Išmokime gyventi be dietų! Unikali online programa nuo balandžio 1 dienos

Psichologai paskaičiavę, kad nuo pirmos minties apie norą keisti mitybą, išvaizdą ir gyvenimą iki veiksmų praeina apie 6 mėnesiai… Jeigu mintis apie tai Jus buvo aplankiusi per Naujuosius, tai noriu paskatinti Jus imtis veiksmų kuo greičiau, kol neišgaravo svajonės! Pasitikime vasarą sveikos(i) lieknos(i)! Jaukioje grupėje (max 12 žmonių),po 6 savaičių suprasite, kaip formuoja mus maistas, kaip galime gyventi skaniai, sočiai ir laimingai. Tai supranta mano kursų dalyviai, tikiuosi pajusi ir TU.

Savo tikslų pasiekti mokysime pagal autorinę “6 savaičių” programą”

Internetu, SKYPE programa, vakare patogiai sėdint prie kompiuterio ekrano, mokysitės gyventi paprastai, lieknėsite ir keisite požiūrį į save ir maistą. Šešių savaičių kursas skirtas suprasti kaip veikia jūsų kūnas-t.y. aiškinsiu fiziologiją, anatomiją, psichologiją. Taip pat aptasime produktų grupes , jų pasirinkimo kriterijus. Sudaryti 5 patariamieji meniu tinka visai šeimai, o skonį formuosite patys savo mėgstamais prieskoniais. Tik pažinę save, galite pasiekti puikių rezultatų. Nei vienas primestas standartinis mitybos planas negali pažinti jūsų unikalaus kūno, todėl paskaitų tikslas: išmokti skaityti SAVO KŪNO PRANEŠIMUS.

Paskaitos vyks trečiadienio vakarais, fiksuotu laiku ir pasakosiu 10 metų sukauotą informaciją,  išdėstytą koncentruotai ir suprantamai . Patogu tai, kad visa šeima gali klausyti ir įsijungti į sveikatinimo veiklą.

Kartą per savaitę vyks 1,5 val paskaitos, po kurių bus atsakomi klausimai , užduodami namų darbai, pateikiamas savaitės mitybos planas su pilnais receptais ir foto. Iki kito užsiėmimo vyks kasdieninė Jūsų mitybos priežiūra: t.y. Jūs siųsite telefonu foto ir gausite įvertinimą, patarimus, konsultaciją. Kas vakarą dalyvės(iai) džiaugiasi naujais skoniais, atradimais, ir pasiektais rezultatais.

Dalyvių foto programos metu:


Tai ne nauja dieta ir tikrai Jums nereikės badauti. Atvirkščiai, mes jus išmokysime neskaičiuoti kąsnių, kalorijų, valgyti sočiai, skaniai, pilnavertį maistą, kuris sugražina sveikatą, grožį, odos ir akių spindesį bei nutirpdys nereikalingus kilogramus. Šiuo laikotarpiu aptarsime esamą ir buvusią mitybą, pateiksime 5 meniu, kurių prašysime laikytis ir VALGYTI!

Valgiaraščiuose bus tik paprasti, visiems prieinami, nebrangūs produktai, kurie vėliau tampa įprasta pirkinių krepšelio dalimi.

Išmokysime apsipirkti ir “Sveikų namų principų”:

Jūsų namai kvepės savo rankų darbo duona:

Subalansuotos mitybos akademijos 6 savaičių programos metu Jūsų laukia:

Subalansuotos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės paskaitos internetu Skype programa trečiadienio vakarais po 1,5 valandos. Seminaras trunka nuo 19.30val. iki 21valandos.

Savaitgaliais vyks 15 minučių asmeninės konsultacijos internetu ir atsakymai į Jums rūpimus klausimus.

VISI ATSILIEPIMAI ČIA:

Apie ką kalbėsimės seminarų metu:

*dietos, kokteiliai ir t.t.-kelias į niekur…Trumpas efektas su papildomais kilogramais atgal.

*Ką, kaip, kada ir su kuo valgyti. makro, mikro medžiago ir jų reikšmė grožiui ir sveikatai

*Kas tirpina riebalus, kaip paskatinti metabolizmą ,kiek ir kada reikia sportuoti.

*Maisto tinkamumas, maisto derinimas. Kokie produktai palankūs sveikatai, kaip apsipirkti, kaip skaityti etiketes.

*Svorio kontrolė pasiekus rezultatų, mityba PMS, menopauzės laikotarpiu ir turint kitokių negalavimų.

