Asmeninės konsultacijos

“Didžiausia tragedija , kuri gali ištikti žmogų – emocinė depresija, intelekto bukumas ir iniciatyvos praradimas, kurios pradžia – neteisinga mityba.”

Dž. Maklesteris

Kad neįvyktų tragedija, reikia prisiminti kas prarasta: šeimos bendravimą, aptarimą parėjusios dienos ir ateities palnų, darnų visų darbą virtuvėje ar darže, linksmas kalbas prie saikingo, sveiko stalo ir džiaugsmą visų akyse.

Tačiau, kad moteris, kuri paprastai laiko 4 namų kampus, po įtemptos dienos dar sugebėtų su šypsena dirbti trečią pamainą namuose, ji turi būti stipri ir sveika, mokėti planuoti ir paskirstyti darbus visiems šeimos nariams- o tam turi užsitarnauti pagarbą, nebūti tarnaitė, vergė ar pastumdėlė. Žodžiu, mielos moterys, kaip jūs jaučiatės ir atrodote, nuo to priklauso JŪSŲ santykiai šeimoje ir su aplinkiniais, karjera darbe ir dėmesys jus supančių žmonių, JŪSŲ psichologinė savijauta, kuri jums leis išlaikyti visas gyvenimo negandas.

Taigi, būti gražiai ir sveikai yra ne pasipūtimas, ne susireikšminimas, o BŪTINYBĖ! Tikriausiai prisimenate, kaip pasikeitė Pelenės gyvenimas, kai tapo gražuole? Būti gražiai, nereiškia atitikti pasaulinius standartus, reikia būti savimi tokia, kokia nori. Kosmetika, stilistai, plastinė chirurgija suformuos tai, ko nedavė gamta, o mes Jus norime gražinti į tą būseną, kuri Jums teikė pasitenkinimą kažkada anksčiau kai Jūs buvote tokia ir tokia…

Tokių rezultatų pasiekti pratinsime ir mokysime pagal “8 savaičių” programą” grupėje arba individualiai. Tai ne nauja dieta ir tikrai Jums nereikės badauti. Atvirkščiai, mes jus išmokysime neskaičiuoti kąsnių,kalorijų,valgyti sočiai, skaniai, pilnavertį maistą, kuris sugražina sveikatą, grožį, odos ir akių spindesį bei nutirpdo nereikalingus kilogramus.  Šiuo laikotarpiu aptarsime esamą ir buvusią  mitybą, pateiksime 4 meniu, kurių prašysime laikytis ir VALGYTI!  Kasdien bendrausime ir matysime, kaip keičiasi sveikatos ir savijautos rezultatai. Mokysime įsiklausyti į savo organizmą, suprasti jo užgaidas ir kovoti su priklausomybėmis nuo tam tikrų produktų.

Taigi, galite pasirinkti:

  1. Lieknėjimą ir sveikatinimąsi online 4 savaičių  programa grupėje. (120-140Eur)
  2. Svorio ar/ir sveikatos problemų sprendimą asmenine mėnesio (160-240Eur) arba 8 savaičių programa (300 Eur)
  3. Seminarai-degustacijos gyvai Vilniuje 4 kartai-mėnesio programa (75-100Eur)
  4. Asmeninė mėnesio “Kūno priežiūros programa”, suderinanti mitybą ir  judamojo aparato ištyrimą bei pratimų pritaikymą (260-320 Eur). Atsižvelgiant į sveikatos stovį, pasiūlysime judesio terapiją, psichologinę pagalbą.

Programos metu kontroliuosime ne tik svorį, apimtis, bet ir vidinių kūno riebalų pokyčius, KMI ir raumenų rodiklius.

Bet kuri pasirinkta programa-jau pirmas žingsnis į jūsų laimę.

Norint sužinoti ne tik kaip maistas veikia mus, mūsų sveiktatą, bet ir išmokti gaminti skanų ir pilnavertį maistą, galima tuo pačiu lankytis ir praktiniuose maisto ruošos užsiėmiuose. Praktiniuose seminaruose-degustacijose galėsite išmokti, kaip taupyti laiką virtuvėje, pagerinti valgomo maisto kokybę, kaip rinktis produktus parduotuvėje ir sumažinti išlaidas maistui, bet ne sveikatos sąskaita. Atrasite neįprastus , bet teisingus derinius, kitokius desertus, o svarbiausia – skanų, įvairų maistą!  Nors išleista šimtai knygų apie dietą, visokių receptų, bet, pasirinkę kurią nors mano programą, gausite koncentruotas žinias, daug receptų, paragausite apie 100 patiekalų ir suprasite, kad nereikia laikytis jokių dietų!

Noriu Jus išmokyti džiaugtis kiekviena diena, pamiršti visiems laikams dietas ir sėsti už stalo su šypsena bei atsipalaidavus!

Atsiliepimas, praėjus individualius mokymus:

DOVILĖ
2018-02-26

Tiek knygų perskaičiau, tiek seminarų išklausiau apie įvairias mitybos teorijas ir nesugebėjau atsirinkti ką, kada, su kuo, kaip valgyti, kad nebekamuotų virškinimo bėdos. Ir štai, vieną dieną, sužinojau apie “Pirmą šaukštą”. Pabendravau su Rita, ji pasiūlė mėnesio kursą, kurį ką tik praėjau ir vis dar džiaugiuosi ir esu labai dėkinga, kad ji atsirado mano kelyje į sveikesnę mitybą ir gerą savijautą 🙂
Gausybė lengvai ir greitai paruošiamų patiekalų, daržovių įvairovė, netikėti deriniai ir svarbiausia kaip skanu 🙂O jau pyragų ir duonų gardumėlis 🙂 Betarpiškas bendravimas, palaikymas, patarimai. Jau nuo pirmų subalansuotos mitybos dienų, nebejaučiau buvusių problemų. Nebereikia sukti galvos, ką sveikesnio užkrimsti, ko saldaus paskanauti. Labai rekomenduoju į kelią links geros savijautos eiti su šia akademija:) Linkėjimai 🙂

 

1 mėnesio asmeninės programos kaina  160 Eur. Įeina: 4 kassavaitinės konsultacijos- seminarai, kurių metu išdėstoma medžiaga, kasdieninė meniu peržiūra ir 1 mitybos planas savaitei. 240Eur: 4 kassavaitinės konsultacijos- seminarai, kurių metu išdėstoma medžiaga, kasdieninė meniu peržiūra ir 4 mitybos planai kiekvienai savaitei su receptais ir patiekalų nuotraukomis.

Galima pasirinkti JUMS asmeninę “Kūno priežiūros programą” su judamojo aparato ištyrimu ir pratimų pritaikymu JUMS:

https://pirmassaukstas.lt/shop/uncategorized/menesine-technines-kuno-prieziuros-programa/

VALGYK, JUDĖK IR DŽIAUKIS GYVENIMU!