Atsiliepimai

Kviečiu palikti savo atsiliepimus apie mūsų kulinarinę kelionę į sveikesnį rytojų!

30 Komentarai

Dovilė
2019-03-06

Miela Rita!

Drąsiai Jus galiu vadinti, mano naujo gyvenimo būdo mokytoja ir įkvėpėja! Labai džiaugiuosi, kad buvo lemta Jus atrasti ir pasirįžti tokiai gyvenimo permainai! Mane tikrai pradžiugino Jūsų nuoširdus rūpinimasis ir laiko atradimas įvairiems iškylantiems klausimams kasdienybėje atsakyti. Įsivaizduoju, kad gali būti sudėtinga visiems skirti tiek laiko kiek norėtųsi, bet Jūs tikrai to laiko atrandate ir nagailite mums jo. Per 4 savaičių mokymo seminarus sužinojau daug naudingo. Teko į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Gera pradžia – pusė darbo! Jūsų tolesnis palaikymas ir motyvacija tikrai priverčia nepaleisti Jūsų meškerės ir tikėtis pagauti auksinę žuvelę, kaip Jūs ir minėjote!!! 🙂 Man tie Jūsų žodžiai įstrigo į atmintį ir aš to labai tikiuosi! Aišku, norėtųsi ir toliau tęsti draugystę ir semtis žinių iš nuostabaus ir nuoširdaus bei rūpestingo žmogaus! Ačiū Jums dar kartelį iš visos širdies! Sėkmės Jums vykdant tokį prasmingą gyvenimo uždavinį! Jūsų pavyzdys tikrai užkrečiantis! Smagu, kad yra žmonių, kuriems ne visvien kaip jaučiasi kiti…

Danguolė
2019-03-05

Baigėsi keturių savaičių seminarų ciklas. Nuoširdus ačiū Ritai už puikiai perteiktas žinias, kantrybę, nuoseklumą ir nuoširdumą. Tikras savo srities specialistas. :)Motyvacija, labai lengvai pagaminamas maistas iš Ritos sukurtų receptų daro stebuklus. Jei sugalvojai labiau pamilti save, geriau atrodyti ir geriau jaustis, raktą rasi čia. Niekad negalvojau ,kad galima taip nejučia susidraugauti su įvairiausiom daržovėm, sėklom , riešutais ir kruopom. Ritos dėka puikiai atsisakiau nesveikų saldumynų, cukrų ir visokių bandelių. Puiki savijauta, pagerėjusi miego kokybė, o kur dar pagražėjusios kūno linijos. Dar kartą nuoširdus ačiū Ritai . Svarbiausia judėjimas, tikėjimas, darymas ir meilė sau. Iki sekančių kartų.:)

Renata
2019-01-25

Įdomūs ir naudingi Ritos vedami kursai mane nuolat motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo būdo, todėl esu didelė Pirmo šaukšto gerbėja ir pasekėja. Jau keletą metų džiaugiuosi, kad Pirmo šaukšto akademijoje radau neišsenkantį receptų, sveikų produktų, naudingos informacijos ir naujų įdomių pažinčių šaltinį. Esu labai dėkinga Ritai už tai, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas, tapus sąmoningesniais vartotojais ir už visas žinias bei draugystę, kuri tikiuosi, tęsis ilgai ir laimingai. Didelis ačiū 🙂

virginija.kalinauskiene2
2018-03-28

Dalyvaudama jūsų seminaruose paragavau daug įvairių produktų, susipažinau su įvairiais prieskoniais , pagrindiniais subalansuotos mitybos principais. Supratau, kad teigiami rezultatai ir man pasiekiami. Jų galima pasiekti be jokių dietų.Tereikia žinių ir noro keistis. Medžiaga buvo pateikiama labai profesionaliai ir suprantamai. Sužinojau kas ir kada turi būti valgoma. Negailima laiko patarimams ir nuoširdiems pokalbiams. Bet kada buvo galima rašyti Ritai ir klausti patarimo. Supratau, kad sveika ir subalansuota mityba padeda išvengti daugelio ligų. Pasidarius kraujo tyrimus įsitikinau, kad tyrimai niekada nebuvo tokie geri. hemoglobinas visada buvo ant ribos, o dabar 140. Per keletą mėnesių netekau 9 kg. svorio.
Noriu padėkoti Ritai, kad buvo mano kelrodė žvaigždė ir parodė man teisingą kelią, kuriuo nusprendžiau eiti. Ačiū, Rita, už meilę ir rūpestį žmogui, už norą, kad mes visi būtume sveiki ir laimingi.