*Ar reikalingos iškrovos dienos ir kaip elgtis svečiuose.

*Subalansuota mityba – tai mityba visam gyvenimui.

Ji-sveikatos ir geros išvaizdos garantas.

JAU PO 2 SAVAIČIŲ DALYVĖS DŽIAUGIASI AKIVAIZDŽIAIS REZULTATAIS:)… Visos foto iš dalyvių siųstų “ataskaitų”

Pritaikę gautas žinias toliau, įgysite naujus mitybos įpročius, pakeisite požiūrį į kūną ir maistą. Palengvėsite 4-6 kilogramais, atsikratysite nuotaikų svyravimų ir negalavimų!!!

Ko reikės atsisakyti?

*Tik 2 dalykų (sužinosite kursų metu),o netinkamus produktus ar patiekalus išmoksite pakeisti sveikomis alternatyvomis.

1 savaitės kaina-40Eur (1 paskaita+1 savaitės mitybos planas)

6 savaičių kursas-180Eur (6 paskaitos ir 5 mitybos planai)

SEMINARŲ DATOS: SKYPE KONFERENCINE PROGRAMA

1 paskaita -balandžio 1 d 19.30val

2 paskaita -balandžio 8 d 19.30val

3 paskaita -balandžio 15 d 19.30val

4 paskaita -balandžio 22 d 19.30val

5 paskaita -balandžio 29 d 19.30val

6 paskaita -gegužės 6 d 19.30val

Klaujsimų atsakymų vakaras -gegužės 13 dieną 19val

DOVANA ĮVYKDŽIUSIEMS SAVO UŽSIBRĖŽTUS TIKSLUS-ASMENINIS MITYBOS VALGIARAŠTIS SAVAITEI.!!!

REGISTRACIJA: rita @pirmassaukstas.lt.

Prašome parašyti: “noriu dalyvauti Online programoje. 1 arba 6 savaites. Atsiųsime mokėjimo rekvizitus ir sukontaktuosime.

Dalyvių skaičius tik 12 žmonių. Subalansuota moterims, bet labai laukiami ir vyrai:)

ŠVIEŽIAUSIAS KOMENTARAS:

7 komentarai po “Išmokime gyventi be dietų! Unikali online programa nuo balandžio 1 dienos

 1. tatjana komentuoja:

  Labas Rita, labai noreciau dalyvauti rengiamam seminare , bet noriu zinoti ar as suprasiu pas mane sensorinis kurtumas ,klausos aparatai uzkabinti ant abieju ausu ,girdziu, kad kalba,bet viskas susilieja ir kartais girdziu kai kalba pagyvene zmones,nes jie kalba lieciau negu jaunesni,o antra problema ,kaip pasijungti per SKIPA ,kazka reikia ,tik tiksliai nezinau nebandziau,o sunus dabar nepasiekiamas,nors jis Vilniuje ,bandysiu susisiekti zinutemis,kad jis man paaiskintu ka turiu daryti,jei paskaita butu titruojama man butu prieinama 100proc.Gerbiama Rita,noriu paklausti kodel mano kepiniu virsus iskila keluose vietose ,mano orkaite su putimu, elektroninis aptarnavimas – Bosch firmos. Su Pagarba – Tatjana

  • Rita komentuoja:

   Sveiki, Ligita. Būkite miela ir parašykite užklausą (kaip nurodyta programos aprašyme) į el.paštą [email protected]. Tuomet jums atsiųsime nuorodas ką daryti toliau. Jau dalyviai gavo nuorodas ką daryti, tad suskubkite įsijungti į komandą.

 2. Daiva komentuoja:

  Labas vakaras,tas laikas kai galiu ismokti save pazinti maisto pagalba.Ar galima porai savaiciu uzsirasyti i kursus?.Beda ta kad nezinau kaip tas pavasaris,kada mano darbai prasides silauogyne.Lauksiu jusu atsakymo.Aciu. Daiva

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   laba diena, p.Zita,
   Mano tikslas – išmokyti žmones teisingai maitintis visą gyvenimą ir išmokti klausytiu savo organizmo. Negali būti mitybos plano tinkančio visiems…Visiems tinka tik bendri subalansuotos mitybos principai. Todėl planas ir receptai yra mano knygose “Pirmas šaukštas” ir “Sveikata nuo pirmo šaukšto”. Deja, kursai skirti susidraugauti su maistu ir savo kūnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *