turintį maistą. Tačiau neatsisakė desertų, duonos ir kitų sveikatai palankių produktų.

LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis
LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis
LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

Kai supranti, koks maistas palankus kiekvienai TAVO ląstelei, koks maistas virsta energija, o ne riebalais, tuomet gaminti ir gyventi labai paprasta ir lengva.

Kviečiu susitikti gyvai ir paragauti tikro maisto!!! Liepos mėnesio dalyvės po savaitgalio džiaugėsi grįžusios namo be 1 kg, nors valgė sočiai ir skaniai.

LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

Savaitgalio metu gausite koncentruotą informaciją apie mitybos klaidas ir suprasite, nuo ko mes priaugame svorio ir sergame.

Tik 18 dalyvių mėgausis subalansuotu maistu ir koncentruota informacija unikalioje “LIGHT KETO” stovykloje rugsėjo 4-5-6 dienomis.

Jūsų laukia:

 • Puiki sodyba, gamta, aplinka, turiningai praleistas savaitgalis kaimo turizmo sodyboje.
 • Patys gaminsite skanų, subalansuotą maistą, kuris džiugins nauda, paprastumu ir skoniu.
 • Kepsime Keto duoną ir gaminsime Keto desertus.
 • Žinios apie mūsų organizmo poreikius ir sveikatos išsaugojimą iš ekspertų lūpų.
 • Sužinosite, kodėl LIGHT KETO mityba gali būti viso gyvenimo mityba, kaip išeiti iš keto būsenos ir kokios yra KETO mitybos klaidos.
 • Aptasime produktų grupes, jų pasirinkimo kriterijus.
 • Kaip planuoti savo mitybą, kaip gaminti ir kaip maitintis svečiuose, kelionėse.

Dalyvių paskutiniai atsiliepimai:

Milda komentuoja:

Visada galvojau, kad Keto mityba tikrai ne man, kad tai riebi, baltyminė mityba. Ačiū mielai Ritai, kuri paneigė mano įsitikinimus. Ji parodė, su begale įdomia medžiaga su visais paaiškinimais, kad tai labai įvairiapusė, spalvinga, gardi mityba. Kas labiausiai man patinka joje, kad tu jautiesi sotus ir iš 3-4 valgymų per diena liko 2. Tad jei dar abejoji šia mityba, bet labai norisi to užtikrintumo, noro sužinoti ir išmokti maitinti pagal Keto, linkiu praeiti Ritulės vedamus kursus. Ačiū Ritule dar kartelį už viską ir tikiuosi dar susitiksim 😊!!!EDIT

Rima komentuoja:

Visą savo gyvenimą laikiausi įvairių dietų. Padėdavo, bet po kurio laiko vėl viskas sugrįždavo atgal. Nesu su dideliu antsvoriu, bet visada sunkumas, rodos valgau tiek mažai, kartais netgi per mažai, bet savijauta vis ta pati- sunkumas, energijos trūkumas. Rodos ryte išlipu iš lovos ir jau jaučiuosi pavargus. Ieškojau problemos sprendimo ir pas gydytojus, bet niekas neranda jokių ligos požymių. Sportas, judėjimas – mano kasdienybė, bet niekas nesuteikė tiek energijos kiek subalansuota ir sveika mityba. Esu be galo dėkinga Jums, Rita, už įdomias paskaitas, puikius ir labai skanius receptus. Galiu valgyti daug daugiau nei prieš tai ir puikiai jaustis. Skraidau kaip ant sparnu, valgau daug, skaniai ir liekneju. Rekomenduoju visiem susipazinti su Rita ir pabendrauti. Ši mityba toliau visada bus mano gyvenime. Ačiu Jums Rita, kad esate…😊EDIT

LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis
LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

Jei nori išmokti gyventi sveikai ir skaniai, registruokis!!!

Registracija: [email protected]

Laukiu Jūsų laiško su žodžiais: NORIU DALYVAUTI “LIGHT KETO” STOVYKLOJE.

Stovykla bus: Molėtų rajone, 70 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 300 km nuo Klaipėdos. Laukiamos moterys ir paauglės dukros, kurios nori sekti mamos pėdomis.

Kur apsistosite: https://vilara.lt/

Kainos:

Visos stovyklos kaina su programa ir maitinimu:

Gyvenant kambaryje trise/keturiese  160 Eur/asmeniui

Gyvenant dviese kambaryje– 180Eur/asmeniui.

Šeimos narėms/nariams (viena dvigulė lova kambaryje) – dviems asmenims visa programa 320 Eur

Gyvenant dvivietyje kambaryje vienam asmeniui 230 Eur

UŽSIREGISTRAVUS EL.PAŠTU, ATSIŲSIME DUOMENIS REZERVACIJOS MOKĖJIMUI. Registracija: [email protected]

Dėmesio, vietų stovykloje skaičius ribotas, nes priimame tik iki 18 asmenų.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Naujausias komentaras po stovyklos:

Janina komentuoja:

Rita, Arūnai, didžiulis Ačiū už įspūdingai ir naudingai praleistą savaitgalį! Per dvi praleistas stovykloje paras ne tik puikiai pailsėjau,bet ir labai skaniai pavalgiau, išmokau daug puikių sveikų, labai skanių ir greit paruošiamų receptų. Ir ne tik …Nuostabūs mankštos pratimai, maudynės nuostabiame ežere, gongo terapija, paskaitos apie vaistažoles, gerų sūrių gamybą, batutų naudojimą sveikatai… Neįtikėtina, kiek patiries per tokį trumpą laiką. Ačiū už Jūsų nuoširdumą, malonų bendravimą. Jūs nuostabūs!!! Noriu čia vėl sugrįžti!EDIT