Daiva Semėnienė
2018-03-17

Savo ačiū tau Rita noriu pradėti Hipokrato žodžiais. „Mūsų maisto medžiagos turi būti vaistai, o mūsų vaistai – maisto medžiagos“. Prieš 4 mėnesius projekto metų susipažinau su Rita ir paklausius pirmos jos paskaitos pamaniau kokia nesąmonė. Bet kai pradėjau laikytis subalansuotos mitybos ir po 2 mėnesiu kilogramai patys pradėjo tirpti. Tada supratau kaip nemylėjau savo kūno ir kišau į ji visokį šlamštą. Kai nueidavai į parduotuvę ir apsipirkus per 15 minučių išbėgdavau, nes žiūrėdavau ne į pakuotės sudėtį bet į gražią etiketę. Po Ritos paskaitų išmokau žiūrėti ką perku. Dabar prieš bet ką pirkdama pirma paskaitau ką perku, o tik paskui dedu produktą į krepšelį. Suprantama apsipirkimas pailgėjo nuo 15 minučių iki valandos bet užtai dabar bet ko į savo skrandį nededu. Per keturis mėnesius numečiau 22 kilogramus ir už tai nuoširdų ir dar kartą didelį ačiū galiu pasakyti tau brangi Rita. Pakeitusi mano požiūri ne tik į maistą bet ir į pačią save. Išmokei mylėti, tai ką aš kas rytą matau veidrodį. Dėkui už tavo rūpestingumą ir kantrybę skaitant mano kasdienines ataskaitas. Dėkui už tavo nuoširdumą ir palaikymą kai buvo sunku. Dabar drąsiai galiu pasakyti kad pakeitus mityba, pasikeitė požiūris į maistą. Įsitikinau kad norint skaniai pasigaminti valgyti nebūtina visą dieną kiurksoti virtuvėje prie viryklės. Užtenka 20-30 min. Todėl net nedvejodama visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu prisijungti ne tik Online prie tavo pamokų bet ir sudalyvauti ofise ruošiamų patiekalų pamokose.

Dovilė
2018-02-26

Tiek knygų perskaičiau, tiek seminarų išklausiau apie įvairias mitybos teorijas ir nesugebėjau atsirinkti ką, kada, su kuo, kaip valgyti, kad nebekamuotų virškinimo bėdos. Ir štai, vieną dieną, sužinojau apie “Pirmą šaukštą”. Pabendravau su Rita, ji pasiūlė mėnesio kursą, kurį ką tik praėjau ir vis dar džiaugiuosi ir esu labai dėkinga, kad ji atsirado mano kelyje į sveikesnę mitybą ir gerą savijautą 🙂
Gausybė lengvai ir greitai paruošiamų patiekalų, daržovių įvairovė, netikėti deriniai ir svarbiausia kaip skanu 🙂 O jau pyragų ir duonų gardumėlis 🙂 Betarpiškas bendravimas, palaikymas, patarimai. Jau nuo pirmų subalansuotos mitybos dienų, nebejaučiau buvusių problemų. Nebereikia sukti galvos, ką sveikesnio užkrimsti, ko saldaus paskanauti. Labai rekomenduoju į kelią links geros savijautos eiti su šia akademija:) Linkėjimai 🙂

Jurgita
2017-05-15

Esu nepaprastai dėkinga Ritai ir Arūnui už žinias, už įkvėpimą, už palaikymą ir rūpinimąsi. Sužinojau daug ir įvairių dalykų. Sveikai maitintis visai nesunku, kai žinai kaip tai daryti. Seminarų metu svorio nemečiau, bet jis nukrito, 10 kg. natūraliai. Jaučiuosi stūlbinančiai gerai, įvyko net tai, ko aš savo lūkesčiuose nebuvau numačius. Ko išmokau? Valgyti protingai. Suprantu, kodėl renkuosi vieną ar kitą produktą, ką maistas daro mano organizmui, kaip nuo mitybos priklauso savijauta ir išvaizda. Žinau, kad iš mano raciono nedings daržovės, maisto derinimas ir maisto režimas. Pasiekus tokių gerų ir džiuginančių rezultatų niekaip nesinori grįžti prie senų mitybos įpročių. Linkiu pasiryžimo ir kantrybės visiems, kurie pakeliui link sveikos gyvensenos.

Rita Šilenskienė
2017-05-15

Sėkmės, Jurgita, siekite savo tikslų sveika ir laiminga!

Džiuljeta Karalienė
2017-05-08

Esu labai patenkinta programa “8 savaitės sau”, kuri pakeitė mano mitybą. O kas geriausia, atsikračiau -8kg. ir tai ne pabaiga 🙂 Ir tai ne laikina dieta 🙂 Sėkmės siekiant tikslų 🙂 Jūs galit:) tik norėkit, tikėkit ir nesustokit 🙂

Jolita
2017-04-11

Sveiki,
man nusišypsojo sėkmė, laimėti subalansuotos mitybos Akademijos „Pirmas šaukštas“ konkursą, kuris startavo kovo mėnesy. Taigi, aš ką tik baigiau unikalią subalansuotą programą „“ Gyvenu be cukraus ir gliuteno”.
Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę dirbant su manim ir įrodinėjant, kad AŠ – galiu. Įgavau daug naujų žinių, patarimų kaip derinti produktus bei iš jų gaminti nuostabius patiekalus. Dalyvaudama čia, pradėjau labiau mylėti save, valgyti mažesnėmis porcijomis ir laikytis dienos režimo. Taip pat pripratau dėliotis meniu ir iš anksto apgalvoti ką ir kada valgysiu. Per šį laiką tikrai susiformavo daug teisingų valgymo įpročių.
Akademijai „Pirmas šaukštas” palinkėsiu naujų idėjų, daug gražių darbų ateityje bei toliau džiuginkite savo patarimais ir nuostabiais patiekalais visas Lietuvos moteris!

Roma, esu laimiga,
2016-06-23

Sveiki,
Ilgai ruošiausi parašyti. Apie seminarus sužinojau iš bendradarbės, kuri buvo sužavėta bendravimu seminarų metu, suderinto maisto gamyba bei pagerėjusia savo savijauta. Ji mane ir pakvietė. Susitikimai su Rita ir Arūnu – man buvo kaip geras atsipalaidavimas po darbo dienos, nes tai ypatingi žmonėmis, spinduliuojantys meile žmogui, dėmesingi ir labai profesionaliai pateikiantys seminarų medžiagą. Labai laukdavau kiekvieno seminaro, nes jų metu supratau, kas vyksta mano organizme, koks maisto poveikis viso kūno sistemoms. Patį didžiausią įspūdį padarė paskaita apie kviečius. Kai Arūnas pasakė, kad kviečius vartojant, žmogui atsiranda priklausomybė kviečiams, supratau, kad nenoriu būti priklausoma nuo jų.
Atėjusi į pirmą seminarą užpildžiau anketą, kurioje nurodžiau savo sveikatos problemas. Rita su Arūnu pasiūlė padėti jas spręsti – pasiūlė mitybos gaires, kūno tobulinimui pratimus. El. paštu Rita siuntė pastabas ir pasiūlymus mano mitybai. Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, skiriamą savo laiką, už patarimus ir pamokymus. Jūsų žodžiai buvo labai reikalingi, nes šeimoje pradžioje skeptiškai žiūrėjo į mano sveiką maitinimąsi, o vėliau, pamačius rezultatus, požiūris pasikeitė, netgi šeimos nariams atsirado noras panašiai maitintis. Esu laiminga sutikusi Ritą ir Arūną. Laiminga, nes Ritos konsultacijų dėka maitinuosi sveikai, jaučiuosi lengvai, svoris krenta labai paprastai, be pastangų. O svarbiausia jau mėnuo kaip nevartoju vaistų nuo kraujospūdžio ir cukraligės. Kraujo spaudimas normalus, cukraus kiekis kraujyje normos ribose. Rita , Arūnai, AČIŪ Jums labai – dar vienas žmogus šiame pasaulyje tapo sveikesnis.
Esu labai laiminga!
Pradedu naują sveiką gyvenimą! Žengiu pirmyn!
Linkiu didelės SĖKMĖS akademijai „Pirmasis šaukštas“!

Rita Šilenskienė
2016-06-24

Romute, dėkojame už ” išpažintį”, nes ne visi ryžtasi keisti kas įprasta, o daug kas pradeda ir numeta, nes nugali ” priklausomybės dėsniai”. Pakeisti savo blogus įpročius teisingais ir nesijausti varžomais kažkokių saitų atrodo neįmanoma. Bet kas tai padaro, nueina iki galo ir pajaučia rezultatus, daugiau nebenori grįžti prie seno. Būkite sveika ir laiminga! Kartais stebiuosi, kodėl konsultuojantys gydytojai nepasako kaip maitintis diabetu ar kraujospūdžiu sergantiems žmonėms, o kiša vaistus! Nors stebėtis neteikėtų- juk taip parasčiau ir naudingiau… Ačiū už gerus žodžius:)

Lilija Krivičienė
2016-05-17

Dvi gegužės savaitgalio dienos, praleistos sodyboje Vila “RA”. buvo nuostabios: jauki aplinka, saulėtos dienos, ramybė, nuoširdus bendravimas. Per šias dvi dienas gavau daug informacijos, atsakančios į esminius klausimus “kodėl” ir “kaip”. Pagaliau galutinai pakeičiau mitybos įpročius, nes dabar jau moku ruošti maistą, nenaudodama gliuteno turinčių produktų. Maksimaliai apribojau cukraus vartojimą. Rezultatas akivaizdus: jau po keleto dienų nuslūgo skausmai sanariuose. Jau dešimt dienų nevartoju vaistų nuo sąnarių uždegimo, kuriuos gėriau pusantrų metų (kasdieną po kelias tabletes!). Ačiū smile jaustukas

Vilma Lučiūnaitė
2016-05-11

Didelis ačiū Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį. Jis buvo naudingas, informativus ir su skaniu bei sveiku maistu. Sodyba įsikūrusi labai gražioje vietoje tai savaitgalis buvo kaip mini atostogos tik gaila, kad taip greit prabėgo. Kas domisi sveika gyvensena siūlau išbandyti.

Rita Šilenskienė
2016-05-11

Dėkojame! Tęskite įgytas žinias praktikoje ir būkite sveiki! Lauksim sugrįžtant:)

Irena Tarvydienė
2016-05-10

Rita ir Arūnai, labai Jums ačiū už praeitą savaitgalį suteiktas žinias, o svarbiausia, kad įrodėte vienų maisto medžiagų ar derinių kenksmingumą, o kitų naudą. Aš patikėjau, kad galima ne tik sveikai maitintis (kas yra labai aktualu), bet Ritos dėka sužinojau, kaip galima skaniai paruošti maistą ir netgi turėti desertų 🙂 Nepakartojamas buvo pyragas ir dilgėlių tortas ! ir viskas buvo puiku, netgi pramogų turėjom. Nuoširdus Jums AČIŪ ir sėkmės mokymuose !!!

Rita Šilenskienė
2016-05-11

Dėkojame nuoširdžiai! Manau, tai tik pradžia į geresnę savijautą ir neišsenkančios energijos bei sveikatos klodus! Tausokite save.

Natalija
2016-05-09

Noriu padėkoti Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį jų nuostabioje sodyboje! Sodyba – rojaus kampelis, šeimininkai – tarsi geri seni draugai, besidalinantis savo patirtimi bei žiniomis.. Buvo laaabai skanu, įdomu – daug naudingos informacijos neformalioje, draugiškoje, gražioje aplinkoje.
Pirtis su grožio procedūromis.. Deja, laužą pramiegojau, nes po skanaus maisto bei geros pirties buvau nerealiai atsipalaidavusi..
Vienintelis minusas – savaitgalis praskriejo kosminiu greičiu 🙂 Bet, tikimės, bus dar…

Rita Šilenskienė
2016-05-11

Abipusis dėkui! Tikimės ir vėl kada pasimatyti ir nustebinti naujais patiekalais bei relaksacinėmis zonomis:)

Erika Bogucevičiūtė
2016-05-09

Super, ačiū už stovyklą. Siūlau visiems sudalyvauti. Graži aplinka, nuostabūs šeimininkai, draugiški dalyviai, labai skanūs ir sveiki patiekalai, naudingos paskaitos, treniruotės ir poilsis. Pasiplaukiojimas valtele, pirtis, ežeras. Nuoširdūs ir naudingi patarimai, gera nuotaika. Labai turiningas savaitgalis! 🙂

Rita Šilenskienė
2016-05-11

Dėkojame už gerus žodžius. Visada džiaugiamės, kad esame naudingi:)

Kristina
2016-05-05

Sveiki
Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę man įrodinėjant kad aš galiu 🙂 Ačiu 😉
Paskaitos buvo be galo įdomios, o patiekalai skanūs. Atradome daug naujų skonių ir įdomių receptų. Dabar mūsų namuose dažnai bus verdama “Tailandietiška sriuba”, kepami įvairūs omletai, daržovių blyneliai, kepami pyragai iš neįtikėtinų produktų, tokių kaip burokėliai ar dilgėlės.
Dabar mes maitinamės daug sveikiau, jaučiamės geriau ir miegame saldžiau.
Rita, aš Jums pažadu, kad prie senų įpročių nebegrįšime 😉

Rita Šilenskienė
2016-05-11

Ačiū, Kristina. Jums gyvenimas tik prieš akis! Aukite sveiki, būkite patenkinti savimi ir kiekviena diena. Tegul šios pamokos būna startas į ilgą ir pilnavertį gyvenimą!

Gailė
2016-02-22

Iki seminarų galvojau, kad maitinamės sveikai: košės rytais, retai valgom pusfabrikačius, nemėgstu rūkytų mėsų, nevalgom čipsų ir pan. Koks netikėtumas manęs laukė !! Dabar kai ką mityboje pakeičiau visiškai, daugelis pasiūlytų receptų prigijo šeimoje (patiekalai ne tik sveiki, bet ir išties skanūs, o šventiniai – nerealūs), pasikeitė apsipirkimo įpročiai. Labai patiko teorinės seminarų dalys.
Jokių sveikatos gerinimo ar svorio reguliavimo tikslų neturėjau, todėl netikėta “premija ” tapo kraujospūdžio sumažėjimas ( 11seminarų , t.y. apie 4 mėnesiai pakoreguotos mitybos). Daktarų teigimu privalau kasdien gerti vaistus.
Rita , ačiū tau labai. (Ir tau, Arūnai).
Tikiuosi, kad kada nors to mokys mokykloj – kaip visaverčiu žmogumi sulaukti senatvės, neužkraunant savęs slaugymo vaikams ar valstybei

Rita Šilenskienė
2016-02-24

Ačiū už gerus žodžius. Dirbame nuoširdžiai ir kuo tikim, ką taikome savo artimiausiems, tą rekomenduojam ir kitiems:)

Violeta Grigaitienė
2016-02-10

Labai noriu padėkoti Ritai už vakarykštį maisto gaminimo seminarą,atsiprašau, ne tik už vakarykštį, bet už visus mano lankytus seminarus. Patiekalai buvo puikūs.Svarbiausia yra tai, kad Rita nenaudoja jokių mandrų, brangių produktų, o gamina iš paprastų produktų, kurių galima įsigyti bet kokioje parduotuvėje. Pavyzdžiui: pasirodo galima išsikepti sveiką, subalansuotą ir kartu šventiškai, atrodantį omletą iš daržovių ir kaiušinių ir labai, labai skanų ir sveiką. Tai čia tik vienas pavyzdys, o aš jau tokių patiekalų turiu begalę, nes baigiu Ritos seminaro ” Pirmas šaukštas” 12 paskaitų ciklą. Tikrai siūlau visoms ir visiems palankyti Ritos seminarus, ypač tiems , kurie vargsta dėl viršsvorio. Sakau taip todėl, kad lankiau labai daug maisto gaminimo kursų ir tikrai turiu su kuo palyginti. Tad dar kartą ačiū !!!

nijolė
2016-02-08

Laba diena, aš jau baiginėju seminarų ciklą. Noriu visiems patarti tai padaryti. Kodėl? o gi todėl kad tie keli mėnesiai iš esmės pakeitė mano supratimą apie mitybą ir jos įtaką sveikatai. Seminarai suformavo ir kitus maitinimosi įgūdžius, ko pasiekoje Iš esmės pasikeitė savijauta. Atsirado žymiai daugiau energijos, noras veikti. Pabandykite, tikrai nesigailėsite. o ir finansine prasme maitinantis “teisingai” kažkokio didelio skirtumo nepajaučiau.
Ačiū Ritai už nuoširdumą ir rūpestį visiems dalyviams ir norą pakeisti mūsų netikusius įpročius.

Violeta Grigaitienė
2015-12-26

Labai Jums ačiū už nuostabų seminarą. Tikrai viskas buvo labai, labai skanu. Dar kartą ačiū.
Desertas NUOSTABUS!!! Dabar esu rami , turiu saldumyną prie kavos

Jurga Ju
2015-12-19

Buvo tikrai naujoviška, bet išlaikant lietuviškų tradicijų dvasią. Labai Ačiū

Sigita Zitkiene
2015-11-26

Kopūstiniai keksiukai netikėti, turtingi skoniu ir labai skanūs. Pritaikomi šimtui progų

Palikite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *