! Konkursas “Valgau skaniai – gyvenu sveikai” !

 

Parodykite savo lėkštes! Puiki proga Jums pasidalinti savo kulinariniais sugebėjimais!

Atsiųskite mums Jūsų mėgstamo maisto savos kūrybos receptą, kurį gaminant panaudojote bent 2 “Pirmo Šaukšto” parduotuvėje esančius produktus ir dalyvaukite konkurse laimėti prizus- 50 Eur čekį “Pirmas Šaukštas” parduotuvėje bei “Vitaminų bomba” prekių rinkinį!

Konkurso taisyklės*:

  • Pagaminkite kažką skanaus ir sveiko, pasitelkiant bent 2 produktus iš “Pirmas Šaukštas” parduotuvės (neužmirškite- jokio cukraus ar glitimo!)
  • Aprašykite naudotus ingredientus ir eigą (į el. laišką ar Microsoft Word programą), nepamirškite įamžinti savo šedevro!
  • Receptą su nuotrauka (-omis) iki Gruodžio 6 d. siųskite el. paštu [email protected] su laiško pavadinimu “Valgau skaniai- gyvenu sveikai!”. El. laiške nurodykite savo vardą bei telefono numerį**. Vienas konkurso dalyvis gali atsiųsti iki 3 skirtingų receptų.
  • Ieškokite savo recepto www.pirmassaukstas.lt puslapyje, skiltyje “Konkursas”. Suradę, pasidalinkite savo receptu Facebook svetainėje (Spauskite ant Facebook ikonėlės recepto apačioje, ar tiesiog pasidalinkite recepto nuoroda savo Facebook sienoje). Leiskite draugams sužinoti ir pasidalinti Jūsų receptu!***

 * Konkurse dalyvauja tik visus taisyklių punktus įvykdę asmenys.

** Atsiųsdami savąjį receptą sutinkate, jog bus paviešintas receptas bei Jūsų vardas. Jokie kiti Jūsų duomenys nebus viešinami. Plačiau apie privatumo politiką galite skaityti čia.

*** Konkurso organizatoriai “Pirmas Šaukštas” komanda pasilieka teisę neskelbti konkurso taisyklių ar sveikos mitybos akademijos formato neatitinkančių receptų.

Gruodžio 11 d. skelbsime nugalėtojus! “Pirmas Šaukštas” komanda išrinks 50 eur čekio laimėtoją, o daugiausiai pasidalijimų mūsų puslapyje surinkusio recepto autorė (-ius) bus apdovanotas “Vitaminų bomba” prekių rinkiniu iš “Pirmas Šaukštas” parduotuvės!

Jūsų atsiųstą receptą patalpinsime www.pirmassaukstas.lt puslapyje, skiltyje “Konkursas”. Pasidalinkite recepto nuoroda su draugais Facebook paskyroje- padidinkite savos idėjos šansą būti pastebėtai ir pasidalintai dar daugiau žmonių!

Linkime sėkmės, kūrybinio įkvėpimo ir skanių naujų atradimų! Būkime sveiki!

 

Konkurso receptai

Linos varškės vyniotinis
Jolantos XXI a. grikinė Babka
Jolantos glotnutis- ruduo prisimena vasarą
Vaivos veganiškas avinžirnių majonezas