Asmeninės konsultacijos

“Didžiausia tragedija , kuri gali ištikti žmogų – emocinė depresija, intelekto bukumas ir iniciatyvos praradimas, kurios pradžia – neteisinga mityba.”

Dž. Maklesteris

Kad neįvyktų tragedija, reikia prisiminti kas prarasta: šeimos bendravimą, aptarimą parėjusios dienos ir ateities planų, darnų visų šeimos narių darbą virtuvėje ar darže, linksmas kalbas prie saikingo, sveikais patiekalais padengto stalo ir džiaugsmą visų akyse.

Tačiau, kad moteris, kuri paprastai laiko 4 namų kampus, po įtemptos dienos dar sugebėtų su šypsena dirbti trečią pamainą namuose, ji turi būti stipri ir sveika, mokėti planuoti ir paskirstyti darbus visiems šeimos nariams- o tam turi užsitarnauti pagarbą, nebūti tarnaitė, vergė ar pastumdėlė. Žodžiu, mielos moterys, kaip jūs jaučiatės ir atrodote, nuo to priklauso JŪSŲ santykiai šeimoje ir su aplinkiniais, karjera darbe ir dėmesys jus supančių žmonių, JŪSŲ psichologinė savijauta, kuri jums leis atremti visas gyvenimo negandas.

Taigi, būti gražiai ir sveikai yra ne pasipūtimas, ne susireikšminimas, o BŪTINYBĖ! Tikriausiai prisimenate, kaip pasikeitė Pelenės gyvenimas, kai tapo gražuole? Būti gražiai, nereiškia atitikti pasaulinius standartus, reikia būti savimi tokia, kokia nori. Kosmetika, stilistai, plastinė chirurgija suformuos tai, ko nedavė gamta, o mes Jus norime gražinti į tą būseną, kuri Jums teikė pasitenkinimą kažkada anksčiau kai Jūs buvote tokia ir tokia…

Tokių rezultatų pasiekti pratinsime ir mokysime pagal autorinę “4 ar 8 savaičių” programą” grupėje arba individualiai. Tai ne nauja dieta ir tikrai Jums nereikės badauti. Atvirkščiai, mes jus išmokysime neskaičiuoti kąsnių,kalorijų,valgyti sočiai, skaniai, pilnavertį maistą, kuris sugražina sveikatą, grožį, odos ir akių spindesį bei nutirpdo nereikalingus kilogramus.  Šiuo laikotarpiu aptarsime esamą ir buvusią  mitybą, pateiksime 4 meniu, kurių prašysime laikytis ir VALGYTI!

Taigi, galite pasirinkti:

 1. Lieknėjimą ir sveikatinimąsi online 4 savaičių  programa grupėje. (110-140Eur)

Subalansuotos mitybos akademijos 4 savaičių programos metu Jūsų laukia:

 • Subalansuotos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės paskaitos internetu Skype programa, praktinės savaitės užduotys, kasdieninė priežiūra, motyvacija, mitybos planai ir palaikymas.
 • 4 seminarai internetu, gyvai po valandą. Mitybos žinovė atsakys į rūpimus klausimus.
 • gausite kas savaitę naują meniu su pilnais receptais ir foto.

Apie ką kalbėsitės seminarų metu

 1. dietos-kelias į niekur…Trumpas efektas su papildomais kilogramais atgal.
 2. Žudantis maistas ir kelias į blogą savijautą.
 3. Kas tirpina riebalus, kiek, kada reikia sportuoti.
 4. Sveiki kaulai, gražūs plaukai ir stiprūs nagai.
 5. Maisto tinkamumas, maisto derinimas.
 6. Vanduo – svorio kontrolė- energija.
 7. Ar reikalingos iškrovos dienos ir kaip elgtis svečiuose
 8. Subalansuota mityba – tai sveikatos ir geros išvaizdos garantas.
 1. Svorio ar/ir sveikatos problemų sprendimą asmenine mėnesio (160Eur) arba 8 savaičių programa (260 Eur).  Įgysite naujus mitybos įpročius, pakeisite požiūrį į kūną ir maistą. Palengvėsite, atsikratysite nuotaikų svyravimų ir

Ko reikės atsisakyti?

*Nieko, tik netinkamus produktus ar patiekalus išmoksite pakeisti sveikomis alternatyvomis.

Programos metu stebėsime ne tik svorį, apimtis, bet ir vidinių kūno riebalų pokyčius, KMI ir raumenų rodiklius, vandens kiekį organizme ir t.t. TANITA japonišku kūno analizatoriumi.

Prieš ir po programos rekomenduojama nemokama kūno analizė, atvykstant į biurą.

 1. Seminarai-degustacijos gyvai Vilniuje 4 kartai-mėnesio programa (100-120Eur)
 • Dviejų valandų trukmės seminaro-degustacijos metu sužinosite daug naujų dalykų apie skirtingus maisto produktus.
 • išmoksite gaminti skaniausius patiekalus ir juos paragausite.
 • suprasite kaip veikia jūsų kūnas ir išmoksite jį valdyti. Pamiršite dietas ir kalorijų skaičiavimą.
 • atsikratysite įvairių negalavimų, potraukio kažkokiems produktams jau kursų metu
 • atsakysime į rūpimus maisto gaminimo ir sveikatos klausimus.

 

Bet kuri pasirinkta programa-jau pirmas žingsnis į jūsų laimę.

Norint sužinoti ne tik kaip maistas veikia mus, mūsų sveiktatą, bet ir išmokti gaminti skanų ir pilnavertį maistą, galima tuo pačiu lankytis ir praktiniuose maisto ruošos užsiėmiuose. Praktiniuose seminaruose-degustacijose galėsite išmokti, kaip taupyti laiką virtuvėje, pagerinti valgomo maisto kokybę, kaip rinktis produktus parduotuvėje ir sumažinti išlaidas maistui, bet ne sveikatos sąskaita. Atrasite neįprastus , bet teisingus derinius, kitokius desertus, o svarbiausia – skanų, įvairų maistą!  Nors išleista šimtai knygų apie dietą, visokių receptų, bet, pasirinkę kurią nors mano programą, gausite koncentruotas žinias, daug receptų, paragausite apie 100 patiekalų ir suprasite, kad nereikia laikytis jokių dietų!

Noriu Jus išmokyti džiaugtis kiekviena diena, pamiršti visiems laikams dietas ir sėsti už stalo su šypsena bei atsipalaidavus!

Atsiliepimas, praėjus individualius mokymus:

DOVILĖ
2018-02-26

Tiek knygų perskaičiau, tiek seminarų išklausiau apie įvairias mitybos teorijas ir nesugebėjau atsirinkti ką, kada, su kuo, kaip valgyti, kad nebekamuotų virškinimo bėdos. Ir štai, vieną dieną, sužinojau apie “Pirmą šaukštą”. Pabendravau su Rita, ji pasiūlė mėnesio kursą, kurį ką tik praėjau ir vis dar džiaugiuosi ir esu labai dėkinga, kad ji atsirado mano kelyje į sveikesnę mitybą ir gerą savijautą 🙂
Gausybė lengvai ir greitai paruošiamų patiekalų, daržovių įvairovė, netikėti deriniai ir svarbiausia kaip skanu 🙂O jau pyragų ir duonų gardumėlis 🙂 Betarpiškas bendravimas, palaikymas, patarimai. Jau nuo pirmų subalansuotos mitybos dienų, nebejaučiau buvusių problemų. Nebereikia sukti galvos, ką sveikesnio užkrimsti, ko saldaus paskanauti. Labai rekomenduoju į kelią links geros savijautos eiti su šia akademija:) Linkėjimai 🙂

————————————————————–

Sveiki,

Norėjau pasidalinti. -6 kg per pirmą mėnesį mane gerokai nustebino ir tiesiog nužudė visą skepticizimą. Iš esmės kažko labai stebuklingo savo dienotvarkėje iš esmės nepakeičiau, tačiau išmokau derinti maistą ir kokių produktų vengti. Naujai išmoktos maisto gaminimo taisyklės padėjo įveikti moralines kančias, kas anksčiau spausdavo ir galiausiai išlysdavo išvirkščiai per visas dietas. O tai ko mane išmokė Rita su Arūnu – tapo ne dieta, o gyvenimo būdu. Ir paprasčiau įgyvendinamu nei galvojau. AČIŪ :*

Gerda.Vi

www.pirmassaukstas.lt

——————————————————————–

1 mėnesio asmeninės programos kaina  160 Eur.

Įeina: 4 kassavaitinės konsultacijos- seminarai, kurių metu išdėstoma medžiaga, kasdieninė meniu peržiūra ir 1 mitybos planas savaitei. 240Eur: 4 kassavaitinės konsultacijos- seminarai, kurių metu išdėstoma medžiaga, kasdieninė meniu peržiūra ir 4 mitybos planai kiekvienai savaitei su receptais ir patiekalų nuotraukomis.

VALGYK, JUDĖK IR DŽIAUKIS GYVENIMU!