“Nes gyventi ir maitintis sveikiau neturi būti privilegija!”

Sklinda daug mitų, jog gyventi ir maitintis sveikai yra labai brangu ir sudėtinga… Mūsų misija yra paneigti šiuos mitus ir parodyti Jums, jog kokybiškiausi ir vertingiausi produktai gali būti prieinami visiems, o gaminti ir valgyti sveikiau taip pat yra visai nesudėtinga. Kartu su komanda Rita nuolat tobulina produktų asortimentą, kruopščiai atrenka tik aukščiausios kokybės produktus ir rekomenduoja juos savo klientams už geriausią kainą. 

Kaip viskas prasidėjo?

Pradėjus vesti seminarus bei konsultacijas, subalansuotos mitybos ekspertė ir mūsų elektroninės parduotuvės įkūrėja Rita Šilenskienė susidūrė su problema, jog rasti tikrai kokybiškų ir sveikų maisto produktų už prieinamą kainą yra labai sudėtinga. Dėl šios priežasties Rita pradėjo ieškoti sveikuoliškų maisto produktų, kurie būtų prieinami visiems. Po kelių metų intensyvaus darbo ir atrankos iš gausybės partnerių, pavyko sukurti unikalų asortimentą, užpildantį ir išrankiausio pirkėjo spinteles bei pakeičiantį populiariausiusnepalankius sveikatai produktus puikiomis alternatyvomis.

Apie įkūrėją Rita Šilenskienę. Kas ji ir kuo gyvena?

Rita Šilenskienė jau virš 10 metų konsultuoja  norinčius pakeisti savo netinkamus maitinimosi  įpročius ir siekiančius pagerinti sveikatą žmones.. Dviejų knygų apie mitybą autorė bei pripažinta maisto ekspertė-praktikė nėra vienos išskirtinės dietos propoguotoja, tačiau, pasiremdama naujausiomis medicinos žiniomis mityboje, padeda daugeliui žmonių atrasti jiems tinkamiausią mitybą. 

Rita jau ne kartą dalyvavo ir vedė įvairias TV laidas, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra” ir kitose. Mūsų įkūrėjos minus taip pat yra publikuotos įvairiuose žurnaluose.

Rita veda grupinius edukacinius užsiemimus (Tiek online, tiek gyvai, tiek ir stovyklose), kurių metu dalyviai įgyja naudingų žinių, kurios padeda ne tik atsikratyti nereikalingų kilogramų, bet ir išsiugdyti naują požiūrį į mitybą, savo kūną, įgyti naujų mitybos ir gaminimo įpročių ir taip ženkliai pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Sužinoti konsultacijų kainas bei užsirašyti asmeninei dietisto konsultacijai galite – https://silenskiene.lt/konsultacijos/

KNYGOS:

2017 metų gruodį  išleido subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygą “Pirmas Šaukštas”:

Joje Rita atskleidžia kaip mėgautis gardžiais patiekalais be cukraus ir gliuteno. Tokia mityba, pasak ekspertės, yra raktas į teigiamus jūsų gyvenimo pokyčius. 

Antroji Ritos knyga “Sveikata nuo pirmo šaukšto” pasaulį išvydo šiek tiek daugiau nei po metų Joje sveikos ir subalansuotos mitybos ekspertė rašo apie trijų kartų mitybą. Ji parašyta kartu su dviem patyrusiomis gydytojomis-onkologe Edita Juodžbaliene ir gastroenterologe Birute Čijunskiene. Šios knygos tikslas, kad ji  kiekvienai šeimai taptų tarsi vedlys, pasakojantis  kaip ir kodėl bei ką valgyti. Antroje knygoje Rita pateikė ne tik gausybę patarimų, bet ir virš 100 paprastų receptų.

Daugiau apie Ritos Šilenskienės knygas – https://silenskiene.lt/knygos/

Daugiau apie jos veiklą, artimiausius renginius bei konsultacijas – silenskiene.lt.

Mityba, kurios moko Rita Šilenskienė:

,,Mano receptuose nėra tik dviejų dalykų – CUKRAUS IR GLIUTENO, nes tai didžiausi ir slapčiausi įvairių ligų sukėlėjai. Nesu nei vienos dietos šalininkė, manau, kad bet kokio stiliaus dieta – kelias į niekur. Pripažįstu sveiką, subalansuotą mitybą – palankiausiai vertinu ir skatinu maitintis pagal Viduržemio jūros mitybos piramidę. Didžiąją maisto dalį turėtų sudaryti daržovės, vaisiai, riebi žuvis. Taip pat valgiaraštyje būtinas geras šalto spaudimo aliejus, sėklos, riešutai. Mėsa tik ekologiška, kelis kartus per savaitę, o GLIUTENO IR CUKRAUS turinčių produktų raginame atsisakyti.”,- sako Rita.

,,Pirmas Šaukštas” daug žmonių padėjo atrasti ir pamilti sveiką gyvenseną. Kviečiame ir Jus prisijungti prie ,,Pirmo Šaukšto” šeimos!