 1. Inesa komentuoja:Puikus savaitgalis nuostabioje sodyboje prie ežero! Sužinojau daug naujų receptų, sveikatai naudingų produktų, įvairių maisto paruošimo ir patiekimo būdų. Labai turiningas ir įdomus laikas, praleistas Rojaus kampelyje:)
  Ritos maisto gaminimo seminarai yra tikrai unikalus žinių, improvizacijos, malonaus bendravimo ir geros nuotaikos šaltinis! Labai rekomenduoju visiems! Linkiu didelės sėkmės sveikatinant Lietuvos žmones ir keičiant jų požiūrį į maisto reikšmę gerai savijautai, nuotaikai ir gyvenimo kokybei.
 2. Loreta Mališauskienė komentuoja:Savaitgalis -seminaras pranoko visus lūkesčius ! Ačiū Ritai ir Arūnui. Rytinė mankštelė , prabudinanti kūną , ant rasotos žolės basomis. Gausybė žinių ruošiant maistą, gera nuotaika , nuostabi atmosfera. Jaučiausi nuostabiai. Ačiū 🤗 Jeigu pasitaikys proga, tikrai tikrai verta sudalyvauti .
LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

MOKYTOJAI

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai, mitybos ekspertai, dietistė.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukto“ autorė. TV laidos „Klauskite daktaro“ mitybos ekspertė . Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“, bendradarbiauja su „Valentis“ kompanija parengiant sveikatos patarimus klientams. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose, „Maisto banko“ klientams.

Jūsų kūno lankstumu rūpinsis

Asta Medišauskienė – ilgamentę patirtį turinti sveikatingumo trenerė. Veda asmenines treniruotes sporto klube “LemonGym” Savanorių pr. Kaune, „NirvanaFitness®“ sertifikuota instruktorė.

„NirvanaFitness®“ – tai kvėpavimo mankšta su muzika. Tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoti kūną ir protą, prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdienę oksigenaciją.

Remiantis daugelio metų tyrimais, „NirvanaFitness®“ treniruočių sistema apima daugybę efektyvių elementų, kuriuos sujungia atpalaiduojantis pakilios muzikos ritmas.

Ją sudaro paprasti, nesudėtingi pilateso / jogos / tempimo tonizuojantys pratimai ir ritmingas kvėpavimas, kuris detoksikuoja kūną.

Tokiu būdu pasiekiama palaiminga Nirvanos būsena.

PROGRAMA:

Penktadienis 09.04 d
17:00-17:30 atvykimas ir įsikūrimas.
17:30-18:00 Arbata, užkandis.
18:00-18:30 Subalansuotos vakarienės gaminimas.
18:30-19:30 Išmintingas valgymas.
19:30-21.00 Savaitgalio lūkesčių aptarimas bei pasidalinimas.  Linksmas susipažinimas!

21:00-21:30 Paskaita: ar visiems tinko LIGHT KETO mityba. Kas ji tokia?

22:00-7:30 Ramybė.  22:45 Durys rakinamos

Šeštadienis  09.05 d
8:30 -9:30  mankšta visam kūnui su sveikatingumo trenere.
9:00-10:00 Pusryčių gamyba ir išmintingas valgymas
10:30-12:30 Duonos kepimo pamoka
12:30-14:30 Pasivaikščiojimas gamtoje/Individualios konsultacijos.
14:30-15:00 Lengvi pietūs-skystas maistas ląstelei

15:00-15:30 Laisvas laikas
15:30-16:40 Paskaita “Sudie netinkami produktai”.
16:40-17:00 Laisvas laikas/individualios konsultacijos
17:00-18:00 Vakrienės gaminimas, skonio ir sotumo paieškos.
18:30-20:30 Pamoka: “Ląstelės švara”- kviestinis svečias.
20:30-21:30 „NirvanaFitness®“ kvėpavimo mankšta su sveikatingumo trenere. Po to dienos aptarimas

7:00 30 Ramybė.  22:45 Durys rakinamos.

Sekmadienis 09.06 d
8:30-9:30 mankšta visam kūnui. su sveikatingumo trenere.
9:30-10:30 Pusryčių gamyba, pusryčiai
11:00-12:30 Paskaita: Kaip greičiau sudeginti kalorijas ir riebalus paversti raumenimis-kviestinis svečias.
13:00-14:00 Pokalbis “Kuo skiriasi pramoniniai ir eko produktai”- kviestinis svečias-ekologinio avių ir ožkų pieno sūrių ūkininkai.

14:00-16:00 Pietų ir desertų gaminimas. Pokalbis apie saldumynus/saldiklius ir produktus, tinkančius desertams

16:00-17:00 Pietūs, stovyklos aptarimas. Arbata/kava su pagamintais desertais ir atsisveikinimas iki kito karto…

REGISTRACIJA TIK EL.PAŠTU: [email protected]

Laukiu Jūsų žodžių ” GYVENU BE DIETŲ”

6 komentarai po “LIGHT KETO mitybos stovykla rugsėjo 4-6 dienomis

 1. Laura komentuoja:

  Sveiki, norime atvykti į keto mitybos savaitgalį dviese su drauge. Drauges vardas Ina. Ar jai registruotis atskirai? Norėtume dviese gyventi. Mums tinka ir dvigulė lova😊

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Sveiki, Laura. Jums išsiųstas pasiūlymas į el.paštą. Vietų jau neliko, tad laukiame rezervacijos mokesčio:)

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Rita, kad domitės. Jums jau išsiuntėme registracijqą į el. paštą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *