Kviečiu palikti savo atsiliepimus apie mūsų kulinarinę kelionę į sveikesnį rytojų!

 1. Sesės Roma ir Rasa komentuoja:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 2. Sesės Roma ir Rasa komentuoja:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Graži aplinka, aktyvi mankšta, sveikas maistas ir subalansuotos mitybos pamokos. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 3. Sesės Romualda ir Rasa komentuoja:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Graži aplinka, aktyvi mankšta, sveiko maisto ruošimas ir subalansuotos mitybos pamokos. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 4. Vida komentuoja:

  Sveiki, noriu vel ir vel pasidziaugti, kad siais dviem nuostabiais zmobemis kaip Rita ur Arunas, zaviuosi tokiais zmonemis , kurie myli tai ka daro, turi kantrybes ir padeda zmobems ne tik suprasti kas yra sveika ir subalansuota mityba, bet ir padeda susitvarkyti su savo vidiniais demonais. Po sios savaitgalines stovyklos supratau, kad nuekada neverta nuleisti ranku, nereikia pataikauti savo netikriems troskimams, o susirasti savu tikslu, dziaugtis gyvenimu ir gyventi cia ir dabar, o kaip mes tai igyvendinsim priklausys tik nuo musu. Dar karta dekui Ritai uz jos jumora ir paprastuma na ir zinoma visai kompanijai su kuria praleidau puiku savaitgali sitame nuostabiame rojaus kampelyja. Su meile Vida Kaunas

 5. Kornelija komentuoja:

  Puikus savaitgalis su Rita, savaitgalio stovykloje. Jos žinios ir turima informacija yra neįkainojamos! Nuostabi išpuoselėta sodyba… Grynas oras… Ačiū už žinias, dėmesį ir gražius palinkėjimus.

 6. Daiva komentuoja:

  AČIŪ gerb. Ritai ir Arūnui!
  Ačiū labai už naudingą informaciją, už smagų laiką, už skanų ir sveiką maistą, už nuoširdų norą padėti mums sveikiau gyventi, už jaukią aplinką!
  Rekomenduoju visiems 100 proc.!

 7. Birutė komentuoja:

  Ačiū Ritai ir Arūnui už fantastiškai praleistą laiką, įgytas žinias, skanaus ir sveiko maisto pamokas. Nuostabi gamta, nuoširdžiausi šeimininkai, jau vėl norisi čia sugrįžti. Sėkmės Jums! Birutė ir Milds

 8. Birutė ir Milda komentuoja:

  Ačiū Ritai ir Arūnui už fantastiškai praleistą laiką, už žinias, skanų maistą ir jų receptus, tikrai tikime, kad pas jus sugrįšime, kur tokia graži gamta ir tokie nuoširdūs šeimininkai.

 9. Aldona komentuoja:

  Ačiū Rita už tūriningą kulinarinį savaitgalį, kuris neabejoju pradės mano kelionę į sveikesnį rytojų 🙂
  Ačiū Ritos ir Arūno tandemui už taip išpuoselėtą gamtos kampelį, aukštaitijos perliuką 🙂
  Sėkmės Jums kuo didžiausios !!!

 10. Stasė komentuoja:

  Sveiki, dalyvavau rugpjūčio 21-23 dienomis Ritos organizuotame seminare apie subalansuotą mitybą. Mano įspūdžiai po seminaro: Rita mane įtikino, kad sveikas maistas yra gardus, kad taip maitintis nesudėtinga, kad nėra sudėtingų gamybos procesų ir kad kokį maistą pasirinksiu, tokia ir bus mano sveikata. Pajutau, kad Rita turi labai daug patirties ir sukaupusi daug žinių, o tai paskatino mane iš esmės pakeisti požiūrį į senus mitybos įpročius ir tradicijas.
  Ir toliau domėsiuos Ritos patarimais ir su dėkingumu lauksiu leidinio apie keto mitybą. Sėkmės. Iki pasimatymo.

 11. Bendravardė Rita komentuoja:

  Miela, Rita,
  laikas praleistas kartu buvo puikus: nuostabi gamta, maudynės ežere, susitikimai su įdomiais svečiais, maisto gamyba ir ,žinoma, gauta informacija, kurią reikia gerai apmąstyti, susidėlioti ir prisitaikyti sau. Manau, kad “pirmas kartas” irgi bus nepamirštamas. Ačiū Jums ir Arūnui.

 12. Rasita komentuoja:

  Ačiū, Rita, stovykla labai patiko. Džiaugiuosi, kad ryžausi sudalyvauti ir tikrai rekomenduoju visiems, ypač tiems, kurie nuolat užkandžiauja ir taip žaloja savo sveikatą. Ši kelių dienų Jūsų organizuojama ir vedama stovykla, tai vienas iš geriausių būdų sužinoti apie subanansuotą mitybą ir sveiką bei pilnavertį gyvenimo būdą. Dėkui už seminarus ir maisto gaminimo pamokas!

 13. Asta komentuoja:

  Ačiū už puikų laiką stovykloje “Sveika ir subalansuota mityba”, didžiulį bagažą žinių ir motyvaciją keisti gyvenimo būdą. Puikūs žmonės, labai graži vieta, emocijų ir energijos šaltinis!!! Ačiū

 14. VITALIJA MORKŪNIENĖ komentuoja:

  Seminaras pranoko mano lūkesčius. Nesitikėjau, kad per dvi dienas gausiu tiek daug įvairios informacijos, susijusios su mityba, sveika gyvensena, maisto gaminimu. Labai ačiū Ritai, už tai kuo Ji dalijasi ir gerai praleistą savaitgalį.

 15. Greta komentuoja:

  Dalyvavome Pirmo šaukšto stovykloje ir likome labai patenkintos. Kelios dienos subalansuotos mitybos pakeitė savijautą, atsirado daugiau energijos bei sotumo jausmas. Rita – puiki motyvatorė, tikras energijos užtaisas, suteikė daug naudingos informacijos paremtos moksliniais tyrimais bei asmenine patirtimi. Esate puikus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti save mylinti moteris spinduliuojanti sveiku moteriškumu. Ačiū Jums už nuoširdžią pagalbą sveikesnio gyvenimo link.

 16. Asta komentuoja:

  Visų pirma tai nuostabūs žmonės ir šilta aplinka. Stovykla “ Subalansuota mityba” paliko labai gerą įspūdį, didžiulį bagažą žinių, motyvaciją pradėti gyventi kitaip. Nuoširdus Ačiū Aplinka ir vieta – tikras gamtos stebuklas, pavyko pailsėti ir palikti įtampą.

 17. Edita komentuoja:

  Šis laikmetis labai stipriai “užgreitinęs” visų gyvenimus. Skubame, bėgame, nespėjame. Stengiamės nudirbti visus darbus, pamatyti šalis, paskaityti straipsnius, susitikti su draugais ir padaryti dar daug visokių gerų dalykų. Tačiau visame tame pamirštame svarbiausią dalyką -save. Greitai pavalgome, greitai vaikams ką nors “pakišame”. Taigi, miela Rita, dėkoju Tau už tas valandas, kuriomis primeni mums, kad reikia “atsisėsti”, pagalvoti apie tai kuo mes save “kūrename”, pagalvoti apie tai, ar tuos mūsų nulėkusius kūnus spėja pasivyti mūsų sielos. Žaviuosi tavo energija, sugebėjimais iš nieko pagaminti gėrybę. Kurti ir puoselėti savo aplinkos grožį. Arūnai, žaviuosi tavo mokėjimu palaikyti ir padėti įgyvendinti Ritai jos užmojus. Linkiu stiprybės ir kantrybės. Esat abu žavūs, kūribingi ir nepaprastai darbštūs.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Širdingai dėkojame už tokius šiltus žodžius. Sveikatos ir ramybės Jums.

 18. JOLITA komentuoja:

  Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi Jūsų pravestais sveikos mitybos praktinių mokymų ciklais netgi dviems grupėms per vieną dieną. Esame be galo dėkingi už žinias, perteikiamas su meile ir pozityvia energija. Meilė ir pozityvumas – yra patys svarbiausi maisto sudėtyje. Jūsų profesionalumas ir atsidavimas tam, ką darote, žavi ir teikia impulsą kitaip pažvelgti į maistą, į save ir savo sveikatą. Mokymų dalyviai, nuoširdžiai tikiu, keis mitybos įpročius sveikesniais, kad skanus, spalvingas, skalsus, įvairus ir subalansuotas maistas iš ties būtų ir vaistas ir geros nuotaikos pagrindas.
  Linkime Jums visokeriopos sėkmės.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Širdingai dėkoju už pasitikėjimą, kad galime Jūsų žmonėms duoti, už galimybę dalintis iš širdies ir už didelį Jūsų visų nuoširdumą, gerumą ir dosnumą.

 19. Reda komentuoja:

  Sveiki😊noriu išreikšti didžiulę padėką Ritai ir Arūnui už jūsų beribį atsidavimą tam ką darote. Ačiū už jūsų nuoširdumą,už tą energiją su kuria darote perversmus žmonėse ir jų sąmonėse. Man labai pasisekė kad per tokį tumpą laiką gavau tiek daug naudingos informacijos 🤩Ačiū dar kartą ir iki pasimatymo 😍

 20. Jolanta komentuoja:

  Kaip stengtumeisi negalvoti apie skaičiukus pase, apie juos po 50-ties kiekvienam primena: kojos, galva, skrandis… Sveikatos ir sveikatinimosi teorijų yra įvairių. Neretai prieštaraujančių viena kitai. Kad kažką pasirinktum, turi patikėti. Žiūrint per LRT į gerb. Ritą, turbūt labiausiai įtikino jos puiki nuotaika ir besiveržianti energija.
  Pabandžiau. Grįžau su dideliu žinių ir potyrių bagažu, energijos užtaisu, lengvesnėmis kojomis. Bandau nurodyta kryptimi eiti toliau. Organizatoriams linkiu begalinės sėkmės! Pakeisti žmonių mąstymą yra sunki užduotis.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Jolanta:). Viskas prasideda galvose, o baigiasi kojose:)… Nepasiduokim ir oo 50-ies. Juk mes viską galime!!!

 21. RITA komentuoja:

  Ačiū, miela Rita už puikų savaitgalį ir už puikias emocijas. Tikrai labai daug sužinojau ir pamačiau kaip galima gaminti paprastai, bet ne prastai. Visiems patarsiu apsilankyti pas jus… Labai esu dėkinga už naujus patyrius… Geros kloties jūsų šeimai…

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, miela bendravarde už palinkėjimus:). Ir jums gėrio ir sveikatos

 22. Regina komentuoja:

  Sveiki! Šiandien trečiadienis, bet vis dar gyvenu savaitgalio nuotaika. Labai jums ačiū, Rita, už patirtas geras emocujas, už jūsų šilumą ir nuoširdumą. Kaip ir sakiau – jausmas toks, kad esam seniai pažįstamos, draugės. Ačiū jums už visas pamokas, visus suorganizuotus malonumus. Įsitikinau, kad sveikas maistas yra skanus, nors anksčiau buvau kitokios nuomonės. Svarbu, ką su kuo derinsi ir kaip pagaminsi.
  Nepaprastai patiko jūsų išpuoselėta aplinka, kas irgi prideda geros nuotaikos. Patiko ir moterų grupė. Vyravo šilta ir draugiška atmosfera.
  Tikiuosi, kad jūsų dėka mano sveikata pasikeis į geresnę pusę. Ačiū . Regina

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   A2i8, mieloji, už gerus žodžius. Tikiu matomės ne paskutinį kartą:)…

 23. Inesa komentuoja:

  Puikus savaitgalis nuostabioje sodyboje prie ežero! Sužinojau daug naujų receptų, sveikatai naudingų produktų, įvairių maisto paruošimo ir patiekimo būdų. Labai turiningas ir įdomus laikas, praleistas Rojaus kampelyje:)
  Ritos maisto gaminimo seminarai yra tikrai unikalus žinių, improvizacijos, malonaus bendravimo ir geros nuotaikos šaltinis! Labai rekomenduoju visiems! Linkiu didelės sėkmės sveikatinant Lietuvos žmones ir keičiant jų požiūrį į maisto reikšmę gerai savijautai, nuotaikai ir gyvenimo kokybei.

 24. Loreta Mališauskienė komentuoja:

  Savaitgalis -seminaras pranoko visus lūkesčius ! Ačiū Ritai ir Arūnui. Rytinė mankštelė , prabudinanti kūną , ant rasotos žolės basomis. Gausybė žinių ruošiant maistą, gera nuotaika , nuostabi atmosfera. Jaučiausi nuostabiai. Ačiū 🤗 Jeigu pasitaikys proga, tikrai tikrai verta sudalyvauti .

 25. Daina komentuoja:

  Labai smagus savaitgalis-seminaras. Kraitė žinių, skanus maistas, puiki aplinka ir atmosfera.Ačiū

 26. Milda komentuoja:

  Visada galvojau, kad Keto mityba tikrai ne man, kad tai riebi, baltyminė mityba. Ačiū mielai Ritai, kuri paneigė mano įsitikinimus. Ji parodė, su begale įdomia medžiaga su visais paaiškinimais, kad tai labai įvairiapusė, spalvinga, gardi mityba. Kas labiausiai man patinka joje, kad tu jautiesi sotus ir iš 3-4 valgymų per diena liko 2. Tad jei dar abejoji šia mityba, bet labai norisi to užtikrintumo, noro sužinoti ir išmokti maitinti pagal Keto, linkiu praeiti Ritulės vedamus kursus. Ačiū Ritule dar kartelį už viską ir tikiuosi dar susitiksim 😊!!!

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Mildute, už savo pasiektus rezultatus. -5 kg per 3 savaites- tai mano žinių teisingas pritaikymas:).

 27. Kristina komentuoja:

  Kas dar abejojate, ar Jums to reikia, bet norite savo mitybą keisti ir suprasti kas, kada ir su kuo valgoma-tikrai patariu išklausyti 6 savaičių seminarą. Formatas labai patogus net ir labai užimtiems. Konkretumas, gilios žinios , argumentai-tai ką Rita turi ir dalinasi su kitais. Kiekvienas patarimas ar rekomendacija pagrįsta teorija, kodėl taip reikia-o tai turi liekamąją vertę, nekalbant apie receptus…
  Ačiū. Seksiu Jus ir toliau.

 28. Grazina Stasiukyniene komentuoja:

  Štai ir baigėsi studijos “Pirmo šaukšto akademijoje” Ir kažkaip sekančią dieną pasidarė labai liūdna, kad nebegirdėsiu mielos Ritos paskaitų ir jos mielo bei nuoširdaus balso!
  Kuo man buvo patraukli ši akademija: pirmiausia mane sužavėjo sakinys, kad nereikia mėtyti maisto! Priešingai negu kitais atvejais apie tipo teisingą mitybą; pareisite namo ir ištuštinkite šaldytuvą!Tipo, viską išmeskite ir pradėkite nuo nulio!
  Čia viskas buvo kitaio! Ačiū,miela Rita, uz mokymą teisingai pasirinkti!
  Aš asmeniškai nuėjau labai daug kelių savęs pažinimo link. Bet tik čia pajaučiau, kad atradau save!
  Kaip seniai reikėjo tokio lygio mokymų! Tik nesustokite, miela Rita!
  Ir toliau padėkite mums tobulėti ir sveikai gyventi!
  Ir dar: mane labai sužavėjo Jūsų daroma mankšta. Ji yra tobula, manau, kiekvienai iš mūsų!
  Nuoširdus ačiū Jums ir iki naujų susitikimų!

  • Onutė komentuoja:

   Ačiū miela Rita už žinias, kurias suteikėte. Keturių savaičių programa buvo labai naudinga. Jūsų didelis noras padėti žmonėms sveikai maitintis yra didelė dovana. DĖKUI!

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Sėkmės ir jums ieškant sveikatai palankaus maisto

 29. Vilma Murauskienė komentuoja:

  Baigiau lieknėjimo kursą ne todėl, kad norėčiau sulieknėti, o todėl, kad norėjau išgirsti nuosekliai išdėstytą informaciją apie subalansuotą ir sveiką maitinimąsi, išgirsti svarbius akcentus, kaip organizmą aprūpinti reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Poreikis sužinoti šią informaciją atsirado, deja, tik tada kai vienas šeimos narys susirgo. Paaiškėjo, kad netoleruoja glitimo, pieno produktų, kiaušinių ir , suprantama, cukrus- tabu. Vieno šeimos nario bėda – visų bėda. Atrodė beveik pasaulio pabaiga – nebėra ko valgyti. Ko griebtis? Ką gaminti? Ką pirkti parduotuvėje, jeigu niekas netinka? O kaip pradžiuginti ir palepinti save jeigu negalima nei pyragėlių, nei kitokių “skanumynų” (dabar jau kabutėse, nes žinios apie šių patiekalų sudėti priverčia į juos pažvelgti kitomis akimis)? Jautiesi toks nuskriaustas gyvenimo. Pradėjau nuo Ritos knygų. Jos puikios, receptai – paprasti ir aiškūs ir, ypatingai nuostabu, kad skanūs. Bet pamatyti gyvai kaip Rita gamina, išgirsti jos paskaitas – dar kitokia patirtis. Buvau keliuose realiuose seminaruose Pirmo šaukšto studijoje. Noriu, kad maisto gaminimas būtų ir improvizacija, ne tik aklas sekimas receptu, o tam reikia suprasti kas, kaip ir kodėl, todėl dalyvavau 6 savaičių lieknėjimo kurse on line (iš tikrųjų nepaprastai patogu sutaupyto laiko kelionėms prasme, o informacijos perteikimo kokybė, informatyvumas, įliustravimas skaidrėmis -10 balų). Informacijos labai daug, dar reikės laiko ją įsisavinti, bet atsirado drąsos ir džiaugsmo supratus (ir jau gaminant), kad sveikas maistas yra įvairus, skanus, sotus, džiuginantis akį, kad galima pasilepinti sveikais ir skaniais saldumynais. Aš atradau naujų man daržovių ir kruopų, sužinojau, kad šakninės daržovės gali būti valgomos žalios arba lengvai termiškai apdorotos, o ne pervirtos kol “išvirs”( burokėlių, batatų aš net neragaudavau neapdorotų karščiu)! Atradimas – sveika balta mišrainė su sveiku majonezu! Ir dar daug kitų atradimų buvo ir bus ateityje… Svorio kritimas- “pašalinis” efektas atsisakius cukraus ir glitimo turinčių produktų (mūsų šeima su Ritos receptais jau gerus 6 mėn.) Rita tiesiog “taškosi” savo energija ir noru pasidalinti žiniomis. AČIŪ Jums, Rita.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū nuoširdžiai, miela Vilma!!! Įdomu tai, kad moterys per 6 savaites numetusios realius 8 kg dažnai pamiršta pasidžiaugti savo rezultatais ir paskatinti kitas išmokti gyventi skaniai ir saikingai. O Jūs,net neturėdama tikslo sulieknėti, nepagailėjote tiek gražių žodžių po 6 savaičių programos. Didelės sėkmės visai Jūsų šeimai. Ir iki kitų susitikimų

 30. Sigita komentuoja:

  Baigiasi rytoj on line subalansuotos mitybos programa su Rita.
  Viduje ramybe, ka rodo veidrodis nebe taip jau ir svarbu. Svarbiausia atsirades lengvumas galvoje, nes gavau tiek daug info, kurios net nesitikejau. Atsakiau sau i visus klausimus, kurie mane kamavo daug metu- kodel butent tam tikrose vietose kaupiasi riebalai, supratau kodel nekrito svoris, nes valgiau visiskai netinkamus maisto derinius. Pradejau su kiekvienu valgymu valgyti darzoves ir alkio priepuoliai kazkur tai pradingo, darzoves po 2 savaiciu pasidare be galo saldzios. Pats didziausias stebuklas , kad per visas 6 savaites nesuvalgiau nei karto jokio pyrago is parduotuves, torto ar ledu. O svarbiausia net nenorejau. Ritos sudarytas meniu parode kaip teisingai reikia maitintis ir kaip tai lengva. Ismokau planuoti mityba i prieki ir apsipirkti parduotuveje. Viskas apsiverte aukstyn kojomis- dabar mesos skyrius is pirmos vietos stovi pacioje paskutineje vietoje o karaliauja spalvotu darzoviu skyrius.
  Supratau, kad esu visiskai uzsirugstinusi, hormonu sistema visiskai issiderinusi, bet visiskai del to neliudziu nes Ritos deka suzinojau, kad visa tai galima sutvarkyti. Tad dabar mano uzduotis- gerai issimiegoti, subalansuotai maitintis ir visiems sypsotis. To linkiu Jums visiems. ACIU MIELA RITA.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Sigute, už nuotaiką, klausimus ir jūsų tiksliai vykdomus namų darbus. Linkiu ir toliau su vyru, palaikant vienas kitą, žingsniuoti tolyn nuo senų įpročių ir visų dietų:). Būkite sveiki ir laimingi

 31. birutecerk komentuoja:

  Sveiki,
  Labai dziaugiuosi, Rita, kad susipazinau su Jumis.
  Is Jusu paskaitu suzinojau labai daug naujo.
  Labai skanus jusu patiekalai… Anksciau as valgiau labai mazai darzoviu, ypac ziema…o dabar viskas pasikeite 👌 kai kuriu darzoviu visai nenaudojau savo racione.Niekada neskaiciau etikeciu ant produktu, tik pasiziuredavau galiojimo laika.
  Svoria per 6savaites nukrito- 6 kg. Pradejau daryti manksta. Nuotaika puiki,energijos daug… Dar nezinau ar “nutruksiu” ar ne., bet stengsiuos laikytis sveikos mitybos principu 😊
  Dekoju Jums uz patarimus ir palaikyma ⚘

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, už labai šiltas ir kartu 6 savaites praleistas akimirkas. Būkite sveika ir eikite toliau į jaunystę:)

 32. Regina komentuoja:

  Laba diena, štai ir baigiasi šešios savaitės įdomaus, o kartu ir atsakingo mokymosi keisti savo gyvenimą, ko pasekoje kardinaliai keičiasi ir savijauta, laikotarpis. Ačiū Ritai už tai, kad sugeba paprastai, žaismingai pateikti sudėtingus mūsų organizme vykstančius procesus, atkreipti dėmesį į tai, ką mes dedame ant stalo, ką gi iš tiesų valgome. Visiškai per tą laikotarpį pasikeitė skonio receptoriai, be ,,kančių” atsisakiau saldumynų, ką laikiau sunkiai įgyvendinamu dalyku. O ir maisto įvairovė kokia, kokios gražios mano pačios pagamintų patiekalų foto, ko tikrai jau nesitikėjau. Kai pasakėte, kad reikės siųsti patiekalų nuotraukas, pagalvojau, kad bus sunku, tačiau tai tikrai drausmina ir labai smagu, ypač peržiūrint kiek čia visko daug pagaminau…. O ir svarstyklės gražiau (man priimtiniau) skaičiukus rodo. Tad ačiū, Rita, už kantrybę, žinias, pamokymus ir patarimus, už visą kartu, nors ir elektroninėje erdvėje praleistą laiką. Sėkmės Jums, o aišku ir sau, kad panaudoti žinias teisingai, kad ,,veidrodėlis” rodytų gražų, širdžiai mielą vaizdelį …..

 33. Dalia komentuoja:

  On-line kursai.
  Gyvenu intensyvų gyvenimą, ieškojau – lengvo ir greito būdo pakeisti mitybos įpročius, išmokti lengvų ir greitų maisto gaminimo receptų, valgyti – sveikai, skaniai, sočiai ir kad lėkštės vaizdas džiugintų akį. Rekomenduoju on-line kursus, tai neįkainuojama patirtis ir inveticija į save. Pastangų šiek tiek įdėti reikės, bet rezultatas – stulbinantis. Išdrįsk – pradėti !

 34. Violeta komentuoja:

  Laba diena.
  Skaitau labai daug gražių atsiliepimų prie kurių prisidedu ir aš. Šešių savaičių mokymai buvo labai naudingi, pakeičiau požiūrį į mitybą. Pagal jūsų rekomendacijas, išmokau kitaip maitintis. Susitvarkė mano skrandis, nebekyla rūgštingumas, nenaudoju jokių rūgštį mažinančių medikamentų. Išmokau valgyti daug daržovių kurių tiek nevalgydavau, nes maniau, kad jos man nevirškina, negalėjau valgyti česnako dabar galiu. Jaučiuosi daug sveikesnė ir turiu daugiau energijos. Labai esu dėkinga dukrai kuri rekomendavo man sudalyvauti jūsų programoje. Pradėjusi net neįsivaizdavau, kad viskas gali taip kardinaliai pasikeisti. Miela Rita labai esu jums dėkinga už jūsų rūpestį, konsultacijas, linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės. Labai rekomenduočiau visiems sudalyvauti šioje programoje ir pabandyti pakeisti požiūrį į mūsų mitybą.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, miela Violeta:). Jūs mane įkvepiate toliau tobulintis ir kurti JUMS. O visoms grupės dalyvėms linkiu kuo daugiau savo aplinkos žmonių įtraukti į sveikos gyvensenos ir gyvenimo be dietų “pinkles”:)…

 35. BIRUTĖ komentuoja:

  Labas vakaras Rita, norėjau padėkoti už suteiktas žinias apie maisto produktus, bei jų gamybą.Man tai labai didelis pasiekimas, kadangi maisto gamyba tai nėra mano sritis ir aš labai nemėgstu jo gaminti.Pasirodo viską galima pakeisti ir po šių kursų aš atradau savyje didžiulį norą gaminti, bandyti dar ir dar ir džiuginti savo skrandį sveikais produktais ir visada jaustis sočiai.Be maisto gamybos džiaugiuosi ir numestais keliais kilogramais.Stengsiuos ir toliau sveikai maitintis ir labai lauksiu sekančių susitikimų ar online kursuose, ar savaitgalis sodyboje.Visur gera mokytis iš jūsų ir pasikrauti savo žinių bagažą.Ačiū Jums labai už kartu praleistą laiką, malonų bendravimą ir žinias.Iki sekančių susitikimų.

 36. Nijolė komentuoja:

  Ką tik pasibaigė 6 savaičių On line pokyčių programa. Atsiliepimai tik patys gražiausi ir šilčiausi. Visų pirma tai yra dėmesys kiekvienai, jaučiamas didžiulis rūpestis , į užduodamus klausimus atrašoma visada ir greitai. O svarbiausia, Rita yra puiki sveikos mitybos specialistė, sukaupusi didžiulę patirtį, kuria dalinasi su kiekviena iš mūsų, jei tik panorėsime. Viso mokymo metu džiaugiausi atrastais naujais maisto deriniais, o svarbiausia, kad gaminimas yra nesudėtingas ir greitai paruošiamas. Per visas 6 savaites šitaip maitinantis nesuvalgiau nei vieno saldainio, ar šokolado gabalėlio, nes saldumynų visai nesinorėjo. Džiugina ir numesti keli kilogramai. O labiausiai tai džiugina gera savijauta. Supratau, kad kaip maitiniesi, taip ir jautiesi.

 37. Jolanta komentuoja:

  Gera žinot, kad esat. Jog rūpim jums. Kad vakare išgirsim žodį “puiku”, “super” arba parašysit kokį nors patarimą. Nepamenu, kada taip lengvai ir gerai jaučiausi. Numečiau 6kg, o atrodo didžiulį pilną maišą nuo savęs. Kiekviena diena šviesesnė, su geresnėmis emocijomis ir potyriais. Esu neapsakomai jums dėkinga už visas žinias, patirtį ir informaciją. Už palaikymą. Toliau viskas priklausys nuo manęs pačios. Kaip laikysiuos patarimų ir ar tai taps mano gyvenimo būdu. Jau susidomėjo kelios draugės, kai papasakojau apie savo pasiekimus. Dabar žinau, kad ir po 50 metų gali blizgėti akys. Supratau, kad tiktai būdama sveika galėsiu realizuoti save. AČIŪ!

 38. Daumantė komentuoja:

  Rita, ką rašysiu nėra pliusų- minusų skaičiavimas, tiesiog išsakysiu savo mintis ne ataskaitai, o draugei.
  Nerašau, ką man davė, išmokė jūsų kursai – tą mažiau ar daugiau duoda visi, tik priklauso nuo savęs, kaip tuos mokymus priimi ir vykdai.
  Man labai labai patiko rūpestis ir nuoširdumas , manau tai yra ir turi būti jūsų viso mokymo pagrindas.
  Jūsų didžiausi pliusai:
  1.pradedate rūpintis 1 savaite prieš kursų pradžią ir rūpinatės jiems pasibaigus
  2.sekmadienio 15 min pokalbiai,
  3.klausimai – atsakymai bet kada,
  4.nuoširdumas, kurio nesuvaidinsi.

  Visų kursų metu nei sekundei nepasijaučiau “komerciškai”, kai sumoki ir lauki , na ką dar man pasiūlys, kad būtų pateisinti pinigai? Čia pats didžiausias jūsų pliusas, nes jauti , kad rūpi ir kad tau TIKRAI nori padėti.
  Neieškokite , Rita, minusų, mes jau tokie, kad minusus randame ten, kur jų net nėra ir dar baisiausia, jaučiame didelį pasitenkinimą jų ieškoti.

  Linkiu jums sėmės , mums tikrai jūsų reikia. Pagalvokite apie mokymų pratęsimą, nes byzūnėlio vis dar reikia. Gal tai jau nebūtų antradienio 1,5 val. mokymai, gal būtų trečiadienio 15-20 min, bet mes siųstumėme valgio nuotraukas, sulauktume komentarų, o gal važiuotume mokytis ir “dirbti” į Molėtus (2-3 klasę).

  Ačiū už ištvermę, ryžtą, nuoširdumą ir MEILĘ kiekvienam !!!!!!!
  Labai labai nenoriu šiandien baigti mokymų !!!!!

 39. Nijolė komentuoja:

  Tik pačios nuostabiausios emocijos, tik patys gražiausi jausmai ir šilti prisiminimai po šio savaitgalio praleisto RA viloje pas nuostabius šeimininkus Ritą ir Arūną. Atrodo parvažiavai iš kažkur į jaukius šiltus namus, kur esi laukiamas ir mylimas. Nuoširdus ačiū jiems. Tai žmonės, kurie duoda ranką, renkantis eiti pokyčių keliu, dalinasi savo patirtimi, žiniomis, moko, pataria, priima tokius kokie esame. Geras ir lengvas jausmas buvo pajutus artumą su pirmą kartą sutiktais žmonėmis. Užteko ir romantikos prie žvakių, ir klegesio, juoko ir visko visko, nekalbant apie nuostabius patiekalus, atrastus derinius ir skonius, nepatirtus pojūčius , naujas ir primintas žinias, tiesas. Lieka tik žavėtis ir sekti tokiais žmonėmis.O kad pajusti tai ką skaitote atsiliepimuose ir neduok dieve pagalvoti, kad gal čia tik ditirambai, patariu visiems 1000 procentų pabūti su Rita ir Arūnu RA viloje, ar kartu keliaujant ar bet kur kitur juos sutikti savo gyvenimo kelyje. Pasaulis jau toks, kad karūnos paveldimos tik pasakose. Realybėje jos užsitarnaujamos tiek prieš save, tiek prieš aplink esančius žmones. Laimingi tie, kurie tai suvokia anksčiau. manau, kad Rita ir Arūnas tikrai jau yra karūnuoti. Kuo didžiausios sėkmės jiems ir didelis didelis AČIŪ. Ir dar… viską vakar gražią saulėtą pavasario popietę apvainikavo skrendančios gulbės. Juk tai kažkokia mistika…ir viskas tikrai ne veltui…

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   dėkojame nuoširdžiai ir lauksime jau kaip draugų antroje klasėje:)

  • Nijolė komentuoja:

   Dar vis nenurimsta emocijos ir norisi, kad kuo ilgiau jos nepradingtų pilkoje kasdienybėje, tai dar vieną komentarą įmetu.
   Kadangi Rita ir Arūnas dar ir romantikai, tai kažkaip norisi persiųsti jiems ir tokius kažkur mano rastus žodžius, kurie manau labai tinka, nes jie tikrai yra tie spalvoti lašeliai, o mes gal maži lašeliai didelio lašo dalis…
   ” Mes esame kaip vandens lašai. Kartais skaidrūs, kartais purvini, kartais spalvoti, jeigu kas nors įlašina dažų.
   Kai kurie mūsų užtykšta ant lango, nubėga juo ir pasiekę žemę – pradingsta. Susigeria. Kiti – įkrenta į jūras, vandenynus ir amžinai juose gyvena, kurdami vis naujas istorijas, vis patirdami naujus išgyvenimus, priimdami Galybę ir visa, kas jam skiriama.
   Kai kurie lašai lėtai ir nuobodžiai slenka stiklu, nenukrypdami į šoną. Velkasi. Kartais sustoja, nebejuda. Po kiek laiko vėl milimetrą pakruta. Ir taip iki pabaigos. Kiti savo kelią brėžia staigiai, chaotiškai, keisdami kryptį, kurdami įdomias formas.
   Bet kartais nutinka ir taip, kad būdamas mažu ir nykiu lašeliu, tampi kažko didesnio dalis. Į Tave kaip meteoritas įpuola kitas ir pakeičia Tavo judėjimo kryptį bei svorį. Ir Jūs toliau judate kartu. Taip, kaip norisi abiems. Galbūt taip, kaip tuo metu reikia. Kartais tiesiai, kartais į šoną. Kartais lėtai, sustojant. O kartais neriant be baimės žemyn.
   O jeigu dar tas kitas vandens lašas spalvotas? O jei Jie abu vienas kitą pastumdami pasiekia vandenynus?”
   Sėkmės visur visada ir visame kame Ritai ir Arūnui ir visiems jų komandos nariams ir lydintiems gyvenimo kelyje! Tikimės susitikti antroje klasėje:):)

 40. Daumantė komentuoja:

  Grįžau po pasakiško savaitgalio namo, papasakojau šeimai ir sėdau rašyti apie nuostabiai praleistą savaitgalį sodyboje pas puikius, svetingus, draugiškus žmones – Ritą ir Arūną. Jei paklaustų kur buvau, tai pasakyčiau nieko nepagražindama – tūkstančio ir vienos nakties pasakoje, tik man pasisekė labiau- naktys ir dienos buvo dvi !!!
  Ritą atradau po “Stiliaus” laidos sausio mėn. ir supratau, kad ši trapi, bet ryžtinga moteris yra tai, ko man šiandien reikia – kai kamuoja sąnarių, aukšto spaudimo na, žinoma, ir antsvorio problemos. Nieko nelaukdama užsirašiau į 6 savaičių kursus, kurių metu išmokau ir dar vis mokausi sveikai gyventi. Tačiau nuo jaunystės man ” nesiseka draugauti” su maisto gaminimu. Kai atsirado laisva vieta paskutinėje vasario mėn. savaitgalio stovykloje, labai apsidžiaugiau, nes, pamaniau, pildosi mano visos svajonės.
  Savaitgalis buvo PA-SA-KIŠ-KAS !!! Tiesiog viskas sekėsi nuo pradžių- pasnigo, suvažiavo puikūs, humoro jausmą turintys bendraminčiai, apie šeimininkų žinių pasidalijimą, paskaitas, maisto ruošimą bei mankštas, galėčiau kalbėti nesustodama, tačiau apibūdinti užtektų dviejų žodžių – tai buvo labai NUOŠIRDU ir TIKRA.
  Labai noriu padėkoti savo nuostabioms kambariokėms : vilnietėms Saulei ir Aušrai, su kuriomis praleidau visą laisvą laiką. Ačiū, merginos, jūs nuostabios.
  Jei norite pradėti sveikai gyventi šiandien, atraskite laisvą minutę, parašykite, paklauskite ar paskambinkite šiems nuostabiems žmonėms – jie visada atras laiko, atrašys, patars. Bet geriausia, jei galite sau leisti – atvažiuokite pas šeimininkus į savaitgalio sveikatingumo paskaitas bei sveiko maisto ruošimo pamokas ir jūs tikrai atrasite, ne naują, bet primirštą sveikos gyvensenos pasaulį.

  Ačiū, Rita ir Arūnai, norėčiau dar kartą pabūti su Jumis kitoje pasakoje.

  Daumantė

  • Rima komentuoja:

   Labai dziaugiuosi, kad apsisprendziau sudalyvauti online keturiu savaiciu kursuose, visa savo gyvenima laikiausi ivairiu dietu, padedavo bet po kurio laiko vel viskas sugrizdavo atgal, nesu su dideliu antsvoriu bet visada sunkumas, rodos valgau tiek mazai, kartais netgi permazai bet savijauta vis ta pati, sunkumas, energijos trukumas, rodos ryte islipu is lovos ir jau jauciuosi pavargus, ieskojau problemu ir pas gydytojus ir niekas neranda jokiu ligos pozymiu, viskas gerai. Sportas, judejimas mano kasdienybe, bet niekas nesuteike tiek energijos kiek subalansuota ir sveika mityba. Esu begalo dekinga Jums Rita uz idomias paskaitas, puikius ir labai skanius receptus, galiu valgyti daug daugiau nei pries tai ir puikiai jaustis, skraidau kaip ant sparnu, valgau daug, skaniai ir liekneju. Rekomenduoju visiem susipazinti su Rita ir pabendrauti, uzvedanti ir ikvepianti, nuostabi moteris. Si mityba toliau visada bus mano gyvenime. Aciu Jums Rita, kad esate…😊

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Smagu, Rimute, girdėti, kad tiek nedaug pakeitimų, o išauga sparnai. Sėkmės ir toliau.

 41. Jolanta komentuoja:

  Realybė pranoko lūkesčius. Nepaprastai svetingi, dosnūs ir turtingi žiniomis žmonės. Jauki atmosfera. Bendra maisto gamyba, pasidalijimai, vakarienės prie žvakių, skambant romantiškai muzikai. Skanus ir sveikas maistas. Ypatingai lengva savijauta pavalgius. Ekskursija po Inturkės gyvenvietę. Pirtelė su kvapnia arbata ir bambukinių lazdelių masažu. Galėčiau dar vardinti ir vardinti įspūdžius. Bet – nuvažiuokit. Tikrai nesigailėsit. Šeimininkai čia atiduoda visą širdį.

  • daivapaliuke komentuoja:

   Sveikatingumo stovykla pas Ritą ir Arūną.Žodžiais sunku nupasakoti.Per dvi su puse dienos gavome nepaprastai daug informacijos ir žinių.Arūno paskaita apie vieną ,rodos,nekaltą kviečio grūdą.O kie daug žalos ir problemų sukelia mūdų organizme.O Ritos nuostabūs receptai ,bendra jų gamyba, po to valgymas,aptarimas.Betarpiškas ir nuoširdus jų noras kuo daugiau mums perteikti reikalingos ir svarbios informacijos. Mokė mus kaip gyventi lengviau ir iš paprastų produktų pasigaminti nepaprastus patiekalus.Tortas, duona,bandelės , įvairūs desertai,pietūs,pusryčiai ir dar daug patiekalų,kurių įvairovė tiesiog stulbina.O dar po viso to reikia savo galvoje sudėlioti į teisingas vietas ir visą informaciją priimti. O kokia graži sodyba,aplinka .Nuvažiavau kaip į namus.Labai daug geros emocijos išsivežiau ir žinių.Didelis ačiū šeimininkams. Rekomenduoju ir tau juos aplankyti.

 42. Jolanta komentuoja:

  Realybė pranoko lūkesčius. Nepaprastai svetingi, dosnūs ir turtingi žiniomis žmonės, jauki atmosfera. Bendra maisto gamyba, pasidalijimai, vakarienės prie žvakių, skambant romantiškai muzikai. Skanus ir sveikas maistas, ir ypatingai lengva savijauta pavalgius. Ekskursija po Inturkės gyvenvietę. Pirtelė vakare su kvapnia arbata ir bambukinių lazdelių masažu. Galėčiau dar vardinti ir vardinti įspūdžius. Bet -nuvažiuokit. Tikrai nesigailėsit. Šeimininkai čia atiduoda visą širdį.

 43. Ingrida komentuoja:

  Sveiki, mielieji. Vis dar neapleidžia nuostabios emocijos, po nerealaus savaitgalio Molėtuose, su nepakartojamo gėrio žmonėmis. Noriu, savo vidine emocija, pasidalyti su jumis, pirmo šaukšto skaitytojai🤗.
  Sausio savaitgalį, Ritelė ir Arūnas, padėjo atrasti vidinę ramybę, sudėlioti, į smegenų vingius😊, informaciją, kuri reikalinga kiekvienam žmogui, tik labai mažai, iš kur jos galima pasemti. Tą savaitgalį mes jos gavome su kaupu, nes susibūrėme pas ateities Mokytojus, kurie tikrai verti didžiosios raidės😍👌. Mūsų grupėje visi likom švelniai apsvaigę, nuo informacijos, mankštos, maisto ruošimo, o ypač, nuo žmogiškos šilumos, kuria spinduliuoja Ritelė ir Arūnas😻.Didelis jiems Ačiū 😘🥰😍
  Visiems skaitantiems ir dar neapsisprendusiems noriu pasakyti, nuvažiuokie, prisilieskite, išgirskite ir suprasite, kad mūsų ir mūsų ateitiems kartom įmanoma gyventi sveikiems ir laimingiems, kai žemėje vaikšto tokie, Dievo dovanomis ir mokslo informacija, apdovanoti žmonės.
  Mes, su dukryte, būsime dėkingos😍🥰😘🤗
  Ritele ir Arūnai, tegul visada jus supa Meilė, Gėris ir Visata. Būkite laimingi🤗😘

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū už šilumą ir gerą emociją, kurią skleidėte tada ir dabar:) Iki kitų susitikimų.
   Sėkmės teisingame kelyje

 44. Aušra komentuoja:

  Praėjo savaitė po stovyklos, mintys ir emocijos susigulėjo , tačiau išaugo sparnai, galiu pasakyti , kad ši Jūsų stovykla tai kaip šviežio vėjo gūsis mūsų galvose ir virtuvėse , nei minutės nepasigailėjau, kad buvau pas Jus ir su Jumis, nes dabar kiekviena diena tai ieškojimų ir atradimų diena, gero ir skanaus maisto, gerų emocijų, geros savijautos diena. Keto duona, lęšių makaronai, bulvių ir salierų sriuba, kakavos sviesto šokoladas su džiovintais vaisiais ir riešutais, pica kurios padas iš kopūstų, morkų ir svogūnų, bolivinių balandų košė ir t.t. kas išbandyta tik per savaitę, o kiek dar neišbandyta. Maistas gal ir ne svarbiausias dalykas gyvenime, tačiau sveikas, kokybiškas, naudingas ir dar skanus maistas, kokį propaguojate Jūs tai mūsų geros sveikatos ir kokybiško gyvenimo dalis . Rita ir Arūnai, didelis ačiū Jums už tai ką darote, nes Jūs keičiate žmonių mąstymą ir gyvenimą.

 45. Laima komentuoja:

  Miela Rita,
  Didžiausias dėkui už pastangas padaryti žmones laimingesnius. Galiu drąsiai pasakyti kad mitybos programa tik per vieną mėnesį pakoregavo mano gyvenimo kryptį sveikesniu keliu visam laikui. Žinoma tai priklauso nuo mano noro ir valios pastangų. Tik per vieną mėnesį buvo gražu žiūrėti į save veidrodyje (numečiau keturis kilogramus),atsisakiau cukraus ir baltų miltų ir visko pasiekiau su Jūsų pagalba lengvai,paprastai ir labai skaniai. Atradau naujų skonių, ko anksčiau nevalgiau tas pasirodė labai skanu. Galybė naujų nesudėtingų receptų pagilino mano žinias kaip sveikiau maitinti savo šeimą. Atradau kad galima valgyti mažiau mėsos nes yra kuo ją pakeisti. Žodžiu,man šie kursai tai investicija į ateitį – savo ir mano šeimos. Tai labai lengvas būdas tapti sveikesniu, geresniu ir perduoti šias vertybes savo vaikams. Ačiū Jums už tai.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Laimute. Sėkmės augti visai jūsų šeimai maitinantis sočiai, skaniai ir sveikai!!!

 46. Elena komentuoja:

  Turbūt pastebėjote, kad vieni žmonės skundžiasi, jog nieko nespėja, tai priklauso nuo žmogaus prioritetų susidėliojimo… O tie, kurie padaro daug, sugeba rutininių darbų kiekį sumažinti iki minimumo, pagrindinį dėmesį skirdami dalykams, kurie jiems svarbiausi. Kitaip tariant, jei jūs žinosite, kas šiame gyvenimo etape jums aktualiausia, tai neplanuotų darbų lengviau atsisakysite. Juk kiekvienas neplanuotas darbas atima jūsų laiką. Aš tai suvokiau tik tuomet kai rimtai nusiteikiau pagerinti savo išvaizdą ir savijautą. Ir aš paskambinau Ritai… Nuo šios akimirkos pasikeitė mano mastymas… Prieš 5 metus, likimo valia, atsidūrėme Egejaus jūros saloje, tada net nesuvokiau, kad tas gyvenimo būdas, kuri turėjome priimti , nes kitos galimybės neturėjome, buvo pirmas skambutis keisti mitybos įpročius. Daržovės, vaisiai, žuvis, mėsa ir riešutai sudaro Viduržemio jūros dietos pagrindą. Bet tada apie tai net nepagalvojau, nes dėl tam tikru aplinkybių kitaip maitintis neturėjome galimybės. Per 10 atostogų dienų numečiau 7 kg. Buvau labai laiminga. Bet grįžau prie įgimtų įpročių ir per labai trumpą laiką gražinau savo kūnui tuos numestus kilogramus su kompensacija. Tikriausia kiekvienam ateina tas stebuklingas momentas, kada tu supranti, kad be pagalbos pakeisti savo įpročiu negali. Rita tai mano gelbėjimo ratas. Aš užsirašiau į mėnesio lieknėjimo kursą. Jos dėka supratau kuo nori mano organizmas, per tą laiką numečiau 12 kg. Mano svoris ne auga, pamažu jis krenta. Bet svarbiausia, aš išmokau suprasti savo organizmo norus, išmokau gaminti tuos patiekalus, kurie yra ir skanus ir naudingi. Man nereikia save ribuoti, aš žinau kiek ir kuo man reikia.
  Rita, be galo tau dėkinga už tai.

 47. Skaidrė komentuoja:

  Radviliškiečių vardu labai noriu padėkoti Ritai už šiltus, jaukius vakarus, skleidžiant žinias apie sveiką ir skanią mitybą. Kolektyvai, kuriuos aplankėte siunčia didžiausią padėką ir šilčiausius linkėjimus, neblėstančio optimizmo. O nuo visuomenės sveikatos biuro kolektyvo – tikėjimo, kad dar susitiksime.

 48. Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras komentuoja:

  Džiaugiamės, kad lapkritį palydėjome labai prasmingu susitikimu su Rita ir Arūnu, dėkojame už suteiktas žinias, linkime išlikti tokiems energingiems, geranoriškiems ir sakome: iki kitų kartų!

 49. Violeta komentuoja:

  Ritos ir Arūno apsilankymas Biržuose sulaukė didelio susidomėjimo. Gausiai susirinkusiems paklausyti paskaitos „Valgykime paprastai, bet ne prastai“, Rita papasakojo ne tik apie mitybą, bet ir apie sveiką gyvenimo būdą. Sužinojome, kad valgyti skaniai ir sočiai nėra nei sudėtinga, nei brangu ir netgi nebūtina atsisakyti to, prie ko žmogus yra pripratęs. Ritos knygos apie tinkamą mitybą „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukšto“ biržiečių buvo tiesiog išgraibstytos.
  „Aušros“ pagrindinėje mokykloje vykęs užsiėmimas su maisto degustacija nenuvylė nė vieno dalyvio. Pasitelkusi į pagalbą mergaites, Rita per trumpą laiką pagamino net kelis patiekalus. Viskas tiesiog tirpo burnoje! Kas galėjo patikėti, kad sveikas maistas gali būti toks skanus, sotus ir taip greit paruošiamas!
  Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja Ritai ir Arūnui už nuoširdumą, patarimus ir tikisi naujų susitikimų.

 50. Smila komentuoja:

  Prieš kelias dienas grįžau iš Ritos ir Arūno organizuotos kelionės po Kretą. Įspūdžiai ir prisiminimai iš šios saulėtos, svetingos salos tiek mane užvaldė, kad būtinai noriu jais pasidalinti su visais, kurie mėgsta aktyvų poilsį, kuriems patinka bendrauti, pažinti, mokytis, kurie ieško naujų patirčių ar svajoja keisti savo gyvenimo būdą. Visos savaitės programa apgalvota iki smulkmenų. Spėjome ir mankštintis, ir maudytis, ir keliauti į alyvuogių aliejaus spaudyklą, vyno gamyklą, ėjome kalnų tarpekliu, ragavome vietos gėrybių – avių ir ožkų sūrių, dieviško jogurto su kalnuose bičių surinktu medumi. Nors seniai domiuosi sveika mityba, tačiau Ritos ir Arūno paskaitos iš naujo įkvėpė dar labiau domėtis ir gilintis, kaip maistas veikia visų mūsų sveikatą, energiją ir emocijas. Be galo smagu buvo susipažinti su vietiniais gyventojais, patirti jų svetingumą ir nuoširdų norą bendrauti, pasakoti apie savo gimtąją salą. Žaviuosi jų darbštumu ir gebėjimu džiaugtis gyvenimu. Kreta užbūrė mane kalnų didybe, šilta Viduržemio jūra ir sveikatą stiprinančiomis gamtos gėrybėmis. Pasiilgsiu jos…

 51. Alvina komentuoja:

  Mielieji Rita, Arūnai, Ačiū už nuostabų ,turiningą savaitgalį jūsų stovykloje.Jūs ne tik puikūs profesionalai sveikos mitybos srityje , bet ir sugebate perduoti sukauptą patirtį paprastai ir nuoširdžiai, tad kiekvienas klausęs jūsų gali patikėti kad viskas įmanoma , tik noro reikia ir tikslo siekimo.Ačiū už žinias apie subalansuotą mitybą,skanius , sveikus ir greitai paruošiamus receptus , asmeninius patarimus , už pasidalintas jūsų daržo gėrybes , pirties malonumus. Rekomenduoju visiems šią stovyklą , siekiantiems sveiko, kūrybingo gyvenimo .Būtinai dar grįšime 🙂

 52. director-9794 komentuoja:

  Rusgėjo 13-15d dalyvavau stovykloje”Noriu ilgalaikių pokyčių”.Labai patiko tiek praktiniai,tiek teoriniai užsiėmimai.Sužavėjo Ritos žinios ir praktiniai mokymai kaip sveikai ruošti maistą.
  Arūno vedamos rytais mankštos visus nuteikė darbingai visai dienai.
  Rekomenduoju visiems kas rūpinasi savo sveikata.
  Edmundas

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, miela šeimyna:). Linkime tvirtos sutarties su savu AŠ!

 53. Giedrė Vaidotienė komentuoja:

  Kiekvieną kartą išaušus trečiadienio rytui suvirpa širdis. Taip širdis virpėjo penkis trečiadienio rytus, nes vakarais Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure sulaukdavom Ritos ir Arūno! Nedrąsiai pradėjus kelionę po neatrastą skonių ir derinių karalystę po truputį sulaukdavome vis daugiau norinčių dalyvauti seminaruose, kol galiausiai buvo sunku visus sutalpinti mūsų įstaigos patalpose. Kiekvienas seminaras vis kitoks – turtingas ne tik žiniomis, bet ir skoniais, produktų deriniais, receptais. Labiausiai visus stebino Ritos gebėjimas iš pačių paprasčiausių ir netikėčiausių produktų pagaminti nuostabiai skanų patiekalą. Gyvenimui prikelti seniai pamirštus ir nenaudojamus produktus, suteikti jiems naują skonį. O kiek daug produktų net nežinojome kaip valgyti, kaip tinkamai paruošti, kad jie būtų skanūs, subalansuoti, sveiki! Po kiekvieno seminaro dar ilgai netildavo diskusijos, sulaukdavome vis geresnių atsiliepimų, tad pasibaigus paskutiniam seminarui žmonės plojo, dėkojo ir nenorėjo niekur eiti. Labai tikimės dar ne kartą susitikti ir pratęsti tik pradėtą pažinimo kelionę!

 54. daina.cerniene komentuoja:

  DAINA Č.

  VILA RA STOVYKLA 2019-06-18

  Netikėta žinia – Molėtų stovykla!
  VILA RA-atradimų sala!
  Viskas man naujiena: receptų gausa
  Ir nepakartojama vadovė Rita.
  Vila RA – karalystė tikra
  O Arūnas-viskam atrama!

  Išvažiuoju linksma,
  Nes viltis amžina,
  Kad gyvenimo kely
  Galėjau pabūti šalia!
  Siunčiama padėka,
  Nes receptų knyga
  Bus nauja man Meka.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Daina, esate nepakartojama!!! Visos susigraudinome, nors eilėraštis labai linksmas:)

  • ausra.mundriene komentuoja:

   Gal kaip tik kam dar trūksta vieno komentaro iki galutinio apsisprendimo. Baigėsi 6 savaičių sveikos mitybos kursai online. Gavau nepaprastai daug įdomios, naudingos ir kas svarbiausia suprantamai ir aiškiai išdėstytos informacijos. Kursų vadovė Rita nuostabus žmogus, atsidavusi savo darbui, turi daugiau žinių negu gali išdėstyti per paskaitų laiką, visada maloniai atsako, pataria, pasidalina patirtimi. Jei norite ir mokytojo ir draugo, nuoširdaus patarėjo, kuriam jūs rūpite, rinkitės Ritą. Tikrai nenusivilsite:)

 55. Daiva komentuoja:

  Pirma pažintis su Rita įvyko 2017-12-11, kuomet Molėtuose vyko pirmosios knygos pristatymas “Pirmas šaukštas”. Pavartydavau knygą ir galvodavau, kad vienai matyt žengti teisingu mitybos keliu nepavyks, reikia palaikymo ir patarimo. Draugių tarpe pamačiau dailėjančias figūras, linksmėjančius jų veidus. Pasiteiravusi supratau – priežastis subalansuota mityba, į kurios kelią veda Rita. 2019 metų žiemos pabaigoje atsidūriau Ritos sodyboje, keturių ketvirtadienių paskaitose apie subalansuotą mitybą. Mane sužavėjo patiekalų paprastumas, skonis, grožis ir jų teikiama nauda. Pasiryžau keturių savaičių lieknėjimo ir sveikatingumo kursams online , kuriuos veda Rita. Pamesti kilogramai tik aisbergo viršūnė, iš gautos naudos, ir tai ne pabaiga. Pasikeitus mitybos įpročiams, aš valgau skaniau, sveikiau, jaučiuosi ne tik kūnu lengvesnė, bet ir mintyse. Supratau, kad žodis “dieta” mano gyvenime neegzistuos. Jei anksčiau maniau, kad vienokio ar kitokio patiekalo valgyti negalima, norint sulieknėti (o draudžiamas vaisius juk skanesnis, ane?), dabar aš TIESIOG suvokiu, kad tų patiekalų aš tiesioj nevalgau. Jie ne man. Ir save pamilau iš naujo. Rita puiki psichologė. REKOMENDUOJU į savo sveikos gyvensenos kelią pasikviesti Ritą ir drąsiai žengti klausant jos patarimų ir rekomendacijų.

 56. Rima komentuoja:

  RIMA 2019 05 31
  Didžiausia padėka Ritai už puikiai organizuotą 4 savaičių on line seminarą. Ritos gebėjimas įtaigiai formuoti sveikesnį supratimą apie mitybą, įsiklausyti į patarimus, davė puikius rezultatus. Sveikata pagerėjo, kūno linijos pagražėjo ir atsirado daugiau energijos. Negaliu atsistebeti Ritos išmone, žiniomis ir nuoširdumu. Buvo didžiulis malonumas 4 savaites gaminti sveikus ir labai skanius patiekalus pagal Ritos receptus ir įsitikinti, kad subalansuota mityba nėra brangi. Linkiu visiems, besirūpinantiems sveikata ir savo kūnu, turintiems norą iš esmės pakeisti mitybos įpročius ir maisto kiekį į kokybę, pasirinkti malonų bendravimą su Rita.

 57. Smila komentuoja:

  Noriu su visais pasidalinti nuostabiais įspūdžiais, kuriuos patyriau savaitgalio stovykloje, vykusioje Ritos Šilenskienės viloje Ra. Visas stovyklos laikas buvo puikiai organizuotas. Rytais skubėjome į ciguno mankštą lauke , klausėmės Ritos naudingų ir įdomių paskaitų apie moters sveikatą, apie tai, iš kur atsiranda negalavimai, ligos. Ritos patirtis ir žinios, kaip gaminti sveiką maistą, kaip derinti produktus, kaip maitintis, kad būtum ir sotus, ir sveikas, kaip gyventi be dietų ir neturėti viršsvorio -yra neįkainojamos. Didžiausias džiaugsmas ir malonumas buvo šeimininkauti Ritos virtuvėje, nors pati nesu mėgėja ruošti maistą. Bet Rita taip moka įtraukti į šią veiklą, kad nejučia atsiranda įkvėpimas ir noras gaminti skaniai, sveikai ir tuo džiuginti savo šeimos narius ir draugus. Ačiū, Rita, tau už tavo neišsenkančią energiją ir sklindančią šilumą.

 58. Renata komentuoja:

  Ačiū Ritai už turiningą savaitgalį TAO MEILĖS IR SUBALANSUOTOS MITYBOS stovykloje šalia ežero esančioje viloje RA. Gamta pasakiška, aplinka idealiai sutvarkyta, ramybės oazė. Iš stovyklos grįžau pilna entuziazmo gaminti daug sveikiau ir daug skaniau. Šeimininkė Rita yra paprastas, nuoširdus žmogus, kuriai esu begalo dekinga. Širdingai Jums ačiū ir sėkmės ????

 59. Irma komentuoja:

  Esu be galo dėkinga Ritai už man suteiktą galimybę nemokamai išklausyti lieknėjimo ir sveikatinimosi kursus online. Rekomenduoju visiems dalyvauti Ritos skelbiamuose konkursuose ir laimėti puikius prizus! Neturėjau nei svorio, nei didelių sveikatos problemų, bet seniai domėjausi sveika mityba ir labai žavėjausi Ritos sugebėjimu sveikai ir skaniai maitintis. Džiaugiuosi, kad prisijungiau, nes gavau tiek daug neįkainojamos informacijos, žinių ir suvokimo! Ritos kursas turėtų būti dėstomas mokyklose, tuomet mažiau žmonių sirgtų lėtinėmis ligomis. Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Nepaisant to, kad maisto pramonė kiša mums ne tik nevertingą, bet ir nuodingą maistą, mes galime atsirinkti sveikus produktus, patys gamintis, ir būti sveiki ir energingi. Ir tai nekainuoja nei daug pinigų, nei užima daug laiko. Man taip patiko jos paprasti ir lengvai, greitai paruošiami patiekalai, ir svarbiausia maistingi! Rekomenduoju jos kursą baigti visiems! Rita labai rūpestinga, labai malonu buvo jos klausytis, laikas neprailgdavo, nes informaciją tiesiog rydavau. Visgi, programos pabaigoje man buvo nutirpę 2 kilogramai, kurių, matyt, man ir nereikėjo 🙂 Išmokau Ritos rekomenduotą 10 minučių jėgos treniruotę ir kasdien ją padarau, net ir tada, kai nėra laiko sportuoti.
  Nuoširdus dėkui Ritai už tą didelį darbą, kurį ji daro mūsų Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų kurse buvo kelios moterys, gyvenančios užsienyje. Aš net neįsivaizduoju, kaip ji viską suspėja, ir su Maisto banku dirba, ir stovyklas organizuoja, kursus veda, su Unikausku šviečia visą Lietuvą!!! Stiprybės Jums, Rita, ir neišblėstančios energijos, keičiant žmonių gyvenimus!
  Su meile, Irma

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū,brangioji mano, už tiek daug gerų žodžių:). Linkiu ir pačiai sėti sveikos gyvensenos sėklą aplinkui!

 60. Edita Esenku ("Gydomoji Tao Meilė") komentuoja:

  Džiaugiuosi mūsų pažintimi su Rita Šilenskiene, kartu vedėme bendrą stovyklą puikioje Ritos sodyboje VILA RA, kurią labai rekomenduoju ramiam poilsiui gamtoje. Aš stovykloje dalijausi dao meilės praktikomis, mokiau moteris Kėgelio pratimų ir meditacijų, o Rita nenustojo manęs ir susirinkusių stovyklos dalyvių stebinti nuostabiais patiekalais, kuriuos ir kartu gaminom. Sveiki ir be galo skanūs patiekalai taip greitai pagaminami, taip viskas paprasta žiūrint į Ritos sukimąsi virtuvėje, kad stovyklos dalyvės išvyko namo pilnos idėjų ir entuziazmo. Rekomenduoju visiems, kurie nori paįvairinti savo maisto gaminimą namuose sveikais ir skaniais patiekalais būtinai turėti Ritos knygas “Pirmas šaukštas” ir “Sveikata nuo pirmo šaukšto” bei apsilankyti gyvuose Ritos maisto gaminimo mokymuose – tai daug stipriau nei mokytis iš knygų!!!

 61. Dovilė komentuoja:

  Miela Rita!

  Drąsiai Jus galiu vadinti, mano naujo gyvenimo būdo mokytoja ir įkvėpėja! Labai džiaugiuosi, kad buvo lemta Jus atrasti ir pasirįžti tokiai gyvenimo permainai! Mane tikrai pradžiugino Jūsų nuoširdus rūpinimasis ir laiko atradimas įvairiems iškylantiems klausimams kasdienybėje atsakyti. Įsivaizduoju, kad gali būti sudėtinga visiems skirti tiek laiko kiek norėtųsi, bet Jūs tikrai to laiko atrandate ir nagailite mums jo. Per 4 savaičių mokymo seminarus sužinojau daug naudingo. Teko į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Gera pradžia – pusė darbo! Jūsų tolesnis palaikymas ir motyvacija tikrai priverčia nepaleisti Jūsų meškerės ir tikėtis pagauti auksinę žuvelę, kaip Jūs ir minėjote!!! 🙂 Man tie Jūsų žodžiai įstrigo į atmintį ir aš to labai tikiuosi! Aišku, norėtųsi ir toliau tęsti draugystę ir semtis žinių iš nuostabaus ir nuoširdaus bei rūpestingo žmogaus! Ačiū Jums dar kartelį iš visos širdies! Sėkmės Jums vykdant tokį prasmingą gyvenimo uždavinį! Jūsų pavyzdys tikrai užkrečiantis! Smagu, kad yra žmonių, kuriems ne visvien kaip jaučiasi kiti…

 62. Danguolė komentuoja:

  Baigėsi keturių savaičių seminarų ciklas. Nuoširdus ačiū Ritai už puikiai perteiktas žinias, kantrybę, nuoseklumą ir nuoširdumą. Tikras savo srities specialistas. :)Motyvacija, labai lengvai pagaminamas maistas iš Ritos sukurtų receptų daro stebuklus. Jei sugalvojai labiau pamilti save, geriau atrodyti ir geriau jaustis, raktą rasi čia. Niekad negalvojau ,kad galima taip nejučia susidraugauti su įvairiausiom daržovėm, sėklom , riešutais ir kruopom. Ritos dėka puikiai atsisakiau nesveikų saldumynų, cukrų ir visokių bandelių. Puiki savijauta, pagerėjusi miego kokybė, o kur dar pagražėjusios kūno linijos. Dar kartą nuoširdus ačiū Ritai . Svarbiausia judėjimas, tikėjimas, darymas ir meilė sau. Iki sekančių kartų.:)

 63. Renata komentuoja:

  Įdomūs ir naudingi Ritos vedami kursai mane nuolat motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo būdo, todėl esu didelė Pirmo šaukšto gerbėja ir pasekėja. Jau keletą metų džiaugiuosi, kad Pirmo šaukšto akademijoje radau neišsenkantį receptų, sveikų produktų, naudingos informacijos ir naujų įdomių pažinčių šaltinį. Esu labai dėkinga Ritai už tai, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas, tapus sąmoningesniais vartotojais ir už visas žinias bei draugystę, kuri tikiuosi, tęsis ilgai ir laimingai. Didelis ačiū 🙂

 64. virginija.kalinauskiene2 komentuoja:

  Dalyvaudama jūsų seminaruose paragavau daug įvairių produktų, susipažinau su įvairiais prieskoniais , pagrindiniais subalansuotos mitybos principais. Supratau, kad teigiami rezultatai ir man pasiekiami. Jų galima pasiekti be jokių dietų.Tereikia žinių ir noro keistis. Medžiaga buvo pateikiama labai profesionaliai ir suprantamai. Sužinojau kas ir kada turi būti valgoma. Negailima laiko patarimams ir nuoširdiems pokalbiams. Bet kada buvo galima rašyti Ritai ir klausti patarimo. Supratau, kad sveika ir subalansuota mityba padeda išvengti daugelio ligų. Pasidarius kraujo tyrimus įsitikinau, kad tyrimai niekada nebuvo tokie geri. hemoglobinas visada buvo ant ribos, o dabar 140. Per keletą mėnesių netekau 9 kg. svorio.
  Noriu padėkoti Ritai, kad buvo mano kelrodė žvaigždė ir parodė man teisingą kelią, kuriuo nusprendžiau eiti. Ačiū, Rita, už meilę ir rūpestį žmogui, už norą, kad mes visi būtume sveiki ir laimingi.

 65. Daiva Semėnienė komentuoja:

  Savo ačiū tau Rita noriu pradėti Hipokrato žodžiais. „Mūsų maisto medžiagos turi būti vaistai, o mūsų vaistai – maisto medžiagos“. Prieš 4 mėnesius projekto metų susipažinau su Rita ir paklausius pirmos jos paskaitos pamaniau kokia nesąmonė. Bet kai pradėjau laikytis subalansuotos mitybos ir po 2 mėnesiu kilogramai patys pradėjo tirpti. Tada supratau kaip nemylėjau savo kūno ir kišau į ji visokį šlamštą. Kai nueidavai į parduotuvę ir apsipirkus per 15 minučių išbėgdavau, nes žiūrėdavau ne į pakuotės sudėtį bet į gražią etiketę. Po Ritos paskaitų išmokau žiūrėti ką perku. Dabar prieš bet ką pirkdama pirma paskaitau ką perku, o tik paskui dedu produktą į krepšelį. Suprantama apsipirkimas pailgėjo nuo 15 minučių iki valandos bet užtai dabar bet ko į savo skrandį nededu. Per keturis mėnesius numečiau 22 kilogramus ir už tai nuoširdų ir dar kartą didelį ačiū galiu pasakyti tau brangi Rita. Pakeitusi mano požiūri ne tik į maistą bet ir į pačią save. Išmokei mylėti, tai ką aš kas rytą matau veidrodį. Dėkui už tavo rūpestingumą ir kantrybę skaitant mano kasdienines ataskaitas. Dėkui už tavo nuoširdumą ir palaikymą kai buvo sunku. Dabar drąsiai galiu pasakyti kad pakeitus mityba, pasikeitė požiūris į maistą. Įsitikinau kad norint skaniai pasigaminti valgyti nebūtina visą dieną kiurksoti virtuvėje prie viryklės. Užtenka 20-30 min. Todėl net nedvejodama visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu prisijungti ne tik Online prie tavo pamokų bet ir sudalyvauti ofise ruošiamų patiekalų pamokose.

 66. Dovilė komentuoja:

  Tiek knygų perskaičiau, tiek seminarų išklausiau apie įvairias mitybos teorijas ir nesugebėjau atsirinkti ką, kada, su kuo, kaip valgyti, kad nebekamuotų virškinimo bėdos. Ir štai, vieną dieną, sužinojau apie “Pirmą šaukštą”. Pabendravau su Rita, ji pasiūlė mėnesio kursą, kurį ką tik praėjau ir vis dar džiaugiuosi ir esu labai dėkinga, kad ji atsirado mano kelyje į sveikesnę mitybą ir gerą savijautą 🙂
  Gausybė lengvai ir greitai paruošiamų patiekalų, daržovių įvairovė, netikėti deriniai ir svarbiausia kaip skanu 🙂 O jau pyragų ir duonų gardumėlis 🙂 Betarpiškas bendravimas, palaikymas, patarimai. Jau nuo pirmų subalansuotos mitybos dienų, nebejaučiau buvusių problemų. Nebereikia sukti galvos, ką sveikesnio užkrimsti, ko saldaus paskanauti. Labai rekomenduoju į kelią links geros savijautos eiti su šia akademija:) Linkėjimai 🙂

 67. Jurgita komentuoja:

  Esu nepaprastai dėkinga Ritai ir Arūnui už žinias, už įkvėpimą, už palaikymą ir rūpinimąsi. Sužinojau daug ir įvairių dalykų. Sveikai maitintis visai nesunku, kai žinai kaip tai daryti. Seminarų metu svorio nemečiau, bet jis nukrito, 10 kg. natūraliai. Jaučiuosi stūlbinančiai gerai, įvyko net tai, ko aš savo lūkesčiuose nebuvau numačius. Ko išmokau? Valgyti protingai. Suprantu, kodėl renkuosi vieną ar kitą produktą, ką maistas daro mano organizmui, kaip nuo mitybos priklauso savijauta ir išvaizda. Žinau, kad iš mano raciono nedings daržovės, maisto derinimas ir maisto režimas. Pasiekus tokių gerų ir džiuginančių rezultatų niekaip nesinori grįžti prie senų mitybos įpročių. Linkiu pasiryžimo ir kantrybės visiems, kurie pakeliui link sveikos gyvensenos.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Sėkmės, Jurgita, siekite savo tikslų sveika ir laiminga!

 68. Džiuljeta Karalienė komentuoja:

  Esu labai patenkinta programa “8 savaitės sau”, kuri pakeitė mano mitybą. O kas geriausia, atsikračiau -8kg. ir tai ne pabaiga 🙂 Ir tai ne laikina dieta 🙂 Sėkmės siekiant tikslų 🙂 Jūs galit:) tik norėkit, tikėkit ir nesustokit ????

 69. Jolita komentuoja:

  Sveiki,
  man nusišypsojo sėkmė, laimėti subalansuotos mitybos Akademijos „Pirmas šaukštas“ konkursą, kuris startavo kovo mėnesy. Taigi, aš ką tik baigiau unikalią subalansuotą programą „“ Gyvenu be cukraus ir gliuteno”.
  Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę dirbant su manim ir įrodinėjant, kad AŠ – galiu. Įgavau daug naujų žinių, patarimų kaip derinti produktus bei iš jų gaminti nuostabius patiekalus. Dalyvaudama čia, pradėjau labiau mylėti save, valgyti mažesnėmis porcijomis ir laikytis dienos režimo. Taip pat pripratau dėliotis meniu ir iš anksto apgalvoti ką ir kada valgysiu. Per šį laiką tikrai susiformavo daug teisingų valgymo įpročių.
  Akademijai „Pirmas šaukštas” palinkėsiu naujų idėjų, daug gražių darbų ateityje bei toliau džiuginkite savo patarimais ir nuostabiais patiekalais visas Lietuvos moteris!

 70. Roma, esu laimiga, komentuoja:

  Sveiki,
  Ilgai ruošiausi parašyti. Apie seminarus sužinojau iš bendradarbės, kuri buvo sužavėta bendravimu seminarų metu, suderinto maisto gamyba bei pagerėjusia savo savijauta. Ji mane ir pakvietė. Susitikimai su Rita ir Arūnu – man buvo kaip geras atsipalaidavimas po darbo dienos, nes tai ypatingi žmonėmis, spinduliuojantys meile žmogui, dėmesingi ir labai profesionaliai pateikiantys seminarų medžiagą. Labai laukdavau kiekvieno seminaro, nes jų metu supratau, kas vyksta mano organizme, koks maisto poveikis viso kūno sistemoms. Patį didžiausią įspūdį padarė paskaita apie kviečius. Kai Arūnas pasakė, kad kviečius vartojant, žmogui atsiranda priklausomybė kviečiams, supratau, kad nenoriu būti priklausoma nuo jų.
  Atėjusi į pirmą seminarą užpildžiau anketą, kurioje nurodžiau savo sveikatos problemas. Rita su Arūnu pasiūlė padėti jas spręsti – pasiūlė mitybos gaires, kūno tobulinimui pratimus. El. paštu Rita siuntė pastabas ir pasiūlymus mano mitybai. Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, skiriamą savo laiką, už patarimus ir pamokymus. Jūsų žodžiai buvo labai reikalingi, nes šeimoje pradžioje skeptiškai žiūrėjo į mano sveiką maitinimąsi, o vėliau, pamačius rezultatus, požiūris pasikeitė, netgi šeimos nariams atsirado noras panašiai maitintis. Esu laiminga sutikusi Ritą ir Arūną. Laiminga, nes Ritos konsultacijų dėka maitinuosi sveikai, jaučiuosi lengvai, svoris krenta labai paprastai, be pastangų. O svarbiausia jau mėnuo kaip nevartoju vaistų nuo kraujospūdžio ir cukraligės. Kraujo spaudimas normalus, cukraus kiekis kraujyje normos ribose. Rita , Arūnai, AČIŪ Jums labai – dar vienas žmogus šiame pasaulyje tapo sveikesnis.
  Esu labai laiminga!
  Pradedu naują sveiką gyvenimą! Žengiu pirmyn!
  Linkiu didelės SĖKMĖS akademijai „Pirmasis šaukštas“!

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Romute, dėkojame už ” išpažintį”, nes ne visi ryžtasi keisti kas įprasta, o daug kas pradeda ir numeta, nes nugali ” priklausomybės dėsniai”. Pakeisti savo blogus įpročius teisingais ir nesijausti varžomais kažkokių saitų atrodo neįmanoma. Bet kas tai padaro, nueina iki galo ir pajaučia rezultatus, daugiau nebenori grįžti prie seno. Būkite sveika ir laiminga! Kartais stebiuosi, kodėl konsultuojantys gydytojai nepasako kaip maitintis diabetu ar kraujospūdžiu sergantiems žmonėms, o kiša vaistus! Nors stebėtis neteikėtų- juk taip parasčiau ir naudingiau… Ačiū už gerus žodžius:)

 71. Lilija Krivičienė komentuoja:

  Dvi gegužės savaitgalio dienos, praleistos sodyboje Vila “RA”. buvo nuostabios: jauki aplinka, saulėtos dienos, ramybė, nuoširdus bendravimas. Per šias dvi dienas gavau daug informacijos, atsakančios į esminius klausimus “kodėl” ir “kaip”. Pagaliau galutinai pakeičiau mitybos įpročius, nes dabar jau moku ruošti maistą, nenaudodama gliuteno turinčių produktų. Maksimaliai apribojau cukraus vartojimą. Rezultatas akivaizdus: jau po keleto dienų nuslūgo skausmai sanariuose. Jau dešimt dienų nevartoju vaistų nuo sąnarių uždegimo, kuriuos gėriau pusantrų metų (kasdieną po kelias tabletes!). Ačiū smile jaustukas

 72. Vilma Lučiūnaitė komentuoja:

  Didelis ačiū Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį. Jis buvo naudingas, informativus ir su skaniu bei sveiku maistu. Sodyba įsikūrusi labai gražioje vietoje tai savaitgalis buvo kaip mini atostogos tik gaila, kad taip greit prabėgo. Kas domisi sveika gyvensena siūlau išbandyti.

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Dėkojame! Tęskite įgytas žinias praktikoje ir būkite sveiki! Lauksim sugrįžtant:)

 73. Irena Tarvydienė komentuoja:

  Rita ir Arūnai, labai Jums ačiū už praeitą savaitgalį suteiktas žinias, o svarbiausia, kad įrodėte vienų maisto medžiagų ar derinių kenksmingumą, o kitų naudą. Aš patikėjau, kad galima ne tik sveikai maitintis (kas yra labai aktualu), bet Ritos dėka sužinojau, kaip galima skaniai paruošti maistą ir netgi turėti desertų 🙂 Nepakartojamas buvo pyragas ir dilgėlių tortas ! ir viskas buvo puiku, netgi pramogų turėjom. Nuoširdus Jums AČIŪ ir sėkmės mokymuose !!!

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Dėkojame nuoširdžiai! Manau, tai tik pradžia į geresnę savijautą ir neišsenkančios energijos bei sveikatos klodus! Tausokite save.

 74. Natalija komentuoja:

  Noriu padėkoti Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį jų nuostabioje sodyboje! Sodyba – rojaus kampelis, šeimininkai – tarsi geri seni draugai, besidalinantis savo patirtimi bei žiniomis.. Buvo laaabai skanu, įdomu – daug naudingos informacijos neformalioje, draugiškoje, gražioje aplinkoje.
  Pirtis su grožio procedūromis.. Deja, laužą pramiegojau, nes po skanaus maisto bei geros pirties buvau nerealiai atsipalaidavusi..
  Vienintelis minusas – savaitgalis praskriejo kosminiu greičiu 🙂 Bet, tikimės, bus dar…

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Abipusis dėkui! Tikimės ir vėl kada pasimatyti ir nustebinti naujais patiekalais bei relaksacinėmis zonomis:)

 75. Erika Bogucevičiūtė komentuoja:

  Super, ačiū už stovyklą. Siūlau visiems sudalyvauti. Graži aplinka, nuostabūs šeimininkai, draugiški dalyviai, labai skanūs ir sveiki patiekalai, naudingos paskaitos, treniruotės ir poilsis. Pasiplaukiojimas valtele, pirtis, ežeras. Nuoširdūs ir naudingi patarimai, gera nuotaika. Labai turiningas savaitgalis! 🙂

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Dėkojame už gerus žodžius. Visada džiaugiamės, kad esame naudingi:)

 76. Kristina komentuoja:

  Sveiki
  Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę man įrodinėjant kad aš galiu 🙂 Ačiu 😉
  Paskaitos buvo be galo įdomios, o patiekalai skanūs. Atradome daug naujų skonių ir įdomių receptų. Dabar mūsų namuose dažnai bus verdama “Tailandietiška sriuba”, kepami įvairūs omletai, daržovių blyneliai, kepami pyragai iš neįtikėtinų produktų, tokių kaip burokėliai ar dilgėlės.
  Dabar mes maitinamės daug sveikiau, jaučiamės geriau ir miegame saldžiau.
  Rita, aš Jums pažadu, kad prie senų įpročių nebegrįšime 😉

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū, Kristina. Jums gyvenimas tik prieš akis! Aukite sveiki, būkite patenkinti savimi ir kiekviena diena. Tegul šios pamokos būna startas į ilgą ir pilnavertį gyvenimą!

 77. Gailė komentuoja:

  Iki seminarų galvojau, kad maitinamės sveikai: košės rytais, retai valgom pusfabrikačius, nemėgstu rūkytų mėsų, nevalgom čipsų ir pan. Koks netikėtumas manęs laukė !! Dabar kai ką mityboje pakeičiau visiškai, daugelis pasiūlytų receptų prigijo šeimoje (patiekalai ne tik sveiki, bet ir išties skanūs, o šventiniai – nerealūs), pasikeitė apsipirkimo įpročiai. Labai patiko teorinės seminarų dalys.
  Jokių sveikatos gerinimo ar svorio reguliavimo tikslų neturėjau, todėl netikėta “premija ” tapo kraujospūdžio sumažėjimas ( 11seminarų , t.y. apie 4 mėnesiai pakoreguotos mitybos). Daktarų teigimu privalau kasdien gerti vaistus.
  Rita , ačiū tau labai. (Ir tau, Arūnai).
  Tikiuosi, kad kada nors to mokys mokykloj – kaip visaverčiu žmogumi sulaukti senatvės, neužkraunant savęs slaugymo vaikams ar valstybei

  • Rita Šilenskienė komentuoja:

   Ačiū už gerus žodžius. Dirbame nuoširdžiai ir kuo tikim, ką taikome savo artimiausiems, tą rekomenduojam ir kitiems:)

 78. Violeta Grigaitienė komentuoja:

  Labai noriu padėkoti Ritai už vakarykštį maisto gaminimo seminarą,atsiprašau, ne tik už vakarykštį, bet už visus mano lankytus seminarus. Patiekalai buvo puikūs.Svarbiausia yra tai, kad Rita nenaudoja jokių mandrų, brangių produktų, o gamina iš paprastų produktų, kurių galima įsigyti bet kokioje parduotuvėje. Pavyzdžiui: pasirodo galima išsikepti sveiką, subalansuotą ir kartu šventiškai, atrodantį omletą iš daržovių ir kaiušinių ir labai, labai skanų ir sveiką. Tai čia tik vienas pavyzdys, o aš jau tokių patiekalų turiu begalę, nes baigiu Ritos seminaro ” Pirmas šaukštas” 12 paskaitų ciklą. Tikrai siūlau visoms ir visiems palankyti Ritos seminarus, ypač tiems , kurie vargsta dėl viršsvorio. Sakau taip todėl, kad lankiau labai daug maisto gaminimo kursų ir tikrai turiu su kuo palyginti. Tad dar kartą ačiū !!!

 79. nijolė komentuoja:

  Laba diena, aš jau baiginėju seminarų ciklą. Noriu visiems patarti tai padaryti. Kodėl? o gi todėl kad tie keli mėnesiai iš esmės pakeitė mano supratimą apie mitybą ir jos įtaką sveikatai. Seminarai suformavo ir kitus maitinimosi įgūdžius, ko pasiekoje Iš esmės pasikeitė savijauta. Atsirado žymiai daugiau energijos, noras veikti. Pabandykite, tikrai nesigailėsite. o ir finansine prasme maitinantis “teisingai” kažkokio didelio skirtumo nepajaučiau.
  Ačiū Ritai už nuoširdumą ir rūpestį visiems dalyviams ir norą pakeisti mūsų netikusius įpročius.

 80. Violeta Grigaitienė komentuoja:

  Labai Jums ačiū už nuostabų seminarą. Tikrai viskas buvo labai, labai skanu. Dar kartą ačiū.
  Desertas NUOSTABUS!!! Dabar esu rami , turiu saldumyną prie kavos

 81. Sigita Zitkiene komentuoja:

  Kopūstiniai keksiukai netikėti, turtingi skoniu ir labai skanūs. Pritaikomi šimtui progų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *