Maloni pažintis kelionėje:

image

Viskas prasidėjo nuo kelionės į Kanarų salas, kurioje susipažinau su nuostabiais žmonėmis – Rita ir Arūnu. Pabendravus su Rita supratau, kad nežiūrint į žmogaus amžių galima atrodyti puikiai, galbūt net geriau negu gerai (pavyzdys pati Rita). Taigi, mintyse sau pagalvojau, aš kaip ir dauguma šio laikmečio moterų taip pat noriu gražiai atrodyti ir gerai jaustis. Tam, kad nusikratyčiau turimo svorio nusprendžiau rimtai suimti save į rankas ir pasinaudoti Ritos patarimais (pradėti sveikai maitintis). Kadangi valios pastangų man užtenka, sunku tikrai nebuvo.

 

 

Pradėjus kristi kilogramams sulaukiau daug gražių atsiliepimų iš draugų, kolegų, artimųjų. Tikrai tai labai paglosto savimeilę, didina motyvaciją ir nesinori tų žmonių vėl nuvilti. Todėl užsidegimas mesti nereikalingus kilogramus buvo labai stiprus. Labai greit galėjau pasidžiaugti savo ir Ritos rezultatais. Po 3mėn. netekau 10kg. Numestas svoris leidžia džiaugtis ne tik rezultatu, bet ir gyvenimu. Ačiū naujam gyvenimo etapui, kuris daug smagesnis ir lengvesnis.

Labai noriu padėkoti Ritai už jos patarimus, už palaikymą, padrąsinimą, už gerus norus. Kuo daugiau tokių žmonių ir tokių šeimų, kurie neša vien gėrį ir meilę. Ačiū !

image